דף הבית בניין ואחזקה שיפוצים סט כלי עבודה – מה הוא צריך לכלול?
סט כלי עבודה – מה הוא צריך לכלול?
איציק דר 26/05/14 |  צפיות: 1124

רובינו לא מוגדרים "הנדי מנים" שאלו אנשים שכל מה שהם נוגעים בו הופך לזהב בתחום הטכני. אנשים אלו בדרך כלל אינם כאלו שלמדו תחומים טכניים כמו שיפוצים, תיקונים, אינסטלציה וכדומה אך בכל זאת כשהם נתקלים בבעיה כלשהיא הם מיד יודעים לפתור אותה ובדרך כלל על הצד הטוב ביותר. להיות "הנדי מן" זו ברכה  אך גם אם אנו לא כאלו אנו עדיין יכולים לתקן בעיות פשוטות, בעיות שבשבילם נצטרך סט כלי עבודה בסיסי. הנה מספר כלים שחייבים שיהיו בסט:

פטיש – סט כלי עבודה חייב לכלול בתוכו פטיש מכיוון שאיתו אנו יכולים לדפוק מסמרים בשביל לתלות מדפים, תמונות וכדומה, ובנוסף פטיש צריך גם להיות עם שני ראשים, ראש אחד לדפיקת המסמרים וראש שני מפוצל בכדי שנוכל בעזרתו להוציא מסמרים.

מקדחה – מקדחה גם כן הינה כלי עבודה חשוב כחלק מאותו סט כלי עבודה, והיא משמשת בעיקר בשביל לקדוח בקיר כשרוצים לקדוח בשביל דיבלים שהם למעשה פלסטיקים המיועדים להכנסה בקיר ובתוכם נשחיל ברגים. כלי עבודה ידניים שהינם חשמליים יכולים להיות מסוכנים למי שלא יודע להתעסק איתם ולכן חשוב לוודא שאנו יודעים בדיוק איך לקדוח בכדי שהעבודה תתבצע על הצד הטוב ביותר.

פלייר – ישנו סט כלי עבודה המכיל פלאייר רגיל וישנו כזה עם פלאייר שפיץ. הפלאייר שפיץ מיועד בשביל להוציא מסמרים בעיתיים וחשוב לעבוד איתו בזהירות בשביל לא להיפצע.

כלי מדידה שונים – סט כלי עבודה בסיסי צריך לכלול גם כלי מדידה שונים כגון מטר, פלס וכדומה, כלים אלו יאפשרו לנו לדעת שאנו עובדים כמו שצריך ועושים עבודה כזו שלא תדרוש תיקונים לאחר מכן.

ישנם עוד כלי עבודה רבים שאם אנו רוכשים סט כלי עבודה בסיסיים אנו צריכים לכלול אותם בהם וזהו לא המקום להרחיב. אין כמו לשוטט באינטרנט ולקבל מידע נוסף על כלים שאנו צריכים שיהיו לנו תמיד בבית.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איציק דר


 


מאמרים נוספים מאת איציק דר
 
Skype for business
סקייפ מאפשרת לקיים ישובות עבודה כשכל אחד יכול להיות ממוקם בצד השני של העולם. עם האופציה של Skype for business כל אחד יכול לשבת עם המחשב שלו, והשאר יראו אותו וידברו איתו בקלות

מערכות ראש לטלפונים
מערכות כאלו מאפשרות לקיים שיחת טלפון ובמקביל לשלוח פקס, לשלוח מייל, לסדר משהו על שולחן העבודה, ואפילו לאכול. בנוסף, יש היום לא מעט בעיות גב וצוואר שכמעט ולא היו קיימות בעולם הישן,

מהן מערכות ראש תומכות LYNC?
LYNC הינה תוכנת מסרים מידיים של מייקרוסופט והיא בדיוק כמו סקייפ, מסנג'ר ודומיה אשר יש לה אפשרות לצ'ט בין אנשים, שיחות שמע, שיחות וידאו ועוד, אך הייחודיות שלה היא שהיא גם מרכזיית טלפונים

טלקול פתרונות תקשורת בע"מ מספקת פתרונות שונים למוקדי שירות
. ראשית, מערכות הראש במידה והן איכותיות מסננות רעש. במוקד כזה עם כל כך הרבה עובדים וטלפונים יהיה קשה לעובדים להתנהל ויהיה קשה לעיתים גם ללקוחות לשמוע את נותן השירות מרוב רעש. בנוסף, הידיים משוחררות

תאטרון באר שבע וההצגות המציגות בו
13/04/15 | תיאטרון
בכדי לא לפספס את ההצגות הטובות ביותר אשר מציגות בתיאטרון באר שבע, חשוב להישאר מעודכנים. ישנן מספר דרכים לשמור על עדכניות – ראשית כל ניתן לחפש ברשת האינטרנט את צירופי המילים תיאטרון באר שבע הצגות ולבחור באפשרויות הרלוונטיות והעדכניות ביותר.

אטרקציות ותרבות בבאר שבע
באר שבע מהווה ככתובת הנכונה עבור כל מי שמחפש פעילויות תרבותיות שונות באזור הדרום. תחת הכותרת תרבות באר שבע ניתן למצוא – בתי קולנוע, תאטראות, גלריות, מוזיאונים, אתרים היסטוריים, הרצאות, סדנאות ועוד מגוון רחב של אפשרויות.

מקרר מסחרי – תכונות ושימושים
13/04/15 | תעשייה
כל מי שעושה שימוש באותם מקררים מסחריים מכיר את הסוגים שונים של המקררים ואת ההבדלים ביניהם. כך שכל מי שמחפש מקרר מסחרי עבור מטרה מסוימת יוכל למצוא מקרר אשר נועד באופן פרטני עבור מטרה זו.

על מקפיא שוכב ושימושיו השונים
13/04/15 | תעשייה
הייחודיות של מקפיא שוכב על סוגיו השונים בא לידי ביטוי בעובדה שיש לו פונקציה מתקדמת של הפשרה עצמית. בנוסף, מקפיאים מהסוג הזה חוסכים במקרים רבים באנרגיה, כך שהעלויות עבור צריכת החשמל יהיו נמוכות יותר מאשר במכשירי הקפאה מסוגים אחרים.

על התפקידים השונים של מד מוליכות?
למדי מוליכות ישנם תפקידים רבים ומגוונים ובין היתר: אבחון של שינויים במקורות מים מסוגים שונים. בקה על תהליכים של ייצור מים טהורים. בקרה על מיהול של כימיקליים במים. בקרה על כניסת שפכים בעת תהלים של טיפול בשפכים ותפקידים נוספים.

הליך רכישת מכשור מעבדתי
בכדי להבטיח שאתם אכן רוכשים מכשור מעבדתי איכותי ומקצועי, ההמלצה היא למצוא חברה מקצועית וותיקה בעלת מוניטין בתחום זה
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI