דף הבית עיצוב ואדריכלות עיצוב פנים מדבקות קיר למטבח – שדרוג בעלות מגוחכת
מדבקות קיר למטבח – שדרוג בעלות מגוחכת
איציק דר 22/05/14 |  צפיות: 1031

מי מאתנו לא מעוניין אחת לכמה זמן לשדרג את המטבח שלו אם בגלל הרצון להתחדשות ולשינוי ואם בגלל צורך הכרחי שמגיע אחת לתקופה? חלק משדרוג המטבח הוא עיצוב מחודש שלו או עיצוב חלקי שלו, ואחת הדרכים לתת למטבח מראה מיוחד יותר ונעים יותר היא לשנות את מראה הקירות שבו. את מראה הקירות אפשר לשנות בדרכים המוכרות והמסורתיות כמו צביעת הקיר או התקנת טפט, אך דרכים אלו הן גם כאלו שלא ניתן להתחרט עליהן והן כרוכות בעלויות לא מבוטלות. מדבקות קיר למטבח יכולות להיות פתרון מצוין למי שרוצה לשדרג את מראה המטבח אך עדיין להשאיר לעצמו את האופציה להתחרט ולשנות שוב, והכל בעלויות מגוחכות יחסית לעלויות של האפשרויות האחרות שהזכרנו.

מהן האפשרויות?

מדבקות קיר למטבח כמו גם מדבקות קיר לכל חלל אחר בבית מגיעות בשלל דוגמאות ודמויות, וניתן ללכת עוד צעד אחד קדימה ולתת להן טאץ' אישי כך שהן ייראו בדיוק כמו שאנו רוצים שהן ייראו – בהזמנה אישית. מדבקות קיר למטבח יכולות להיות עם דמויות של שפים או קונדיטורים, דמויות שיכולות להיות מצוירות או אמיתיות [פחות מומלץ.] ויכולות להיות ציורים של כלי מטבח וכל דבר אחר שעולה בראש שקשור איך שהוא למראה של מטבח.

מה צריך לבדוק לפני?

לפני שרוכשים מדבקות קיר למטבח אנו צריכים קודם כל לראות בדמיוננו איך הן ייראו כחלק אינטגראלי מהמראה הכללי של המטבח וחשוב שהן יהיו מדבקות איכותיות שניתן להסיר ולהדביק שנית ללא שום חשש. בנוסף, חשוב שאותן מדבקות קיר למטבח יהיו עמידות לכתמי מים ושמן, כתמים שבמוקדם או במאוחר יגיעו גם למדבקות וניתן יהיה כשהן יגיעו לנקות אותן בקלות ובמהירות.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איציק דר


 


מאמרים נוספים מאת איציק דר
 
Skype for business
סקייפ מאפשרת לקיים ישובות עבודה כשכל אחד יכול להיות ממוקם בצד השני של העולם. עם האופציה של Skype for business כל אחד יכול לשבת עם המחשב שלו, והשאר יראו אותו וידברו איתו בקלות

מערכות ראש לטלפונים
מערכות כאלו מאפשרות לקיים שיחת טלפון ובמקביל לשלוח פקס, לשלוח מייל, לסדר משהו על שולחן העבודה, ואפילו לאכול. בנוסף, יש היום לא מעט בעיות גב וצוואר שכמעט ולא היו קיימות בעולם הישן,

מהן מערכות ראש תומכות LYNC?
LYNC הינה תוכנת מסרים מידיים של מייקרוסופט והיא בדיוק כמו סקייפ, מסנג'ר ודומיה אשר יש לה אפשרות לצ'ט בין אנשים, שיחות שמע, שיחות וידאו ועוד, אך הייחודיות שלה היא שהיא גם מרכזיית טלפונים

טלקול פתרונות תקשורת בע"מ מספקת פתרונות שונים למוקדי שירות
. ראשית, מערכות הראש במידה והן איכותיות מסננות רעש. במוקד כזה עם כל כך הרבה עובדים וטלפונים יהיה קשה לעובדים להתנהל ויהיה קשה לעיתים גם ללקוחות לשמוע את נותן השירות מרוב רעש. בנוסף, הידיים משוחררות

תאטרון באר שבע וההצגות המציגות בו
13/04/15 | תיאטרון
בכדי לא לפספס את ההצגות הטובות ביותר אשר מציגות בתיאטרון באר שבע, חשוב להישאר מעודכנים. ישנן מספר דרכים לשמור על עדכניות – ראשית כל ניתן לחפש ברשת האינטרנט את צירופי המילים תיאטרון באר שבע הצגות ולבחור באפשרויות הרלוונטיות והעדכניות ביותר.

אטרקציות ותרבות בבאר שבע
באר שבע מהווה ככתובת הנכונה עבור כל מי שמחפש פעילויות תרבותיות שונות באזור הדרום. תחת הכותרת תרבות באר שבע ניתן למצוא – בתי קולנוע, תאטראות, גלריות, מוזיאונים, אתרים היסטוריים, הרצאות, סדנאות ועוד מגוון רחב של אפשרויות.

מקרר מסחרי – תכונות ושימושים
13/04/15 | תעשייה
כל מי שעושה שימוש באותם מקררים מסחריים מכיר את הסוגים שונים של המקררים ואת ההבדלים ביניהם. כך שכל מי שמחפש מקרר מסחרי עבור מטרה מסוימת יוכל למצוא מקרר אשר נועד באופן פרטני עבור מטרה זו.

על מקפיא שוכב ושימושיו השונים
13/04/15 | תעשייה
הייחודיות של מקפיא שוכב על סוגיו השונים בא לידי ביטוי בעובדה שיש לו פונקציה מתקדמת של הפשרה עצמית. בנוסף, מקפיאים מהסוג הזה חוסכים במקרים רבים באנרגיה, כך שהעלויות עבור צריכת החשמל יהיו נמוכות יותר מאשר במכשירי הקפאה מסוגים אחרים.

על התפקידים השונים של מד מוליכות?
למדי מוליכות ישנם תפקידים רבים ומגוונים ובין היתר: אבחון של שינויים במקורות מים מסוגים שונים. בקה על תהליכים של ייצור מים טהורים. בקרה על מיהול של כימיקליים במים. בקרה על כניסת שפכים בעת תהלים של טיפול בשפכים ותפקידים נוספים.

הליך רכישת מכשור מעבדתי
בכדי להבטיח שאתם אכן רוכשים מכשור מעבדתי איכותי ומקצועי, ההמלצה היא למצוא חברה מקצועית וותיקה בעלת מוניטין בתחום זה
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI