דף הבית עיצוב ואדריכלות עיצוב פנים מדבקות קיר לילדים – טרנד חדש בעיצוב חדרי הילדים
מדבקות קיר לילדים – טרנד חדש בעיצוב חדרי הילדים
איציק דר 04/05/14 |  צפיות: 852

אם בעבר נהגנו לצבוע את חדרי הילדים או להשאיר את הקירות בלבן הרי בשנתיים האחרונות טרנד העיצוב החדש הוא לעצב חדרי ילדים באמצעות הדבקת מדבקות קיר לילדים. את המדבקות ניתן לרכוש ברשתות השיווק השונות, בחנויות מתמחות ובחנויות המקוונות באינטרנט העוסקות בתחום העיצוב או מוכרות ציוד לילדים. מדבקות קיר לילדים מאפשרות לנו לעצב מחדש את חדר הילדים בקלות, במהירות ובתקציב נמוך וכאשר מעוניינים לשנות את העיצוב מסירים את המדבקות, רוכשים מדבקות קיר חדשות ומחדשים את העיצוב בתוך מספר דקות ובמחיר משתלם וזול.

עיצוב החדר יחד עם הילדים

כאשר רוכשים מדבקות קיר לילדים מומלץ לבחור מדבקות יחד עם הילדים. לרוב, ילדים יודעים בדיוק מה הם רוצים והם יצביעו על הדמויות האהובות עליהם מסדרות טלוויזיה או ממשחקי המחשב. בנוסף, באמצעות מדבקות קיר לילדים ניתן להשרות אווירה מיוחדת בחדר הילדים כמו עולם הפיראטים, עולם האגדות והפיות, חדר בעיצוב ספורטיבי ועוד. יש בשוק מגוון רחב של מדבקות ילדים ובאינטרנט ניתן לעיין בקטלוגים מפורטים, לבחור במידות המתאימות לחדר, לבחור מדבקות קיר לבנים או לבנות, מדבקות המיועדת לבני נוער, מדבקות לעיצוב החדר של התינוק החדש בבית ועוד. באתר ניתן לקרוא מידע שעוזר כיצד לבחור מדבקות וניתן לבחור במבחר גדלים, עיצובים, צבעים (שחור/ לבן או צבע מלא) ודמויות מודפסות.

הדבקה מהירה וקלה

כדאי לדעת כי הדבקת מדבקות קיר לילדים קלה ומהירה ואין צורך לקרוא לאיש מקצוע. את המדבקות ניתן להדביק על כל משטח ישר כמו קירות החדר, תקרה, ארונות, משטחי זכוכית ועוד. חשוב לעקוב אחרי הנחיות ההדבקה כדי להימנע מבועיות אוויר ולבטח תשמחו לדעת כי ניתן להסיר את המדבקות בקלות מהקיר וללא נזקים.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איציק דר


 


מאמרים נוספים מאת איציק דר
 
Skype for business
סקייפ מאפשרת לקיים ישובות עבודה כשכל אחד יכול להיות ממוקם בצד השני של העולם. עם האופציה של Skype for business כל אחד יכול לשבת עם המחשב שלו, והשאר יראו אותו וידברו איתו בקלות

מערכות ראש לטלפונים
מערכות כאלו מאפשרות לקיים שיחת טלפון ובמקביל לשלוח פקס, לשלוח מייל, לסדר משהו על שולחן העבודה, ואפילו לאכול. בנוסף, יש היום לא מעט בעיות גב וצוואר שכמעט ולא היו קיימות בעולם הישן,

מהן מערכות ראש תומכות LYNC?
LYNC הינה תוכנת מסרים מידיים של מייקרוסופט והיא בדיוק כמו סקייפ, מסנג'ר ודומיה אשר יש לה אפשרות לצ'ט בין אנשים, שיחות שמע, שיחות וידאו ועוד, אך הייחודיות שלה היא שהיא גם מרכזיית טלפונים

טלקול פתרונות תקשורת בע"מ מספקת פתרונות שונים למוקדי שירות
. ראשית, מערכות הראש במידה והן איכותיות מסננות רעש. במוקד כזה עם כל כך הרבה עובדים וטלפונים יהיה קשה לעובדים להתנהל ויהיה קשה לעיתים גם ללקוחות לשמוע את נותן השירות מרוב רעש. בנוסף, הידיים משוחררות

תאטרון באר שבע וההצגות המציגות בו
13/04/15 | תיאטרון
בכדי לא לפספס את ההצגות הטובות ביותר אשר מציגות בתיאטרון באר שבע, חשוב להישאר מעודכנים. ישנן מספר דרכים לשמור על עדכניות – ראשית כל ניתן לחפש ברשת האינטרנט את צירופי המילים תיאטרון באר שבע הצגות ולבחור באפשרויות הרלוונטיות והעדכניות ביותר.

אטרקציות ותרבות בבאר שבע
באר שבע מהווה ככתובת הנכונה עבור כל מי שמחפש פעילויות תרבותיות שונות באזור הדרום. תחת הכותרת תרבות באר שבע ניתן למצוא – בתי קולנוע, תאטראות, גלריות, מוזיאונים, אתרים היסטוריים, הרצאות, סדנאות ועוד מגוון רחב של אפשרויות.

מקרר מסחרי – תכונות ושימושים
13/04/15 | תעשייה
כל מי שעושה שימוש באותם מקררים מסחריים מכיר את הסוגים שונים של המקררים ואת ההבדלים ביניהם. כך שכל מי שמחפש מקרר מסחרי עבור מטרה מסוימת יוכל למצוא מקרר אשר נועד באופן פרטני עבור מטרה זו.

על מקפיא שוכב ושימושיו השונים
13/04/15 | תעשייה
הייחודיות של מקפיא שוכב על סוגיו השונים בא לידי ביטוי בעובדה שיש לו פונקציה מתקדמת של הפשרה עצמית. בנוסף, מקפיאים מהסוג הזה חוסכים במקרים רבים באנרגיה, כך שהעלויות עבור צריכת החשמל יהיו נמוכות יותר מאשר במכשירי הקפאה מסוגים אחרים.

על התפקידים השונים של מד מוליכות?
למדי מוליכות ישנם תפקידים רבים ומגוונים ובין היתר: אבחון של שינויים במקורות מים מסוגים שונים. בקה על תהליכים של ייצור מים טהורים. בקרה על מיהול של כימיקליים במים. בקרה על כניסת שפכים בעת תהלים של טיפול בשפכים ותפקידים נוספים.

הליך רכישת מכשור מעבדתי
בכדי להבטיח שאתם אכן רוכשים מכשור מעבדתי איכותי ומקצועי, ההמלצה היא למצוא חברה מקצועית וותיקה בעלת מוניטין בתחום זה
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI