דף הבית בידור ופנאי בידור תחביבים ופנאי - אחר הפקת אירועים פרטיים
הפקת אירועים פרטיים
איציק דר 31/03/14 |  צפיות: 1313

לכל אחד מאתנו יש אחת לכמה שנים אירוע כלשהו, בין אם זה אירוע לו עצמו כמו אירוסין, חתונה וכדומה, ובין אם זה אירוע שאנחנו אחראיים על ההפקה שלו כמו בר מצווה לילד או בת מצווה לילדה, יום הולדת שאנו מפיקים, ברית מילה וכל אירוע אחר הדורש ארגון והפקה שלו. הפקת אירועים פרטיים היא לא דבר של מה בכך ודורשת יכולת ארגונית ויכולת מיקוח וניהול משא ומתן, אך אם נעשה זאת נכון ונבחר את נותני השירות הטובים ביותר יחד עם אלו הנותנים מחירים הוגנים, נוכל להפיק אירוע בלתי נשכח.

איך מתחילים

הפקת אירועים פרטיים מתחילה בשיתוף בעל או בעלי השמחה קודם כל, מכיוון שארגון אירוע פרטי בלי שיתוף כזה עלול להוביל למקומות שאנו לא רוצים אותם. הפקת אירועים פרטיים מתחילה בשיטוט באינטרנט אחר נותני שירות, יצירת קשר ראשוני עימם וניהול שיחה בה תיבדק האינטרקציה ו"מי נמצא בצד השני", יחד עם בקשה לקבלת דוגמאות לאירועים קודמים. לדוגמא צלם, ניתן לקבל במייל מספר תמונות שהוא צילם או להתרשם באתר שלו ממה שהוא מציג שם, וכך נדע אם אותו נותן שירות [צלם לצורך העניין] הוא בכלל בכיוון שלנו.

טיפים נוספים

הפקת אירועים פרטיים דורשת קודם כל הבנה שאיכות עולה כסף, אך גם עם תקציב נמוך יחסית ועם קצת יצירתיות ניתן להפיק אירוע מכובד. ישנם לא מעט מארגני אירועים שזהו לא תחום עיסוקם, שעסוקים בעיקר בהתמקחות על המחירים – חשוב לזכור , נותן שירות איכותי ירגיש מהר מאוד שלא כדאי לו להיכנס לזה ויוותר על הצעות כאלו במידה וילחצו אותו במחיר, מה שיגרום לפספוס נותני השירות הטובים יותר, ובסופו של דבר בהסתפקות בנותני שירות איכותיים פחות.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איציק דר


 


מאמרים נוספים מאת איציק דר
 
Skype for business
סקייפ מאפשרת לקיים ישובות עבודה כשכל אחד יכול להיות ממוקם בצד השני של העולם. עם האופציה של Skype for business כל אחד יכול לשבת עם המחשב שלו, והשאר יראו אותו וידברו איתו בקלות

מערכות ראש לטלפונים
מערכות כאלו מאפשרות לקיים שיחת טלפון ובמקביל לשלוח פקס, לשלוח מייל, לסדר משהו על שולחן העבודה, ואפילו לאכול. בנוסף, יש היום לא מעט בעיות גב וצוואר שכמעט ולא היו קיימות בעולם הישן,

מהן מערכות ראש תומכות LYNC?
LYNC הינה תוכנת מסרים מידיים של מייקרוסופט והיא בדיוק כמו סקייפ, מסנג'ר ודומיה אשר יש לה אפשרות לצ'ט בין אנשים, שיחות שמע, שיחות וידאו ועוד, אך הייחודיות שלה היא שהיא גם מרכזיית טלפונים

טלקול פתרונות תקשורת בע"מ מספקת פתרונות שונים למוקדי שירות
. ראשית, מערכות הראש במידה והן איכותיות מסננות רעש. במוקד כזה עם כל כך הרבה עובדים וטלפונים יהיה קשה לעובדים להתנהל ויהיה קשה לעיתים גם ללקוחות לשמוע את נותן השירות מרוב רעש. בנוסף, הידיים משוחררות

תאטרון באר שבע וההצגות המציגות בו
13/04/15 | תיאטרון
בכדי לא לפספס את ההצגות הטובות ביותר אשר מציגות בתיאטרון באר שבע, חשוב להישאר מעודכנים. ישנן מספר דרכים לשמור על עדכניות – ראשית כל ניתן לחפש ברשת האינטרנט את צירופי המילים תיאטרון באר שבע הצגות ולבחור באפשרויות הרלוונטיות והעדכניות ביותר.

אטרקציות ותרבות בבאר שבע
באר שבע מהווה ככתובת הנכונה עבור כל מי שמחפש פעילויות תרבותיות שונות באזור הדרום. תחת הכותרת תרבות באר שבע ניתן למצוא – בתי קולנוע, תאטראות, גלריות, מוזיאונים, אתרים היסטוריים, הרצאות, סדנאות ועוד מגוון רחב של אפשרויות.

מקרר מסחרי – תכונות ושימושים
13/04/15 | תעשייה
כל מי שעושה שימוש באותם מקררים מסחריים מכיר את הסוגים שונים של המקררים ואת ההבדלים ביניהם. כך שכל מי שמחפש מקרר מסחרי עבור מטרה מסוימת יוכל למצוא מקרר אשר נועד באופן פרטני עבור מטרה זו.

על מקפיא שוכב ושימושיו השונים
13/04/15 | תעשייה
הייחודיות של מקפיא שוכב על סוגיו השונים בא לידי ביטוי בעובדה שיש לו פונקציה מתקדמת של הפשרה עצמית. בנוסף, מקפיאים מהסוג הזה חוסכים במקרים רבים באנרגיה, כך שהעלויות עבור צריכת החשמל יהיו נמוכות יותר מאשר במכשירי הקפאה מסוגים אחרים.

על התפקידים השונים של מד מוליכות?
למדי מוליכות ישנם תפקידים רבים ומגוונים ובין היתר: אבחון של שינויים במקורות מים מסוגים שונים. בקה על תהליכים של ייצור מים טהורים. בקרה על מיהול של כימיקליים במים. בקרה על כניסת שפכים בעת תהלים של טיפול בשפכים ותפקידים נוספים.

הליך רכישת מכשור מעבדתי
בכדי להבטיח שאתם אכן רוכשים מכשור מעבדתי איכותי ומקצועי, ההמלצה היא למצוא חברה מקצועית וותיקה בעלת מוניטין בתחום זה
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI