דף הבית מחשבים וטכנולוגיה מחשבים וטכנולגיה - אחר שליחת פקס במאה העשרים ואחת
שליחת פקס במאה העשרים ואחת
איציק דר 30/05/14 |  צפיות: 882

רובינו עוד זוכרים את עדיין בו לצורך שליחת פקס היינו צריכים לכתת רגלינו ולאתר מכשיר פקס – מכיוון שבשנים הללו מכשיר הפקס הביתי היה נדיר, נאלצנו לסור לסניף הדואר הקרוב לביתנו או לחילופין לבקש ממקורב שיש לו מכשיר פקס בעבודה שידאג עבורנו לנושא של שליחת פקס – באותם זמנים, פקס לעסקים היה הרבה יותר פופולארי בתפוצה שלו מפקס ביתי.

את התקופה הזאת השארנו הרחק מאחורינו ולמזלנו, כיום אנחנו חיים בעידן בו הדברים הרבה יותר פשוטים וקלים, כך שגם אדם שאין ברשותו מכשיר פקס או לא מקורב לאדם שיש במקום העבודה שלו פקס לעסקים יכול לשלוח פקס ביתר קלות.

אם הייתם מנותקים בשנים האחרונות מהציביליזציה או שמסיבה כזאת או אחרת לא התעדכנתם בכל החידושים אשר קשורים לעולם של שליחת פקס. נעדכן אתכם, שרשת האינטרנט מציעה אינספור תוכנות שונות וחדשניות אשר מאפשרות לבצע שליחת פקס מבלי צורך במכשיר פקס. כך שכל מה שצריך לעשות זה לאתר את אחת מאותן תוכנות – חלקן בתשלום וחלקן מציעות שירות חינמי – להבין מה נדרש מכם בכדי ליהנות משירותים אלו של שליחת פקס ולהתחיל לשלוח את הפקסים.

אם אתם מסרבים בתוקף להתקדם או שהטכנולוגיה מסובכת מדי עבורכם – חשוב שתדעו שכיום ניתן לרכוש מכשירי פקס בסכומי כסף נמוכים יחסית. כך שתוכלו ליהנות ממכשיר פקס משלכם ולבצע שליחת פקס מתי שמתחשק לכם – רוב המכשירים כוללים גם פונקציות נוספות כמו – מכונת צילום, סורק וכדומה, כך שהאפשרויות הן כמעט בלתי מוגבלות.
וכמובן, שתמיד קיימת האפשרות להמשיך ולכתת רגליים בדרך לדואר או למקום אחר אשר יאפשר לכם לבצע שליחת פקס – השירות הזה עדיין רלוונטי גם בתקופה הזאת – הבחירה בידיים שלכם


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איציק דר


 


מאמרים נוספים מאת איציק דר
 
Skype for business
סקייפ מאפשרת לקיים ישובות עבודה כשכל אחד יכול להיות ממוקם בצד השני של העולם. עם האופציה של Skype for business כל אחד יכול לשבת עם המחשב שלו, והשאר יראו אותו וידברו איתו בקלות

מערכות ראש לטלפונים
מערכות כאלו מאפשרות לקיים שיחת טלפון ובמקביל לשלוח פקס, לשלוח מייל, לסדר משהו על שולחן העבודה, ואפילו לאכול. בנוסף, יש היום לא מעט בעיות גב וצוואר שכמעט ולא היו קיימות בעולם הישן,

מהן מערכות ראש תומכות LYNC?
LYNC הינה תוכנת מסרים מידיים של מייקרוסופט והיא בדיוק כמו סקייפ, מסנג'ר ודומיה אשר יש לה אפשרות לצ'ט בין אנשים, שיחות שמע, שיחות וידאו ועוד, אך הייחודיות שלה היא שהיא גם מרכזיית טלפונים

טלקול פתרונות תקשורת בע"מ מספקת פתרונות שונים למוקדי שירות
. ראשית, מערכות הראש במידה והן איכותיות מסננות רעש. במוקד כזה עם כל כך הרבה עובדים וטלפונים יהיה קשה לעובדים להתנהל ויהיה קשה לעיתים גם ללקוחות לשמוע את נותן השירות מרוב רעש. בנוסף, הידיים משוחררות

תאטרון באר שבע וההצגות המציגות בו
13/04/15 | תיאטרון
בכדי לא לפספס את ההצגות הטובות ביותר אשר מציגות בתיאטרון באר שבע, חשוב להישאר מעודכנים. ישנן מספר דרכים לשמור על עדכניות – ראשית כל ניתן לחפש ברשת האינטרנט את צירופי המילים תיאטרון באר שבע הצגות ולבחור באפשרויות הרלוונטיות והעדכניות ביותר.

אטרקציות ותרבות בבאר שבע
באר שבע מהווה ככתובת הנכונה עבור כל מי שמחפש פעילויות תרבותיות שונות באזור הדרום. תחת הכותרת תרבות באר שבע ניתן למצוא – בתי קולנוע, תאטראות, גלריות, מוזיאונים, אתרים היסטוריים, הרצאות, סדנאות ועוד מגוון רחב של אפשרויות.

מקרר מסחרי – תכונות ושימושים
13/04/15 | תעשייה
כל מי שעושה שימוש באותם מקררים מסחריים מכיר את הסוגים שונים של המקררים ואת ההבדלים ביניהם. כך שכל מי שמחפש מקרר מסחרי עבור מטרה מסוימת יוכל למצוא מקרר אשר נועד באופן פרטני עבור מטרה זו.

על מקפיא שוכב ושימושיו השונים
13/04/15 | תעשייה
הייחודיות של מקפיא שוכב על סוגיו השונים בא לידי ביטוי בעובדה שיש לו פונקציה מתקדמת של הפשרה עצמית. בנוסף, מקפיאים מהסוג הזה חוסכים במקרים רבים באנרגיה, כך שהעלויות עבור צריכת החשמל יהיו נמוכות יותר מאשר במכשירי הקפאה מסוגים אחרים.

על התפקידים השונים של מד מוליכות?
למדי מוליכות ישנם תפקידים רבים ומגוונים ובין היתר: אבחון של שינויים במקורות מים מסוגים שונים. בקה על תהליכים של ייצור מים טהורים. בקרה על מיהול של כימיקליים במים. בקרה על כניסת שפכים בעת תהלים של טיפול בשפכים ותפקידים נוספים.

הליך רכישת מכשור מעבדתי
בכדי להבטיח שאתם אכן רוכשים מכשור מעבדתי איכותי ומקצועי, ההמלצה היא למצוא חברה מקצועית וותיקה בעלת מוניטין בתחום זה
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI