דף הבית עבודה וקריירה עבודה וקריירה - אחר הדור הבא של המרת מסמכים
הדור הבא של המרת מסמכים
יחיאל לוי 17/06/14 |  צפיות: 968

הדור הבא של המרת מסמכים

כל חברה או ארגון גדול יודעים עד כמה קשה להתמודד עם כמויות עצומות של מסמכים כתובים. השאיפה העיקרית של חברות מודרניות היא לרכז את כל הנתונים תחת קורת גג אחת ובתוך המחשב. אך בעוד בעבר דובר היה על פנטזיה רחוקה, הרי שכיום ניתן להשיג את המטרה הזו בקלות. הסיבה העיקרית לכך היא פתרונות Data Capture המציעים יתרונות רבים.

תוכנות ושרתים מבוססי OCR נועדו בין היתר למיכון תהליך המרת המסמכים. התהליך תקף על פני מחלקות שונות בתאגיד והוא ניתן במסגרת מוצרי Data Capture ייחודיים. הפתרון מתאים לעיבוד OCR בנפח של חברות גדולות וקטנות העוסקות בתחומים רבים. בנוסף, הוא נחשב אידיאלי עבור המרה של מסמכים מודפסים קיימים אל פורמאטים הניתנים לחיפוש דיגיטלי. רוב הלקוחות מזהים את הפורמאטים הללו עם קבצי PDF, אך האמת היא שסל האפשרויות הוא הרבה יותר רחב ומגוון.

המרת מסמכים לצורך ייעול העסק

אי אפשר להתעלם מהאופן בו המרת מסמכים תורמת לייעול העסק בטווח הקצר והארוך. ראשית, מוצרי Data Capture מבטיחים מיכון ופישוט של תהליכים שגרתיים. במקום להחזיק כמויות גדולות של דפים מודפסים, אפשר פשוט להמיר אותם לקבצים עוד בתוך המחלקות הגדולות של הארגונים, החברות ובתי העסק.

שנית, תהליך המרת מסמכים מציע אינטגרציה מהירה וזולה של המידע עם יישומים ומערכות אחרות. כל מערכת מבוססת שרתים מתקשרת עם מוצרי Data Capture באופן יעיל ונוח. השימוש במערכות הוא אינטואיטיבי והלקוחות מקבלים שליטה על סורק מסמכים מהיר. המוצרים המתקדמים הקיימים כיום בשוק תומכים בפענוח של טקסט עברי וניתן לנצל אותם בדרכים מגוונות. בעידן מקוון בו פועלות חברות, יתרונות מן הסוג הזה מעניקים ערך


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
רוכשים רכב משפחתי חדש
18/08/19 | צרכנות
איך כולם מבצעים מימון רכב חדש ?

היתרון של מיטה עם ארגז
14/08/19 | רהיטים
אם כבר מהרהרים ברכישה של מיטה זוגית או מיטת יחיד חדשה, זה חשוב מאוד לשקול גם את הפרמטר של הוספת ארגז מצעים אל המיטה הזו.

עושים כושר בצורה בטוחה
חדר כושר צריך להיות כזה שמקדם בטיחות בכל אימון, וזה מה שיוצר משטח גומי לרצפה שבו

אירוע עם שף עד הבית
איך עדיין שומרים על אווירה חגיגית? לא מתפשרים על האוכל, ומביאים שף פרטי לאירועים שיודע להתעמק באוכל של אירועים קטנים.

מיטה שהופכת לחלל אחסון
13/05/19 | רהיטים
החוסר במקום עבור אחסון הפתרון ריהוט עם שימוש כפול

נסיעה של פעם בחיים
25/03/19 | רכב
לא בהכרח מחכים לאירוע יוצא דופן כדי לפעול בצורה שהיא אינה שגרתית, ובאירועים מיוחדים מחפשים אחר דרך שאיתה זוכרים את היום הזה לטובה

מנהלים את הכסף נכון
בין יועץ ההשקעות שנמצא בסניף לבין בתי השקעות

צבע שמגיע עם אופי
08/03/19 | שיפוצים
צבע הוא באמת כלי רב עוצמה. הוא אחד החלקים המרגשים ביותר של תהליך השיפוץ, המאפשר לבעלי בתים להביע את האישיות שלהם ולהגדיר את העיצוב עבור הרהיטים האהובים עליהם.

זיכרונות מהעיר הקדושה
אחד מן המקומות היותר בולטים עבור צילומים שכאלה הוא אזור ירושלים והסביבה שלה, אולי בעיקר בשל כמות התושבים הגדולה שנמצאים בתוכה.

מתכת צבועה כהלכה
אחד מן החומרים שאותם צובעים בצורה ספציפית למדי היא המתכת, כאשר זה חשוב לבחור צבע למתכת בצורה נכונה,
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI