דף הבית עסקים תעשייה מה דורש החוק לגבי טיפול בשפכים של עסקים
מה דורש החוק לגבי טיפול בשפכים של עסקים
אוהד זמלר 20/04/14 |  צפיות: 1987

מפריד שומנים הינו מתקן טיפול בשפכים שתפקידו הוא למנוע משומנים להגיע אל תעלת הביוב המוניציפלית. מפריד השומנים מונע את זרימתם של השומנים המזהמים באמצעות כך שהוא לוכד את השומנים, ומאפשר לשאר השפכים לזרום אל תעלת הביוב. לפי החוק העסקים המחויבים בהתקנת מתקן טיפול בשפכים הם כאלה שמבצעים בישול, כמו מסעדות וחברות קייטרינג, ועסקים שבמהלך תהליך עבודתם נוצרים שמנים שרופים, כמו מפעלי תעשייה ומוסכים. במאמר הבא נסביר מדוע נחוץ השימוש במפריד השומנים, ומהם דרישות החוק לגבי המתקן.

מדוע נחוץ השימוש במפריד השומנים?

· מתקן טיפול בשפכים מונע סתימות בצנרת הביוב העירונית היות ובזכות פעילותו, שמנים ושומנים אינם נדבקים בדפנותיה.

· מתקן טיפול בשפכים תורם לאיכות הסביבה בכך שהוא מונע את הגעתם אל הקרקע (זרימה של שומנים אל הקרקע מזהמת אותה). כמו כן, שומנים שרופים ניתן למחזר ולייצר מהם דלקים ושמנים ידידותיים לסביבה, על ידי תאגידים כמו אל"ה.

· מתקן טיפול בשפכים מונע נזק לבריאות הציבור. שומנים הם חומרים שמכוני טיהור השפכים לא מסוגלים לפרק, כך שמניעת הגעתם למכוני טיהור, מביאה לכך שמי הקולחין המיועדים לחקלאות ונוצרים לאחר תהליך הטיהור, אינן מזדהמים. היות והמים אינם מזדהמים, בריאות הציבור נשמרת, היות והיבולים מושקים במים נקיים להשקיה.

מה דורש החוק לגבי טיפול בשפכים של עסקים?

החוק דורש שבית העסק יציב בשטחו מתקן טיפול בשפכים שיהיה מתאים לו בסוגו ובגודלו. החוק מפוקח על ידי משרד הבריאות ומשרד איכות הסביבה ופקחים מטעמם מגיעים אל העסקים המחויבים בכך על מנת לבדוק את הימצאות המתקן ואת התאמתו לדרישות החוק. עסקים שאינם מקיימים את החוק, נסגרים בצו של משרד הבריאות, ועסקים חדשים שלא מקיימים אותו לא מקבלים רישיון להפעלת עסק.

שבא טכנוטק – חברה מקצועית וותיקה לטיפול בשפכים של עסקים

שבא טכנוטק היא חברה וותיקה עם ניסיון של 20 שנה העוסקת בטיפול בשפכים של עסקים. אם אתם מנהלים עסק שחייב בשימוש של מפריד שומנים, פנו לחברת שבא טכנוטק והיא תשווק לכם מפריד שומנים המיוצר על ידי החברה המובילה בתחום. בנוסף טכנאי החברה יתקינו לכם במקצועיות את המתקן, ובהמשך תזכו לקבל שירותי תיקון ואחזקה מקצועיים.

המאמר נכתב ביוזמת חברת Dreamview המציעה שירותים של בניית אתר בקוד פתוח ו מערכת ניהול תוכן ג'ומלה


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אוהד זמלר

אוהד זמלר

אודי כלי עבודה בירושלים 


מאמרים נוספים מאת אוהד זמלר
 
מערכת home automation לבית
20/12/15 | בית חכם
כיום באמצעות שימוש בטכנולוגיה חדישה ניתן להפעיל את כל החשמל בבית במתג אחד בהתאם לשעה ביום. למשל אם אתם מצפים להגעת אורחים הביתה בצהרים ותרצו להפעיל את המזגן לא תצטרכו לגשת למתג של המזגן אלא ללחוץ על המתג היחיד בבית ומערכת home automation תבחר את הטמפרטורה הנכונה על פי מצב מזג האוויר בחוץ, וגם תדליק או תכבה את האורות בבית באמצעות החיישנים שלה.

מסור שולחן פיוניר - Pioneer PMS19
13/11/14 | צרכנות
מסור השולחן המקצועי של חברת פיוניר מדגם Pioneer PMS19 הינו מסור שולחן מקצועי חזק ואיכותי שהינו בעל הספק גבוה של 2000 וואט המתאים לחובבים ולבעלי מקצוע אשר מעוניינים במסור מצוין ואיכותי המיועד לביצוע מגוון רחב של סוגי עבודות.

היתרונות של פלס לייזר
03/11/14 | צרכנות
פלס לייזר הוא מכשיר שמשמש להרבה עבודות מקצועיות כמו עבודות רצפות, עבודות בנייה ועבודות גבס (פלס לייזר לגבס), ובנוסף גם עבור עבודות ביתיות פשוטות כמו תליית מסכי פלזמה או מדפים. פלס לייזר משמש בעלי מקצוע רבים כגון קבלני בניין, אנשי גבס ודקים ורצפים, ובנוסף גם פרטיים המעוניינים בביצוע עבודות ידניות בביתם בצורה מדויקת.

רכישת מכונת שטיפה בלחץ- גרניק
02/11/14 | צרכנות
אותו הדבר גם לגבי הבית שלכם. כשהבית מלוכלך לא נעים לשהות בו וכשהוא נקי ומצוחצח, הרבה יותר נעים ובריא לשהות בו ולארח בו אנשים. במאמר הבא נדבר על שני סוגים של מכונות שטיפה בלחץ , הנקראות גם מכונות גרניק שמשמשות לניקיון של בתים, משרדים, מפעלים ומוסכים.

מברגה אימפקט מקיטה V18 BTD140RFE
30/10/14 | צרכנות
מברגה אימפקט מקיטה דגם 18V BTD140RFEהיא מברגת האימפקט המקצועית והחזקה ביותר בחברת מקיטה ובשוק המברגות בכלל. דגם חזק זה של מברגה אימפקט מקיטה מגיע עם שתי סוללות ליתיום 18 V + מטען מהיר. מברגת אימפקט מקיטה זו היא מברגה מקצועית בעלת מומנט פיתול אדיר ונוחות מצוינת.

מברגה נטענת דגם Makita DF 330 DWE
28/10/14 | צרכנות
מברגת מקיטה 10.8 וולט מדגם DF330DWE היא מברגה נטענת קומפקטית שנחשבת למברגה משוכללת וחדישה. מברגה מומלצת זו מגיעה עם סוללות ליתיום במתח 10.8 V, ויש לה 2 מהירויות סיבוב.

מברגה מקיטה דגם 6261DWE 9.6V
27/10/14 | צרכנות
מברגות מקיטה דגם 6261DWE הינן מברגות מעולות אשר מגיעות עם מזוודת נשיאה, מטען ו- 3 סוללות. המברגות הללו הן בעלות קיבולת של 1.3 אמפר לשעה ומתח של 9.6 וולט. מברגה מקיטה זו היא מקיטה מברגה כדאית מאוד לרכישה ומתאימה עבור ביצוע של עבודות קדיחה ביתיות בפלסטיק, עץ, מתכת ועוד, וגם עבור הברגת והידוק ברגים.

כיצד לרכוש מסור שרשרת חשמלי או בנזין
23/10/14 | צרכנות
אם החלטת לעבוד בגינה שלך ואתה מעוניין לעשות את עבודת הגינון בעצמך, אתה צריך שיהיו ברשותך כלי עבודה טובים. ישנם כמה כלי עבודה אשר יכולים להפוך את העבודה שלך בגינה לטובה ונוחה יותר ואחד מהם הנו מסור השרשרת שיכול להיות מסור שרשרת חשמלי ויכול להיות מסור שרשרת בנזין. במאמר הבא נסביר כיצד לקנות מסור שרשרת חשמלי או בנזין.

גרונג וגרונג עם פנדל
22/10/14 | צרכנות
גרונג כעיקרון הוא מסור שולחן מסוג ספציפי עם אופציות מסוימות שמעניקות לו יתרון גדול בניסור מקצועי ומהיר של פרגולות, עצים ועבודות דומות אחרות. הפעולה של החיתוך אותה מבצע מסור גרונג היא די פשוטה, והיא מתבצעת באמצעות להבו אשר עולה ויורד במהירות, ומנסר את החלקים שאנו רוצים שינסר, באופן מדויק.

טיפים לרכישת מסור שולחן ולשימוש נכון בו
20/10/14 | צרכנות
מסור שולחן מוצב בדר"כ מעל מיתקן קבוע ולעתים על מיתקן נייד, ומנסרים אתו באמצעות דיסק ייחודי המורכב עליו. במאמר הבא יובאו טיפים לשימוש ורכישה נכונים של מסור שולחני.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI