דף הבית בניין ואחזקה בניין ואחזקה - אחר פרקט באשדוד – רצפה מעץ אמיתי
פרקט באשדוד – רצפה מעץ אמיתי
איציק דר 07/04/14 |  צפיות: 1007

סיימתם סוף סוף לבנות את הבית שלכם ועכשיו אתם חושבים על איך הריצוף ייראה? מזל טוב. האפשרות הראשונה היא כמובן ללכת על ריצוץ רגיל של קרמיקה אך אם אנו רוצים לשדרג מעט את הבית ולתת לו נופך טבעי פרקט יכול לעשות את העבודה. רובינו שמענו על פרקט סינטטי [למינציה] רבות בשנים האחרונות מכיוון שהוא זה ששולט בשוק, אך לפרקט מעץ יש את היתרונות שלו. אם אנו גרים באשדוד ורוצים לרצף את הבית שלנו בעזרת פרקט כדאי שנחשוב על פרקט באשדוד שהינו פרקט מעץ אמיתי.

יתרונות

· פרקט באשדוד מסוג של פרקט מעץ כמו גם פרקט בכל מקום בארץ יהיה בעל אורך חיים ארוך יחסית לפרקט למינציה. אודות לטכנולוגיה של היום ניתן לגרד שכבה ממנו לאחר תקופה ובכך לחדש אותו ולתת לו מראה של פרקט חדש

· פרקט באשדוד כמו בכל מקום אחר בארץ שהינו פרקט מעץ מלא יהיה בעל רמת בידוד גבוהה הן בחורף והן בקיץ. וכך, בזמן החורף לדוגמא לא יהיה צורך להדליק כל הזמן את המזגן בשביל לחמם את החדר וניתן גם ללכת בחדר יחף.

· לא ניתן כמובן להתווכח על מראה של עץ אמיתי לעומת חומר סינתטי, פרקט באשדוד או בכל מקום אחר בארץ שהינו פרקט מעץ אמיתי ישווה לבית מראה טבעי יותר והתחושה תהיה נוחה הרבה יותר בזמן השהות בו.

· שריטות מטרידות רבים מאיתנו אך גם לזה יש פתרון. ניתן להזמין פרקט מעץ עם גימור של שמן [ציפוי שמן מעליו] וכך הסיכוי שהוא יינזק משריטות יהיה נמוך הרבה יותר וניתן יהיה לשמור את הפרקט לשנים ארוכות בבית בעיקר אם ישנם ילדים במקום שמשחקים ומשתוללים.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איציק דר


 


מאמרים נוספים מאת איציק דר
 
Skype for business
סקייפ מאפשרת לקיים ישובות עבודה כשכל אחד יכול להיות ממוקם בצד השני של העולם. עם האופציה של Skype for business כל אחד יכול לשבת עם המחשב שלו, והשאר יראו אותו וידברו איתו בקלות

מערכות ראש לטלפונים
מערכות כאלו מאפשרות לקיים שיחת טלפון ובמקביל לשלוח פקס, לשלוח מייל, לסדר משהו על שולחן העבודה, ואפילו לאכול. בנוסף, יש היום לא מעט בעיות גב וצוואר שכמעט ולא היו קיימות בעולם הישן,

מהן מערכות ראש תומכות LYNC?
LYNC הינה תוכנת מסרים מידיים של מייקרוסופט והיא בדיוק כמו סקייפ, מסנג'ר ודומיה אשר יש לה אפשרות לצ'ט בין אנשים, שיחות שמע, שיחות וידאו ועוד, אך הייחודיות שלה היא שהיא גם מרכזיית טלפונים

טלקול פתרונות תקשורת בע"מ מספקת פתרונות שונים למוקדי שירות
. ראשית, מערכות הראש במידה והן איכותיות מסננות רעש. במוקד כזה עם כל כך הרבה עובדים וטלפונים יהיה קשה לעובדים להתנהל ויהיה קשה לעיתים גם ללקוחות לשמוע את נותן השירות מרוב רעש. בנוסף, הידיים משוחררות

תאטרון באר שבע וההצגות המציגות בו
13/04/15 | תיאטרון
בכדי לא לפספס את ההצגות הטובות ביותר אשר מציגות בתיאטרון באר שבע, חשוב להישאר מעודכנים. ישנן מספר דרכים לשמור על עדכניות – ראשית כל ניתן לחפש ברשת האינטרנט את צירופי המילים תיאטרון באר שבע הצגות ולבחור באפשרויות הרלוונטיות והעדכניות ביותר.

אטרקציות ותרבות בבאר שבע
באר שבע מהווה ככתובת הנכונה עבור כל מי שמחפש פעילויות תרבותיות שונות באזור הדרום. תחת הכותרת תרבות באר שבע ניתן למצוא – בתי קולנוע, תאטראות, גלריות, מוזיאונים, אתרים היסטוריים, הרצאות, סדנאות ועוד מגוון רחב של אפשרויות.

מקרר מסחרי – תכונות ושימושים
13/04/15 | תעשייה
כל מי שעושה שימוש באותם מקררים מסחריים מכיר את הסוגים שונים של המקררים ואת ההבדלים ביניהם. כך שכל מי שמחפש מקרר מסחרי עבור מטרה מסוימת יוכל למצוא מקרר אשר נועד באופן פרטני עבור מטרה זו.

על מקפיא שוכב ושימושיו השונים
13/04/15 | תעשייה
הייחודיות של מקפיא שוכב על סוגיו השונים בא לידי ביטוי בעובדה שיש לו פונקציה מתקדמת של הפשרה עצמית. בנוסף, מקפיאים מהסוג הזה חוסכים במקרים רבים באנרגיה, כך שהעלויות עבור צריכת החשמל יהיו נמוכות יותר מאשר במכשירי הקפאה מסוגים אחרים.

על התפקידים השונים של מד מוליכות?
למדי מוליכות ישנם תפקידים רבים ומגוונים ובין היתר: אבחון של שינויים במקורות מים מסוגים שונים. בקה על תהליכים של ייצור מים טהורים. בקרה על מיהול של כימיקליים במים. בקרה על כניסת שפכים בעת תהלים של טיפול בשפכים ותפקידים נוספים.

הליך רכישת מכשור מעבדתי
בכדי להבטיח שאתם אכן רוכשים מכשור מעבדתי איכותי ומקצועי, ההמלצה היא למצוא חברה מקצועית וותיקה בעלת מוניטין בתחום זה
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI