דף הבית עבודה וקריירה עבודה וקריירה - אחר הדור הבא של המרת מסמכים
הדור הבא של המרת מסמכים
יחיאל לוי 17/06/14 |  צפיות: 771

הדור הבא של המרת מסמכים

כל חברה או ארגון גדול יודעים עד כמה קשה להתמודד עם כמויות עצומות של מסמכים כתובים. השאיפה העיקרית של חברות מודרניות היא לרכז את כל הנתונים תחת קורת גג אחת ובתוך המחשב. אך בעוד בעבר דובר היה על פנטזיה רחוקה, הרי שכיום ניתן להשיג את המטרה הזו בקלות. הסיבה העיקרית לכך היא פתרונות Data Capture המציעים יתרונות רבים.

תוכנות ושרתים מבוססי OCR נועדו בין היתר למיכון תהליך המרת המסמכים. התהליך תקף על פני מחלקות שונות בתאגיד והוא ניתן במסגרת מוצרי Data Capture ייחודיים. הפתרון מתאים לעיבוד OCR בנפח של חברות גדולות וקטנות העוסקות בתחומים רבים. בנוסף, הוא נחשב אידיאלי עבור המרה של מסמכים מודפסים קיימים אל פורמאטים הניתנים לחיפוש דיגיטלי. רוב הלקוחות מזהים את הפורמאטים הללו עם קבצי PDF, אך האמת היא שסל האפשרויות הוא הרבה יותר רחב ומגוון.

המרת מסמכים לצורך ייעול העסק

אי אפשר להתעלם מהאופן בו המרת מסמכים תורמת לייעול העסק בטווח הקצר והארוך. ראשית, מוצרי Data Capture מבטיחים מיכון ופישוט של תהליכים שגרתיים. במקום להחזיק כמויות גדולות של דפים מודפסים, אפשר פשוט להמיר אותם לקבצים עוד בתוך המחלקות הגדולות של הארגונים, החברות ובתי העסק.

שנית, תהליך המרת מסמכים מציע אינטגרציה מהירה וזולה של המידע עם יישומים ומערכות אחרות. כל מערכת מבוססת שרתים מתקשרת עם מוצרי Data Capture באופן יעיל ונוח. השימוש במערכות הוא אינטואיטיבי והלקוחות מקבלים שליטה על סורק מסמכים מהיר. המוצרים המתקדמים הקיימים כיום בשוק תומכים בפענוח של טקסט עברי וניתן לנצל אותם בדרכים מגוונות. בעידן מקוון בו פועלות חברות, יתרונות מן הסוג הזה מעניקים ערך


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
חשודים במעשה פלילי
16/01/19 | פלילי
זה חשוב לבחור עו"ד נכון כדי שההשלכות של הבחירה תהיינה מועילות ככל האפשר.

מגיעים אל הלקוח
13/01/19 | מכירות
עולה של שיווק ישיר מביאה אל יצירת קשר מול הלקוח עצמו, ואם הניתוח של הלקוחות נעשה בצורה נכונה, מגיעים אל פילוח ברמה גבוהה ואל החזר ההשקעה שבוצעה.

מגשרים על הפערים
גירושין זו דילמה מאוד גדולה, והפתרון הוא בהחלט על ידי אדם אחד שעובד מול שניים במשותף.

האם לערוך צוואה לבד
24/12/18 | ירושה
עורך דין מיומן הוא כזה אשר יש לו את הבקיאות הנדרשת לגבי כל מה שחייב להופיע על גבי צוואה על מנת שלא יהיה קל לערער עליה, אם בכלל

הדרך אל עסק עצמאי מוצלח
העובדה הבסיסית שבעל עסק חייב להפנים, היא שעל מנת שהעסק יכניס כסף צריכים קודם כל לבצע את המהלך שבו מבצעים את ההשקעה

מסמך בעל תוקף משפטי
קבלת רישיון של נוטריון שאותו יכולים לקבל רק עורכי דין שעומדים בכמה וכמה קריטריונים שמפורטים היטב בחוק הנוטריונים.

יודעים כי העסק קיים
27/11/18 | מיתוג
זה יכול להיות יותר אפקטיבי לפרסם אותו בצורה אחרת, וכאן נכנסת לפעולה הפעולה של הפצה שכוללת כל מיני אפשרויות בתוכה.

איך העסק שלכם נראה
העיצוב של כל סוג של עסק חייב להיות מותאם אליו.

בחר את המזרון שלך
21/11/18 | רהיטים
זה חשוב לבחור גם מחיר טוב עם דגמי מזרון במבצע שקיימים כמעט בכל חנות, בייחוד עם מבצעי סוף השנה. איך מנווטים בין כל אלה ויוצאים עם שינה נעימה?

שדרוגי בנייה בחסות הממשלה
להקים תוכנית שבה ירגישו בנוח הדיירים להתקדם אל עבר משהו חדש, והקבלנים יקבלו את מירב התמורות כדי שיהיה להם עניין מקצועי בקידום פרויקטים כאלה
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI