דף הבית רפואה ובריאות בריאות אחר אשר אלחיאני – רופא משכמו ומעלה
אשר אלחיאני – רופא משכמו ומעלה
איציק דר 26/05/14 |  צפיות: 1572

מי מאיתנו לא צריך קופת חולים מידי פעם? אין אחד כזה. כולנו נזקקים לשירותיה של קופת החולים אם בשבילנו ואם בשביל מי מבני משפחתנו, קופת חולים שבשגרה נותנת לנו את שירותי הרפואה הבסיסיים כמו רופא משפחה, בדיקות דם, מעקב רפואי בכל צורה אחרת וכדומה, ולעיתים במקרים מסוימים אף מלווה את לקוחותיה בבדיקות ובטיפולים יותר מורכבים. ישנן מספר קופות חולים בארץ כשקופת חולים מאוחדת הייתה תחת שרביטו של אשר אלחיאני – אחד ממומחי הרפואה בארץ.

מיהו אותו אשר אלחיאני?

ד"ר אשר אלחיאני הינו רופא משפחה אחד המוכרים בישראל, רופא אשר הקדיש את כל חייו על מנת לעזור לאחרים אם במתן טיפול רפואי ואם בליווי של חולים שחלו במגוון מחלות כמו גם תרומה משמעותית לעולם הרפואה בדרך של סיוע במחקרים רפואיים וכתיבת מאמרים. אשר אלחיאני קיבל בשנים האחרונות את תואר הפרופסור זאת לאחר שהשלים את לימודיו ועיסוקו רב השנים הוביל אותו לאחד המקומות הגבוהים בעולם הרפואה – הפרופסורה..

עברו

אשר אלחיאני אינו רק רופא משפחה אלא גם למד לתואר שני במנהל ציבורי באוניברסיטת הרווארד ששמה הולך לפניה, שם גם הוענק לו התואר זאת לאחר שאת לימודי הרפואה סיים באוניברסיטת בן גוריון בישראל. בשנים שלאחר מכן מילא מגוון תפקידים ניהוליים בקופות החולים וכן ניהל את בית החולים מאיר בכפר סבא – הכול בשביל לסייע לעוד ועוד אנשים הזקוקים לטיפולו המסור. רופא בישראל כידוע הוא מקצוע לא מתגמל ביחס למאמץ הפיזי והנפשי שישנו במקצוע זה אך אשר אלחיאני רואה וראה תמיד את המקצוע שלו כשליחות ולא רק כמקור פרנסה. ישראל זקוקה לרופאים כמו אשר אלחיאני וטוב שעדיין נשארו כאלו בשביל להצעיד את הרפוא קדימה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איציק דר


 


מאמרים נוספים מאת איציק דר
 
Skype for business
סקייפ מאפשרת לקיים ישובות עבודה כשכל אחד יכול להיות ממוקם בצד השני של העולם. עם האופציה של Skype for business כל אחד יכול לשבת עם המחשב שלו, והשאר יראו אותו וידברו איתו בקלות

מערכות ראש לטלפונים
מערכות כאלו מאפשרות לקיים שיחת טלפון ובמקביל לשלוח פקס, לשלוח מייל, לסדר משהו על שולחן העבודה, ואפילו לאכול. בנוסף, יש היום לא מעט בעיות גב וצוואר שכמעט ולא היו קיימות בעולם הישן,

מהן מערכות ראש תומכות LYNC?
LYNC הינה תוכנת מסרים מידיים של מייקרוסופט והיא בדיוק כמו סקייפ, מסנג'ר ודומיה אשר יש לה אפשרות לצ'ט בין אנשים, שיחות שמע, שיחות וידאו ועוד, אך הייחודיות שלה היא שהיא גם מרכזיית טלפונים

טלקול פתרונות תקשורת בע"מ מספקת פתרונות שונים למוקדי שירות
. ראשית, מערכות הראש במידה והן איכותיות מסננות רעש. במוקד כזה עם כל כך הרבה עובדים וטלפונים יהיה קשה לעובדים להתנהל ויהיה קשה לעיתים גם ללקוחות לשמוע את נותן השירות מרוב רעש. בנוסף, הידיים משוחררות

תאטרון באר שבע וההצגות המציגות בו
13/04/15 | תיאטרון
בכדי לא לפספס את ההצגות הטובות ביותר אשר מציגות בתיאטרון באר שבע, חשוב להישאר מעודכנים. ישנן מספר דרכים לשמור על עדכניות – ראשית כל ניתן לחפש ברשת האינטרנט את צירופי המילים תיאטרון באר שבע הצגות ולבחור באפשרויות הרלוונטיות והעדכניות ביותר.

אטרקציות ותרבות בבאר שבע
באר שבע מהווה ככתובת הנכונה עבור כל מי שמחפש פעילויות תרבותיות שונות באזור הדרום. תחת הכותרת תרבות באר שבע ניתן למצוא – בתי קולנוע, תאטראות, גלריות, מוזיאונים, אתרים היסטוריים, הרצאות, סדנאות ועוד מגוון רחב של אפשרויות.

מקרר מסחרי – תכונות ושימושים
13/04/15 | תעשייה
כל מי שעושה שימוש באותם מקררים מסחריים מכיר את הסוגים שונים של המקררים ואת ההבדלים ביניהם. כך שכל מי שמחפש מקרר מסחרי עבור מטרה מסוימת יוכל למצוא מקרר אשר נועד באופן פרטני עבור מטרה זו.

על מקפיא שוכב ושימושיו השונים
13/04/15 | תעשייה
הייחודיות של מקפיא שוכב על סוגיו השונים בא לידי ביטוי בעובדה שיש לו פונקציה מתקדמת של הפשרה עצמית. בנוסף, מקפיאים מהסוג הזה חוסכים במקרים רבים באנרגיה, כך שהעלויות עבור צריכת החשמל יהיו נמוכות יותר מאשר במכשירי הקפאה מסוגים אחרים.

על התפקידים השונים של מד מוליכות?
למדי מוליכות ישנם תפקידים רבים ומגוונים ובין היתר: אבחון של שינויים במקורות מים מסוגים שונים. בקה על תהליכים של ייצור מים טהורים. בקרה על מיהול של כימיקליים במים. בקרה על כניסת שפכים בעת תהלים של טיפול בשפכים ותפקידים נוספים.

הליך רכישת מכשור מעבדתי
בכדי להבטיח שאתם אכן רוכשים מכשור מעבדתי איכותי ומקצועי, ההמלצה היא למצוא חברה מקצועית וותיקה בעלת מוניטין בתחום זה
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI