דף הבית עסקים תעשייה כיצד מתבצעת התקנת מתקן טיפול בשפכים
כיצד מתבצעת התקנת מתקן טיפול בשפכים
אוהד זמלר 20/04/14 |  צפיות: 1245

מפריד שומנים הינו מתקן הנועד לטיפול בשפכים של עסקים כגון מסעדות, מלונות, מפעלי תעשייה ומוסכים, ותפקידו הוא ללכוד את השומנים הנוצרים במהלך תהליך העבודה שלהם. מתקן טיפול בשפכים עושה זאת באמצעות הפרדת השומנים משאר השפכים ולכידתם בתוך מכל המותקן בו, ובכך הוא מאפשר לשפכים לא מזוהמים לזרום אל תעלת הביוב העירונית. במאמר הבא נסביר מדוע חשוב להתקין את מפריד השומנים בבית העסק, וכיצד מתבצעת התקנת המתקן.

מדוע חשוב להתקין מפריד שומנים בבית העסק?

• מתקן טיפול בשפכים הינו חשוב כיוון שהוא מונע מטרדי ריח הנובעים משומנים שרופים ומפריעים לעובדי בית העסק.

• מתקן טיפול בשפכים מונע סתימות בצנרת הביוב העירונית. כניסה של שומנים לצנרת הביוב העירוני מביאה לסתימתה היות והם נדבקים בדפנותיה וסותמים אותה. הדבר מביא להצפות בשטח בו נמצא קו הביוב, מה שמהווה מטרד עבור התושבים הגרים בו, ומביא להוצאות מיותרות עבור הרשות המוניציפלית שבשטחה מתרחשת ההצפה.

• מתקן טיפול בשפכים מונע פגיעה בבריאות הציבור. ללא פעילותו של המתקן, שומנים ושמנים מזהמים מגיעים אל מכוני טיהור השפכים דרך תעלת הביוב. מכוני טיהור השפכים לא מסוגלים לפרק כראוי את השומנים, וכך מי הקולחין המיועדים להשקיית היבולים מזדהמים מהם. הנזק לבריאות הציבור בכך הוא גדול, שהרי הציבור אוכל את הפירות והירקות המושקים במי הקולחין.

כיצד מתבצעת התקנת מפריד השומנים?

נציג מטעם החברה המשווקת מתקן טיפול בשפכים מגיע אל בית העסק שבשטחו עתיד להיות מוצב המתקן, ומחליט איזה מתקן יש להתקין על פי גודלו וסוגו של בית העסק, וכן היכן בדיוק הוא יוצב. בהמשך, מתקין מקצועי מטעם חברת טיהור השפכים מתקין את המתקן. מתקין מקצועי יבצע את ההתקנה במהירות, והדבר הינו חשוב היות ובעת ההתקנה, בית העסק מושבת מעבודה.

צרו קשר עם שבא טכנוטק – חברה מקצועית לטיפול בשפכים

אם אתם מנהלים עסק ומחויבים להתקין בו מפריד שומנים, מומלץ לפנות לחברת שבא טכנוטק. מדובר בחברה וותיקה הפועלת בשוק טיהור השפכים וטיפול במטרדי ריח כבר 20 שנה. החברה מספקת את מפרידי השומנים האיכותיים של יצרנית מפרידי השומנים המובילה בעולם, ומספקת שירותי תיקון ואחזקה תקופתיים.

המאמר נכתב ביוזמת חברת Dreamview המציעה שירותים של בניית אתר בקוד פתוח ו מערכת ניהול תוכן ג'ומלה


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אוהד זמלר

אוהד זמלר

אודי כלי עבודה בירושלים 


מאמרים נוספים מאת אוהד זמלר
 
מערכת home automation לבית
20/12/15 | בית חכם
כיום באמצעות שימוש בטכנולוגיה חדישה ניתן להפעיל את כל החשמל בבית במתג אחד בהתאם לשעה ביום. למשל אם אתם מצפים להגעת אורחים הביתה בצהרים ותרצו להפעיל את המזגן לא תצטרכו לגשת למתג של המזגן אלא ללחוץ על המתג היחיד בבית ומערכת home automation תבחר את הטמפרטורה הנכונה על פי מצב מזג האוויר בחוץ, וגם תדליק או תכבה את האורות בבית באמצעות החיישנים שלה.

מסור שולחן פיוניר - Pioneer PMS19
13/11/14 | צרכנות
מסור השולחן המקצועי של חברת פיוניר מדגם Pioneer PMS19 הינו מסור שולחן מקצועי חזק ואיכותי שהינו בעל הספק גבוה של 2000 וואט המתאים לחובבים ולבעלי מקצוע אשר מעוניינים במסור מצוין ואיכותי המיועד לביצוע מגוון רחב של סוגי עבודות.

היתרונות של פלס לייזר
03/11/14 | צרכנות
פלס לייזר הוא מכשיר שמשמש להרבה עבודות מקצועיות כמו עבודות רצפות, עבודות בנייה ועבודות גבס (פלס לייזר לגבס), ובנוסף גם עבור עבודות ביתיות פשוטות כמו תליית מסכי פלזמה או מדפים. פלס לייזר משמש בעלי מקצוע רבים כגון קבלני בניין, אנשי גבס ודקים ורצפים, ובנוסף גם פרטיים המעוניינים בביצוע עבודות ידניות בביתם בצורה מדויקת.

רכישת מכונת שטיפה בלחץ- גרניק
02/11/14 | צרכנות
אותו הדבר גם לגבי הבית שלכם. כשהבית מלוכלך לא נעים לשהות בו וכשהוא נקי ומצוחצח, הרבה יותר נעים ובריא לשהות בו ולארח בו אנשים. במאמר הבא נדבר על שני סוגים של מכונות שטיפה בלחץ , הנקראות גם מכונות גרניק שמשמשות לניקיון של בתים, משרדים, מפעלים ומוסכים.

מברגה אימפקט מקיטה V18 BTD140RFE
30/10/14 | צרכנות
מברגה אימפקט מקיטה דגם 18V BTD140RFEהיא מברגת האימפקט המקצועית והחזקה ביותר בחברת מקיטה ובשוק המברגות בכלל. דגם חזק זה של מברגה אימפקט מקיטה מגיע עם שתי סוללות ליתיום 18 V + מטען מהיר. מברגת אימפקט מקיטה זו היא מברגה מקצועית בעלת מומנט פיתול אדיר ונוחות מצוינת.

מברגה נטענת דגם Makita DF 330 DWE
28/10/14 | צרכנות
מברגת מקיטה 10.8 וולט מדגם DF330DWE היא מברגה נטענת קומפקטית שנחשבת למברגה משוכללת וחדישה. מברגה מומלצת זו מגיעה עם סוללות ליתיום במתח 10.8 V, ויש לה 2 מהירויות סיבוב.

מברגה מקיטה דגם 6261DWE 9.6V
27/10/14 | צרכנות
מברגות מקיטה דגם 6261DWE הינן מברגות מעולות אשר מגיעות עם מזוודת נשיאה, מטען ו- 3 סוללות. המברגות הללו הן בעלות קיבולת של 1.3 אמפר לשעה ומתח של 9.6 וולט. מברגה מקיטה זו היא מקיטה מברגה כדאית מאוד לרכישה ומתאימה עבור ביצוע של עבודות קדיחה ביתיות בפלסטיק, עץ, מתכת ועוד, וגם עבור הברגת והידוק ברגים.

כיצד לרכוש מסור שרשרת חשמלי או בנזין
23/10/14 | צרכנות
אם החלטת לעבוד בגינה שלך ואתה מעוניין לעשות את עבודת הגינון בעצמך, אתה צריך שיהיו ברשותך כלי עבודה טובים. ישנם כמה כלי עבודה אשר יכולים להפוך את העבודה שלך בגינה לטובה ונוחה יותר ואחד מהם הנו מסור השרשרת שיכול להיות מסור שרשרת חשמלי ויכול להיות מסור שרשרת בנזין. במאמר הבא נסביר כיצד לקנות מסור שרשרת חשמלי או בנזין.

גרונג וגרונג עם פנדל
22/10/14 | צרכנות
גרונג כעיקרון הוא מסור שולחן מסוג ספציפי עם אופציות מסוימות שמעניקות לו יתרון גדול בניסור מקצועי ומהיר של פרגולות, עצים ועבודות דומות אחרות. הפעולה של החיתוך אותה מבצע מסור גרונג היא די פשוטה, והיא מתבצעת באמצעות להבו אשר עולה ויורד במהירות, ומנסר את החלקים שאנו רוצים שינסר, באופן מדויק.

טיפים לרכישת מסור שולחן ולשימוש נכון בו
20/10/14 | צרכנות
מסור שולחן מוצב בדר"כ מעל מיתקן קבוע ולעתים על מיתקן נייד, ומנסרים אתו באמצעות דיסק ייחודי המורכב עליו. במאמר הבא יובאו טיפים לשימוש ורכישה נכונים של מסור שולחני.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI