דף הבית רפואה ובריאות בריאות אחר איך בוחרים נכון צנטריפוגה שולחנית
איך בוחרים נכון צנטריפוגה שולחנית
איציק דר 24/06/14 |  צפיות: 1136

כל מי שעובד במעבדות מסוגים שונים נתקל ודאי לא אחת באותה צנטריפוגה שולחנית אשר נחשבת לאחד מהמכשירים החשובים בכל מעבדה.
למי שמסיבה כזאת או אחרת עוד לא נתקל בצנטריפוגה על סוגיה השונים, חשוב לציין כי מדובר במתקן מיוחד אש משמש לצורך הפרדה של החומרים השונים המהווים חלק מנוזל.
בכוחה של צנטריפוגה לבודד גם חלקיקים הנחשבים לזעירים וגם חומרים בעלי צפיפות גבוהה באופן מיוחד. 

פרמטרים שונים לבחירת הצנטריפוגה
לצד צנטריפוגה שולחנית ישנם עוד סוגים נוספים של צנטריפוגות, כאשר קיימת חשיבות גבוהה לבחור באותו הסוג אשר מתאים בצורה הטובה ביותר לסוג העבודה באותה המעבדה ולתנאים בה.
הבחירה בצנטריפוגה חייבת להתבצע בצורה מושכלת וחכמה מתוך היכרות עם הסוגים והחלופות השונות בתחום זה.
כדאי להשיב על מספר שאלות בטרם הבחירה ובין היתר – האם הצורך הוא בצנטריפוגה מקוררת, לכמה מבחנות אותה צנטריפוגה מיועדת וכן הלאה.
תשובות לשאלות הללו יסייעו בסופו של דבר לעשות אלימינציה מבין האפשרויות ולבחור במכשיר הטוב ביותר עבור המעבדה.

מגוון החברות בתחום מכשור למעבדות
ישנן חברות רבות אשר מתמחות בשיווק ו/או ייצור של מכשור למעבדות ובמקרים רבים, חברות אלו גם יציעו צנטריפוגה שולחנית מסוגים שונים. בכדי לבחור נכון, יש לוודא שאכן מדובר בחברה מקצועית ואמינה ובהתאם לנתונים שונים אשר ניתן לאסוף אודותיה, לקבל את ההחלטה האם לרכוש את המכשור מאותה החברה או לחפש חברה אחרת אשר תספק עבורכם צנטרפוגה.
חשוב לציין שכמו בכל תחום אחר, גם בתחום של מכשור למעבדות ישנן אפשרויות רבות המגיעות בדמותן של מותגים שונים, כך שבטרם בחירת צנטריפוגה שולחנית מומלץ לערוך היכרות קצרה עם החברות המובילות ובעלות המוניטין בתחום, בכדי לבחור בסופו של דבר נכון.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איציק דר


 


מאמרים נוספים מאת איציק דר
 
Skype for business
סקייפ מאפשרת לקיים ישובות עבודה כשכל אחד יכול להיות ממוקם בצד השני של העולם. עם האופציה של Skype for business כל אחד יכול לשבת עם המחשב שלו, והשאר יראו אותו וידברו איתו בקלות

מערכות ראש לטלפונים
מערכות כאלו מאפשרות לקיים שיחת טלפון ובמקביל לשלוח פקס, לשלוח מייל, לסדר משהו על שולחן העבודה, ואפילו לאכול. בנוסף, יש היום לא מעט בעיות גב וצוואר שכמעט ולא היו קיימות בעולם הישן,

מהן מערכות ראש תומכות LYNC?
LYNC הינה תוכנת מסרים מידיים של מייקרוסופט והיא בדיוק כמו סקייפ, מסנג'ר ודומיה אשר יש לה אפשרות לצ'ט בין אנשים, שיחות שמע, שיחות וידאו ועוד, אך הייחודיות שלה היא שהיא גם מרכזיית טלפונים

טלקול פתרונות תקשורת בע"מ מספקת פתרונות שונים למוקדי שירות
. ראשית, מערכות הראש במידה והן איכותיות מסננות רעש. במוקד כזה עם כל כך הרבה עובדים וטלפונים יהיה קשה לעובדים להתנהל ויהיה קשה לעיתים גם ללקוחות לשמוע את נותן השירות מרוב רעש. בנוסף, הידיים משוחררות

תאטרון באר שבע וההצגות המציגות בו
13/04/15 | תיאטרון
בכדי לא לפספס את ההצגות הטובות ביותר אשר מציגות בתיאטרון באר שבע, חשוב להישאר מעודכנים. ישנן מספר דרכים לשמור על עדכניות – ראשית כל ניתן לחפש ברשת האינטרנט את צירופי המילים תיאטרון באר שבע הצגות ולבחור באפשרויות הרלוונטיות והעדכניות ביותר.

אטרקציות ותרבות בבאר שבע
באר שבע מהווה ככתובת הנכונה עבור כל מי שמחפש פעילויות תרבותיות שונות באזור הדרום. תחת הכותרת תרבות באר שבע ניתן למצוא – בתי קולנוע, תאטראות, גלריות, מוזיאונים, אתרים היסטוריים, הרצאות, סדנאות ועוד מגוון רחב של אפשרויות.

מקרר מסחרי – תכונות ושימושים
13/04/15 | תעשייה
כל מי שעושה שימוש באותם מקררים מסחריים מכיר את הסוגים שונים של המקררים ואת ההבדלים ביניהם. כך שכל מי שמחפש מקרר מסחרי עבור מטרה מסוימת יוכל למצוא מקרר אשר נועד באופן פרטני עבור מטרה זו.

על מקפיא שוכב ושימושיו השונים
13/04/15 | תעשייה
הייחודיות של מקפיא שוכב על סוגיו השונים בא לידי ביטוי בעובדה שיש לו פונקציה מתקדמת של הפשרה עצמית. בנוסף, מקפיאים מהסוג הזה חוסכים במקרים רבים באנרגיה, כך שהעלויות עבור צריכת החשמל יהיו נמוכות יותר מאשר במכשירי הקפאה מסוגים אחרים.

על התפקידים השונים של מד מוליכות?
למדי מוליכות ישנם תפקידים רבים ומגוונים ובין היתר: אבחון של שינויים במקורות מים מסוגים שונים. בקה על תהליכים של ייצור מים טהורים. בקרה על מיהול של כימיקליים במים. בקרה על כניסת שפכים בעת תהלים של טיפול בשפכים ותפקידים נוספים.

הליך רכישת מכשור מעבדתי
בכדי להבטיח שאתם אכן רוכשים מכשור מעבדתי איכותי ומקצועי, ההמלצה היא למצוא חברה מקצועית וותיקה בעלת מוניטין בתחום זה
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI