דף הבית בניין ואחזקה בית חכם התקנת מנעול ביומטרי
התקנת מנעול ביומטרי
Shira 10/06/14 |  צפיות: 1719

עובדים בבניין משרדי גדול? יש לכם מערכת בית חכם? התקינו מנעול ביומטרי מתקדם שיתאים למערכת הבית החכם

בחירת חברה שמתמחה בהתקנת ופריצת מנעולים. בין מוצרינו תוכלו למצוא מנעולים מתקדמים מבית מולטילוק העולמי, צילינדרים לסוגי דלתות שונות, מנעול ביומטרי ועוד.

בואו ליהנות מכל היתרונות שיש לחברת בית המנעול והמפתח להציע לכם:

· מוצרים המיוצרים בסטנדרטים מחמירים

· התקנת מנעול ביומטרי

· שירות מהיר ואמין

· מנעולים בעלי תו תקן של מכון התקנים

מהו בית חכם?

בית חכם או בניין חכם הוא מבנה בעל מערכת שליטה דיגיטלית לכל מערכות הבניין. עם התפתחות הטכנולוגיה, הפכה ההתקנה של מערכות אלה לנפוצה בתשתית הבניינים המודרניים. מערכות בית חכם שולטות בכל חלקי הבית החל ממערכת התאורה, דרך מערכת מיזוג האוויר, האינטרנט, הטלוויזיה, האזעקה וכלה בדרכי הגישה לבית.

מנעול ביומטרי

כחלק מהשליטה על דרכי הגישה ורמת האבטחה בבית, יש צורך בהתקנת מנעול ביומטרי חכם, המופעל על זיהוי טביעת אצבע אישית לכל משתמש שהוגדר במערכת הבית החכם. אולם לא רק בהנחת אצבע תוכלו לפתוח את דלת, שכן המנעול הביומטרי מציע שיטות מתקדמות ומנגנון לסריקת העין,  הפותחת את הדלת. כך תוכלו לבחור באמצעי ההגנה הספציפי שמתאים לכם בדיוק.

למה לבחור במנעול ביומטרי?

מפתח לכל דלת ניתן לשכפול בקלות, קומבינציית ספרות של קוד המוקש ידנית, מאפשרת הצצה כאשר מקלידים אותה וכרטיס דלת (כזה הנפוץ לשימוש במשרדים הממוקמים בבניינים גדולים) עלול להיגנב. לעומת כל אלה, טביעת אצבע היא אישית, בלעדית ולא ניתנת להעברה או העתקה ולפיכך מערכת המנעול הביומטרי מהווה את רמת ההגנה הגבוהה ביותר עבור הבית או המשרד.

התקנת מנעול ביומטרי על ידי מנעולן

לאחר שבחרתם בטכנולוגיה המתאימה (סריקת עין או החתמת אצבע), הזמינו מנעולן בתל אביב מומחה שיתקין לכם את המערכת. חשוב להגדיר מראש את המשתמשים, כדי שלכל הרלוונטיים תינתן גישה לבית או למשרד. כל העובדים או יושבי הבית צריכים להחתים פעם אחת את האצבע, כדי שתביעת האצבע שלהם תיסרק במערכת ותישמר בזיכרון, כך יוכלו לשוב ולהיכנס לבניין.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 Shira


 


מאמרים נוספים מאת Shira
 
כמה עולה כספת בנק?
בשנת 2008 עקב המשבר הכלכלי שפקד את ארצות הברית ועקב כך את העולם כולו, החל מעין טרנד שנוצר עקב הבהלה של רבים, במסגרתו ביקשו רבים מהאוכלוסייה להתקין כספות בבתיהם על מנת למשוך את כספיהם מהבנקים

מהם השלבים לקבלת פונדקאות בחו"ל?
נושא הפונדקאות הוא נושא מורכב, הדורש רגישות רבה. הרעיון בבסיס הפונדקאות הוא אם אשר מכונה פונדקאית, היא שנושאת ברחמה עובר שאיננו שלה אלא שנזרע ברחמה לאחר שעבר הפריה חוץ גופית מביצית וזרע של זוג הורים שאינם יכולים להביא ילד לעולם בעצמם.

איך לבחור גדר פלסטיק לגינה שלכם?
28/03/17 | גינון
הגינה הביתית מהווה שלב ביניים בין המרחב הפרטי לציבורי. בעבור אנשים רבים משמשת הגינה אפשרות לחיבור בין הבנוי לטבעי ולפתוח, אפשרות ל"משיכת" תחום המגורים החוצה

כמה עולה מחסן גינה?
26/02/17 | שיפוצים
מחסן גינה יכול לשמש לטובת שורה ארוכה של צרכים. מלבד אחסון ציוד אישי בגינה הפרטית, הוא נועד גם להרחיב את פתרונות האחסון עבור בעלי עסקים, משרדים וחנויות. את המחסן ניתן להציב בכל סוגי הגינות ולצורך הגנה מפני נזקי מזג האוויר. הוא מונע חדירת לחות ומגן מפני גשם ורטיבות. בחלק מהמקרים משתמשים במחסן גם כפתרון הצללה לטווח הקצר והארוך.

מה עובר על קרטון משומש בדרך למחזור שלו?
מהי בעצם הסיבה שבגללה כדאי לנו למחזר את הקרטון? תתפלאו אולי לגלות, אבל כמעט כשליש מסך הפסולת שאנו מייצרים - מקורה בקרטון! הסיבה לכך היא שהקרטון נמצא בכל מקום - באריזות של מוצרי המזון והשתייה, כמארז של צעצועים וכלי כתביה, בארגזים שונים, וכיו"ב

מאיזה גיל עושים בדיקת שמיעה?
בדיקת שמיעה יכולה לשמש לבחינת יכולת השמיעה בכל גיל. הבדיקה נדרשת בעת הופעת תסמינים של הפרעות שמיעה. בגילאים מוקדמים מבצעים את הבדיקה כאשר ישנה חסימה של גלי הקול בדרכם לאוזן הפנימית

כמה עולות מערכות כיבוי אש?
מערכות כיבוי אש כוללות רכזת אש, גלאי אש ועשן, מטפי אבקה, מים וגז, מערכת מתזים, ברזי מים וגלגלות וכל אמצעי מתומחר בנפרד. אפשר לבצע התאמה אישית של המערכת ולהתייעץ עם אנשי המקצוע לגבי אמצעי הגילוי והכיבוי המומלצים.

טיפולים רפואיים מומלצים בחום לגוף שלכם
יש אנשים רבים, אשר מבינים שאם הם מעוניינים לשמור על הבריאות שלהם, הרי שעליהם לעבור מעת לעת טיפולים רפואיים. יש לעומת זאת אנשים אחרים

מכולות - במה הן עוזרות לנו?
27/01/15 | מעבר דירה
רובנו מתייחסים למכולה בתור תיבה גדולה המוטענת על כלי תחבורה נושאי משאות. בפועל, מדובר על קונטיינר שעוזר לנו במגוון רחב של תחומים. ראשית, את הקונטיינר ניתן להטעין כמעט על כל כלי תחבורה המבצע משימות לוגיסטיות:

מהם התסמינים הקיימים של סרטן עור?
23/12/14 | סרטן
אחת המחלות ששכיחותן הולכת ועולה בישראל, היא המחלה שנקראת סרטן עור. חשוב מאד לציין שיש סוגים של סרטן העור שאינם קטלניים - כמו למשל הסרטן של בתאי הבסיס שרק לעתים רחוקות ישלח את גרורותיו
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI