דף הבית מחשבים וטכנולוגיה מחשבים וטכנולגיה - אחר שליחת פקס - מכל קצוות העולם ואליהם
שליחת פקס - מכל קצוות העולם ואליהם
איציק דר 30/05/14 |  צפיות: 677

שליחת פקס היא פעולה שגרתית שכל משרד או אדם פרטי מבצע בכל זמן קצר, ובמשרדים גדולים אף לעיתים בכל מספר דקות. פעם כשהיינו שולחים פקס היינו צריכים להשתמש במכשיר המסורתי, מכשיר אשר היה מחובר לקו טלפון ביתי מה שהיה הופך את פעולת שליחת פקס לפעולה לעיתים יקרה מכיוון שאם היינו רוצים לשלוח פקס מחוץ לגבולות המדינה השיחה הייתה כבר שיחת חוץ. כיום, ניתן לשלוח פקס בלי לשלם על שיחת חוץ ועם נוחות מקסימלית וניידות לא מוגבלת.

פקס מהמייל ואליו

שליחת פקס עברה התקדמות משמעותית בשנים האחרונות, התקדמות אשר הפכה את כל התחום לבלתי מוגבל ולזול באופן משמעותי ממה שהוא היה. היום ניתן להתחבר לשירותי שליחת פקס מהמייל ואליו, שירות אשר עולה כמה עשרות שקלים בחודש, ולאחר מכן לשלוח ולקבל פקסים ישירות מהמייל ואליו בצורה פשוטה ונוחה. כך, שמעבר לתשלום על האינטרנט שגם ככה משלמים אותו וכמה שקלים בודדים או פחות מזה על כל שליחה לא צריך לשלם.

יתרונות

שליחת פקס וקבלה של פקס היא בעלת מספר יתרונות, יתרונות שנוגעים הן לכסף ולנוחות והן לשמירה על כדור הארץ. אז היתרון הראשון של פקס לעסקים או לפרטיים דרך מייל הוא בכך שהוא אינו כרוך בתשלום יקר כפי שציינו אם הוא מיועד לחו"ל, היתרון השני  כפי שציינו הוא שמירה על כדור הארץ – אין צורך בכל פעם להדפיס ולהשתמש בעוד ועוד דיו וניירות מה שחוסך כסף ואף שומר על כדור הארץ, והיתרון הגדול ביותר של שליחת פקס דרך המייל וקבלה של פקס דרך המייל הוא בנוחות, בכל מקום בעולם עם חיבור לאינטרנט ניתן לשלוח פקס וניתן לקבל גם פקס במהירות וביעילות.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איציק דר


 


מאמרים נוספים מאת איציק דר
 
Skype for business
סקייפ מאפשרת לקיים ישובות עבודה כשכל אחד יכול להיות ממוקם בצד השני של העולם. עם האופציה של Skype for business כל אחד יכול לשבת עם המחשב שלו, והשאר יראו אותו וידברו איתו בקלות

מערכות ראש לטלפונים
מערכות כאלו מאפשרות לקיים שיחת טלפון ובמקביל לשלוח פקס, לשלוח מייל, לסדר משהו על שולחן העבודה, ואפילו לאכול. בנוסף, יש היום לא מעט בעיות גב וצוואר שכמעט ולא היו קיימות בעולם הישן,

מהן מערכות ראש תומכות LYNC?
LYNC הינה תוכנת מסרים מידיים של מייקרוסופט והיא בדיוק כמו סקייפ, מסנג'ר ודומיה אשר יש לה אפשרות לצ'ט בין אנשים, שיחות שמע, שיחות וידאו ועוד, אך הייחודיות שלה היא שהיא גם מרכזיית טלפונים

טלקול פתרונות תקשורת בע"מ מספקת פתרונות שונים למוקדי שירות
. ראשית, מערכות הראש במידה והן איכותיות מסננות רעש. במוקד כזה עם כל כך הרבה עובדים וטלפונים יהיה קשה לעובדים להתנהל ויהיה קשה לעיתים גם ללקוחות לשמוע את נותן השירות מרוב רעש. בנוסף, הידיים משוחררות

תאטרון באר שבע וההצגות המציגות בו
13/04/15 | תיאטרון
בכדי לא לפספס את ההצגות הטובות ביותר אשר מציגות בתיאטרון באר שבע, חשוב להישאר מעודכנים. ישנן מספר דרכים לשמור על עדכניות – ראשית כל ניתן לחפש ברשת האינטרנט את צירופי המילים תיאטרון באר שבע הצגות ולבחור באפשרויות הרלוונטיות והעדכניות ביותר.

אטרקציות ותרבות בבאר שבע
באר שבע מהווה ככתובת הנכונה עבור כל מי שמחפש פעילויות תרבותיות שונות באזור הדרום. תחת הכותרת תרבות באר שבע ניתן למצוא – בתי קולנוע, תאטראות, גלריות, מוזיאונים, אתרים היסטוריים, הרצאות, סדנאות ועוד מגוון רחב של אפשרויות.

מקרר מסחרי – תכונות ושימושים
13/04/15 | תעשייה
כל מי שעושה שימוש באותם מקררים מסחריים מכיר את הסוגים שונים של המקררים ואת ההבדלים ביניהם. כך שכל מי שמחפש מקרר מסחרי עבור מטרה מסוימת יוכל למצוא מקרר אשר נועד באופן פרטני עבור מטרה זו.

על מקפיא שוכב ושימושיו השונים
13/04/15 | תעשייה
הייחודיות של מקפיא שוכב על סוגיו השונים בא לידי ביטוי בעובדה שיש לו פונקציה מתקדמת של הפשרה עצמית. בנוסף, מקפיאים מהסוג הזה חוסכים במקרים רבים באנרגיה, כך שהעלויות עבור צריכת החשמל יהיו נמוכות יותר מאשר במכשירי הקפאה מסוגים אחרים.

על התפקידים השונים של מד מוליכות?
למדי מוליכות ישנם תפקידים רבים ומגוונים ובין היתר: אבחון של שינויים במקורות מים מסוגים שונים. בקה על תהליכים של ייצור מים טהורים. בקרה על מיהול של כימיקליים במים. בקרה על כניסת שפכים בעת תהלים של טיפול בשפכים ותפקידים נוספים.

הליך רכישת מכשור מעבדתי
בכדי להבטיח שאתם אכן רוכשים מכשור מעבדתי איכותי ומקצועי, ההמלצה היא למצוא חברה מקצועית וותיקה בעלת מוניטין בתחום זה
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI