דף הבית חינוך ולימודים הפרעות קשב וריכוז מהן השיטות השונות של אבחון קשב וריכוז
מהן השיטות השונות של אבחון קשב וריכוז
הדס כהן 26/05/14 |  צפיות: 7352

בעידן של היום שיטות האבחון החדשניות מעניקות אפשרות לקבלת תוצאות מדוייקות בתהליך אבחון קשב וריכוז ובכך הקלה משמעותית על חייהם של המאובחנים. כיום, ההרכב של אבחון קשב וריכוז תמיד מושפע ממידת הקושי וכך יקבע על פי המלצות המומחים ויותאם לגיל הנבחן ואף למסגרת הלימוד בה הוא לומד או הולך ללמוד. לפיכך, אבחונים דידקטיים נועדו עבור תלמידי בית הספר היסודי.

מהם הסוגים השונים של אבחון הקשב והריכוז

אבחון קשב וריכוז מורכב ממערכת כללית של אבחונים דידקטיים ואבחונים פסיכו דידקטיים, מאבחון TOVA או אבחון פסיכולוגי. כמו כן, ישנם אבחונים פסיכו דיאגנוסטיים אשר את סוג האבחון קובעת סוג הבעיה וגיל המאובחן ועל כן, מומלץ על ידי יועצי הלימוד או הפסיכולוגים.

מהן המטרות של אבחון הקשב והריכוז

כיום החברה הרבה יותר ליברלית ומאמינה בפתרונות חדשניים. אבחונים מסוג זה הפכו להיות פיתרון חדשני שמתעדכן כל הזמן מטובי המומחים ולמעשה, פותר בעיות ומקל על חייהם של המאובחנים. פרט להפנמה של בעיות קשב וריכוז, אבחון קשב וריכוז קיים כדי שנוכל לספק הקלות והטבות בלימודים למתקשים. הקלות אלה מסייעים לתלמידים או לסטודנטים המתקשים להשוות את ההישגים שלהם בלימודים לרמת אינטליגנציה מתאימה ו/או לרמת התפתחות קוגנטיבית של המאובחן. אבחונים דידקטיים מעניקים למאובחן בנוסף, כלים להתמודדות עם בעיות קשב וריכוז שונות על מנת שיוכל להתמודד עם המסגרות הלימודיות השונות..


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 הדס כהן


 


מאמרים נוספים מאת הדס כהן
 
מה ההבדל בין השתלות שיער באירופה להשתלות שיער בתורכיה?
בשנה האחרונה אנחנו עדים לתופעה שאלפי ישראלים נוהרים לתורכיה על מנת לבצע השתלות שיער במחירים שהם משמעותית נמוכים אל מול המחירים בארץ, באירופה ובארה"ב. במאמר זה ננסה להסביר מה הם ההבדלים בין מרפאות/רופאים באירופה אל מול מרפאות בתורכיה וננסה להבין האם מה שעולה בזול עלות לעלות אח"כ ביוקר.

נפתחת בפניכם דלת לעולם קל וחכם יותר
15/02/18 | אדריכלות
כמה חשיבות אנחנו מייחסים באמת לדלת הכניסה שנפתחת מאליה כשאנחנו נכנסים, או לכל מוצר חשמלי שמקל על החיים שלנו? לדלתות האוטומטיות יש הרבה יותר חשיבות ממה שאנחנו חושבים.

ידע זה כוח
הלימודים בבתי הספר הם מסגרת מצוינת, אבל בשל העומס הגדול לא תמיד ניתן לקבל בהם את מלוא תשומת הלב לכל תלמיד, לכן ישנה אפשרות חיצונית להרחיב את השעורים.

כמה באמת עולה אמנות
גיליתם תכשיט עתיק או פריט היסטורי שזקוק להערכת מחיר או בדיקת מקוריות? אל תהססו, יש סיכוי שיש בידכם הון גדול.

נתנאל סמריק - כשהסינים רוצים לקרוא בעברית הם פונים לקונטנטו נאו
01/06/17 | ספרות
קונטנטו נאו היא הוצאה לאור שמתמחה בהוצאת ספרים ישראליים לאור בחו"ל, אחרי תרגומם לשפות שבהן יש להם את הפוטנציאל הגדול ביותר לדבר לקהל המקומי. ההוצא הקמה מייסודו של נתנאל סמריק, מקים ההוצאה האם קונטנטו דה סמריק לפני כעשור.

תפקידו של נוטריון בתל אביב
נוטריון הינו למעשה עורך דין אשר עבר את ההדרכה ואת ההסמכה המתאימה מטעם משרד המשפטים לספק שירותים נוטריונים שונים. תפקידו של נוטריון בתל אביב הוא תפקיד יוקרתי, ולא כל עורך דין יכול להיות גם נוטריון. מבין שלל תפקידו של הנוטריון, ניתן למנות אישורים משפטים או חוקתיים שונים, עריכת תרגום נוטריוני, מתן ייפוי כוח ועוד.

תרגום נוטריון לספרדית
בכדי לקבל תרגום של מסמך לשפה הספרדית בעל אישור של נוטריון, עלינו לפנות אל נוטריון המספק שירותי תרגום מסמכים. על מנת לקבל תרגום נוטריון לספרדית אנחנו לא חייבים למצוא דווקא נוטריון הדובר את השפה, אלא נוטריון אשר פועל אל מול מתרגמים בשפות שונות.

שירותי נוטריון לאנגלית
יש לא מעט מסמכים שדורשים תרגום נוטריוני מוסמך מהשפה האנגלית לעברית ומהשפה עברית לאנגלית. לרוב המסמכים קשורים למגוון סטטוסים שונים, כך שבין היתר מדובר בתעודת נישואין, תעודת תושב, תעודת רווקות, תעודת מקצוע וכו', כאשר בין היתר גם ניתן למצוא מגוון תרגומים של פסקי דין.

שירותי נוטריון לצרפתית
02/09/16 | כללי
כאשר פונים לקבל שירות של נוטריון, אין צורך להשוות מחירים, וזאת כי עבור כל סוג של שירותי נוטריון ניתן למצוא מחיר אחיד, וזאת ללא הבדל אם פונים למשרד נוטריונים כזה או אחר.

שירותי נוטריון לרוסית
לא חסרים מקרים בגינם עשוי להתעורר צורך למצוא נוטריון לרוסית. בין היתר ייתכן ומדובר על מגון מסמכים שמשרד הפנים מבקש את מעורבותו של נוטריון לרוסית (תרגום תעודה עבור שינוי שם, תרגום ת"ז, תרגום רישיון נהיגה וכו')
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI