דף הבית עסקים תעשייה ניטרול ריחות רעים באמצעות מנטרל הריחות Ecosorb
ניטרול ריחות רעים באמצעות מנטרל הריחות Ecosorb
אוהד זמלר 20/04/14 |  צפיות: 1252

האם יצא לכם להריח את ניחוחות ההדרים או הדובדבן שמעמעמים ומסתירים ריחות תעשייתיים או  ריחות ביוב? דעו לכם שפתרונות ניטרול ריחות רעים אלה אינם אפקטיביים, היות והם מהווים פתרון לטווח הקצר בלבד, ועסקים העושים בהם שימוש נאלצים להתעסק בנטרול הריח המטריד מדי תקופה. כמו כן מדובר בחומרים כימיים המזיקים לאדם ולסביבה.

חברת שבא טכנוטק היא היבואנית הבלעדית של מנטרל הריח Ecosorb המיוצר על ידי חברת OMI. חברה זו מציעה למפעלים, מכוני טיהור שפכים ועסקים רבים אחרים פתרונות מצוינים של ניטרול ריחות רעים, ובמאמר הבא נדבר על היתרונות של ניטרול ריחות רעים באמצעות Ecosorb.

מדוע כדאי להשתמש במנטרל הריח המיובא על ידי שבא טכנוטק?

· מנטרל הריח ESCORB של חברת OMI מנטרל את הריחות הרעים המופיעים בשטחים פתוחים ובשטחים מורכבים אחרים כגון אתרי אשפה, ארובות, תחנות סניקת ביוב, תחנות מעבר וריחות רעים של רפתות ולולים.

· מנטרל הריח ESCORB הינו אפקטיבי ביותר בתעשיות הצבע, הנפט והזיקוק, הגומי, המתכת, הפלסטיק והניילון אשר מתאפיינות במפגעי ריח קשים.

· מנטרל הריח ESCORB הינו אפקטיבי ביותר בטיפול במטרדי ריח המופיעים בחללים סגורים כגון משרדים, מפעלים, מתקני אשפה, חדרי אשפה, חדרי שירותים, משאבות ובורות שומנים.

· מנטרל הריח Ecosorb של חברת שבא טכנוטק עשוי מחומרים טבעיים בלבד ועומד בתווי התקן המחמירים ביותר.

· החומרים מהם עשוי מנטרל הריח ESCORB המיובא על ידי חברת שבא טכנוטק אינם רעילים ובזכות כך ניתן להשתמש בהם בקרבת מזון.

· מנטרל הריח Ecosorb של חברת שבא טכנוטק מפרק את הריחות הרעים מן היסוד ובניגוד למנטרלי ריח אחרים אינו רק מעמעם ומסתיר אותם.

· מנטרל הריחות Ecosorb מספק ניטרול ריחות רעים של מטרדים הנובעים ממימן גופרתי, גופרית דו-חמצנית, מתיל מרקפטן, סטירן אמינים, אתיל וריחות מסיסים נוספים.

חברת שבא טכנוטק – מספר אחת בנטרול ריחות רעים

בזכות הידע הרב שצברה שבא טכנוטק בתחום של ניטרול ריחות רעים ושיטות היישום שלו ב- 20 שנות קיומה היא הפכה להיות החברה המובילה בארץ של ניטרול מפגעי ריחות. חברת שבא טכנוטק – מספר אחת בנטרול ריחות רעים.

המאמר נכתב ביוזמת חברת Dreamview המציעה שירותים של בניית אתר בקוד פתוח ו מערכת ניהול תוכן ג'ומלה


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אוהד זמלר

אוהד זמלר

אודי כלי עבודה בירושלים 


מאמרים נוספים מאת אוהד זמלר
 
מערכת home automation לבית
20/12/15 | בית חכם
כיום באמצעות שימוש בטכנולוגיה חדישה ניתן להפעיל את כל החשמל בבית במתג אחד בהתאם לשעה ביום. למשל אם אתם מצפים להגעת אורחים הביתה בצהרים ותרצו להפעיל את המזגן לא תצטרכו לגשת למתג של המזגן אלא ללחוץ על המתג היחיד בבית ומערכת home automation תבחר את הטמפרטורה הנכונה על פי מצב מזג האוויר בחוץ, וגם תדליק או תכבה את האורות בבית באמצעות החיישנים שלה.

מסור שולחן פיוניר - Pioneer PMS19
13/11/14 | צרכנות
מסור השולחן המקצועי של חברת פיוניר מדגם Pioneer PMS19 הינו מסור שולחן מקצועי חזק ואיכותי שהינו בעל הספק גבוה של 2000 וואט המתאים לחובבים ולבעלי מקצוע אשר מעוניינים במסור מצוין ואיכותי המיועד לביצוע מגוון רחב של סוגי עבודות.

היתרונות של פלס לייזר
03/11/14 | צרכנות
פלס לייזר הוא מכשיר שמשמש להרבה עבודות מקצועיות כמו עבודות רצפות, עבודות בנייה ועבודות גבס (פלס לייזר לגבס), ובנוסף גם עבור עבודות ביתיות פשוטות כמו תליית מסכי פלזמה או מדפים. פלס לייזר משמש בעלי מקצוע רבים כגון קבלני בניין, אנשי גבס ודקים ורצפים, ובנוסף גם פרטיים המעוניינים בביצוע עבודות ידניות בביתם בצורה מדויקת.

רכישת מכונת שטיפה בלחץ- גרניק
02/11/14 | צרכנות
אותו הדבר גם לגבי הבית שלכם. כשהבית מלוכלך לא נעים לשהות בו וכשהוא נקי ומצוחצח, הרבה יותר נעים ובריא לשהות בו ולארח בו אנשים. במאמר הבא נדבר על שני סוגים של מכונות שטיפה בלחץ , הנקראות גם מכונות גרניק שמשמשות לניקיון של בתים, משרדים, מפעלים ומוסכים.

מברגה אימפקט מקיטה V18 BTD140RFE
30/10/14 | צרכנות
מברגה אימפקט מקיטה דגם 18V BTD140RFEהיא מברגת האימפקט המקצועית והחזקה ביותר בחברת מקיטה ובשוק המברגות בכלל. דגם חזק זה של מברגה אימפקט מקיטה מגיע עם שתי סוללות ליתיום 18 V + מטען מהיר. מברגת אימפקט מקיטה זו היא מברגה מקצועית בעלת מומנט פיתול אדיר ונוחות מצוינת.

מברגה נטענת דגם Makita DF 330 DWE
28/10/14 | צרכנות
מברגת מקיטה 10.8 וולט מדגם DF330DWE היא מברגה נטענת קומפקטית שנחשבת למברגה משוכללת וחדישה. מברגה מומלצת זו מגיעה עם סוללות ליתיום במתח 10.8 V, ויש לה 2 מהירויות סיבוב.

מברגה מקיטה דגם 6261DWE 9.6V
27/10/14 | צרכנות
מברגות מקיטה דגם 6261DWE הינן מברגות מעולות אשר מגיעות עם מזוודת נשיאה, מטען ו- 3 סוללות. המברגות הללו הן בעלות קיבולת של 1.3 אמפר לשעה ומתח של 9.6 וולט. מברגה מקיטה זו היא מקיטה מברגה כדאית מאוד לרכישה ומתאימה עבור ביצוע של עבודות קדיחה ביתיות בפלסטיק, עץ, מתכת ועוד, וגם עבור הברגת והידוק ברגים.

כיצד לרכוש מסור שרשרת חשמלי או בנזין
23/10/14 | צרכנות
אם החלטת לעבוד בגינה שלך ואתה מעוניין לעשות את עבודת הגינון בעצמך, אתה צריך שיהיו ברשותך כלי עבודה טובים. ישנם כמה כלי עבודה אשר יכולים להפוך את העבודה שלך בגינה לטובה ונוחה יותר ואחד מהם הנו מסור השרשרת שיכול להיות מסור שרשרת חשמלי ויכול להיות מסור שרשרת בנזין. במאמר הבא נסביר כיצד לקנות מסור שרשרת חשמלי או בנזין.

גרונג וגרונג עם פנדל
22/10/14 | צרכנות
גרונג כעיקרון הוא מסור שולחן מסוג ספציפי עם אופציות מסוימות שמעניקות לו יתרון גדול בניסור מקצועי ומהיר של פרגולות, עצים ועבודות דומות אחרות. הפעולה של החיתוך אותה מבצע מסור גרונג היא די פשוטה, והיא מתבצעת באמצעות להבו אשר עולה ויורד במהירות, ומנסר את החלקים שאנו רוצים שינסר, באופן מדויק.

טיפים לרכישת מסור שולחן ולשימוש נכון בו
20/10/14 | צרכנות
מסור שולחן מוצב בדר"כ מעל מיתקן קבוע ולעתים על מיתקן נייד, ומנסרים אתו באמצעות דיסק ייחודי המורכב עליו. במאמר הבא יובאו טיפים לשימוש ורכישה נכונים של מסור שולחני.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI