דף הבית מחשבים וטכנולוגיה מחשבים וטכנולגיה - אחר שיחת ועידה – כל האפשרויות
שיחת ועידה – כל האפשרויות
איציק דר 30/05/14 |  צפיות: 843

פלאי הטכנולוגיה רק הולכים ומתעצמים מיום ליום ונדמה כי התקופה בה אנו חיים הינה תקופה מופלאה אשר הובילה את העולם למקום אחר בכל תחום, ובעיקר בתקשורת הבין אישית. אם בעבר דרך התקשורת היחידה בין כמה אנשים הייתה מפגש ביניהם ולאחר מכן הם היו יכולים גם לעשות שיחת ועידה בטלפון [רק בשנים האחרונות] היום הכול כבר השתנה, ובסיועה של הטכנולוגיה המתקדמת ובעיקר רשת האינטרנט ניתן לעשות שיחת ועידה ולהרגיש ממש כאילו אנו נפגשים כולם האחד עם השני.

שיחה דרך הטלפון

בעבר, שיחת ועידה הייתה יכולה להתבצע אך ורק דרך הטלפון, והיינו בטוחים שזהו שיא הטכנולוגיה מכיוון שאף אחד לא תיאר לעצמו שמספר אנשים יוכלו לתקשר האחד עם השני ללא מפגש פיזי. שיחת ועידה דרך הטלפן היא אומנם התקדמות אך עדיין בגלל שלא רואים האחד את השני ישנה בעיית תקשורת וכל אחד נכנס לדברי השני מה שמקשה על השיחה. ועידה כזו יכולה לשמש רק למטרות פשוטות ולא למטרות חשובות יותר כך למשל שיחה עסקית חשובה עלולה להיתקל בבעיות רבות.

שיחה דרך האינטרנט

ופה נכנס האינטרנט לחיינו ושינה הכול. שיחת ועידה דרך האינטרנט מרגישה ממש כמו פגישה פיזית כי במהלך שיחת ועידה כזו ניתן לראות האחד את השני על ידי הטכנולוגיה והמצלמות שיש היון, ניתן לשתף את שאר המשתתפים בשיחה בקבצים מסוימים, וניתן אף לשתף בתמונות או בסרטונים כך שכולם ירגישו חלק מהשיחה. כל מה שצריך בשביל ועידה כזו היא רשת אינטרנט מהירה מספיק, ציוד טכני כמו מיקרופון, מצלמה וכדומה, וכמובן להכין את הפגישה מבעוד מועד כך שהיא תזרום בצורה הטובה ביותר שניתן לצפות, וכך השיחה תהיה אפקטיבית עד כמה שניתן.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איציק דר


 


מאמרים נוספים מאת איציק דר
 
Skype for business
סקייפ מאפשרת לקיים ישובות עבודה כשכל אחד יכול להיות ממוקם בצד השני של העולם. עם האופציה של Skype for business כל אחד יכול לשבת עם המחשב שלו, והשאר יראו אותו וידברו איתו בקלות

מערכות ראש לטלפונים
מערכות כאלו מאפשרות לקיים שיחת טלפון ובמקביל לשלוח פקס, לשלוח מייל, לסדר משהו על שולחן העבודה, ואפילו לאכול. בנוסף, יש היום לא מעט בעיות גב וצוואר שכמעט ולא היו קיימות בעולם הישן,

מהן מערכות ראש תומכות LYNC?
LYNC הינה תוכנת מסרים מידיים של מייקרוסופט והיא בדיוק כמו סקייפ, מסנג'ר ודומיה אשר יש לה אפשרות לצ'ט בין אנשים, שיחות שמע, שיחות וידאו ועוד, אך הייחודיות שלה היא שהיא גם מרכזיית טלפונים

טלקול פתרונות תקשורת בע"מ מספקת פתרונות שונים למוקדי שירות
. ראשית, מערכות הראש במידה והן איכותיות מסננות רעש. במוקד כזה עם כל כך הרבה עובדים וטלפונים יהיה קשה לעובדים להתנהל ויהיה קשה לעיתים גם ללקוחות לשמוע את נותן השירות מרוב רעש. בנוסף, הידיים משוחררות

תאטרון באר שבע וההצגות המציגות בו
13/04/15 | תיאטרון
בכדי לא לפספס את ההצגות הטובות ביותר אשר מציגות בתיאטרון באר שבע, חשוב להישאר מעודכנים. ישנן מספר דרכים לשמור על עדכניות – ראשית כל ניתן לחפש ברשת האינטרנט את צירופי המילים תיאטרון באר שבע הצגות ולבחור באפשרויות הרלוונטיות והעדכניות ביותר.

אטרקציות ותרבות בבאר שבע
באר שבע מהווה ככתובת הנכונה עבור כל מי שמחפש פעילויות תרבותיות שונות באזור הדרום. תחת הכותרת תרבות באר שבע ניתן למצוא – בתי קולנוע, תאטראות, גלריות, מוזיאונים, אתרים היסטוריים, הרצאות, סדנאות ועוד מגוון רחב של אפשרויות.

מקרר מסחרי – תכונות ושימושים
13/04/15 | תעשייה
כל מי שעושה שימוש באותם מקררים מסחריים מכיר את הסוגים שונים של המקררים ואת ההבדלים ביניהם. כך שכל מי שמחפש מקרר מסחרי עבור מטרה מסוימת יוכל למצוא מקרר אשר נועד באופן פרטני עבור מטרה זו.

על מקפיא שוכב ושימושיו השונים
13/04/15 | תעשייה
הייחודיות של מקפיא שוכב על סוגיו השונים בא לידי ביטוי בעובדה שיש לו פונקציה מתקדמת של הפשרה עצמית. בנוסף, מקפיאים מהסוג הזה חוסכים במקרים רבים באנרגיה, כך שהעלויות עבור צריכת החשמל יהיו נמוכות יותר מאשר במכשירי הקפאה מסוגים אחרים.

על התפקידים השונים של מד מוליכות?
למדי מוליכות ישנם תפקידים רבים ומגוונים ובין היתר: אבחון של שינויים במקורות מים מסוגים שונים. בקה על תהליכים של ייצור מים טהורים. בקרה על מיהול של כימיקליים במים. בקרה על כניסת שפכים בעת תהלים של טיפול בשפכים ותפקידים נוספים.

הליך רכישת מכשור מעבדתי
בכדי להבטיח שאתם אכן רוכשים מכשור מעבדתי איכותי ומקצועי, ההמלצה היא למצוא חברה מקצועית וותיקה בעלת מוניטין בתחום זה
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI