דף הבית עסקים עסקים - אחר פקס – חידושים
פקס – חידושים
איציק דר 07/03/14 |  צפיות: 1156

הטכנולוגיה כל הזמן מתקדמת ומכשירים שהיו בעבר יכולים לבצע פעולות מסוימות ותו לא יכולים היום לעשות עוד מספר דברים אחרים. דוגמא טובה לכך היא הטלפון הנייד, אם בעבר המכשיר היה יכול רק לקבל ולהוציא שיחות ומקסימום לשלוח מסרונים הרי שהיום מכשיר סמארטפון הוא מחשב לכל דבר ויכול לשמש אותנו למגוון פעולות. מכשיר פקס גם היה בעבר יודע רק לשלוח פקסים אך עם הטכנולוגיה של היום ישנם מכשירים מתקדמים יותר.

מכשיר משולב

מכשיר פקס יכול אומנם לעמוד בפני עצמו וישנם לא מעט מכשירים כאלה עדיין בשוק, אך יותר ויותר אנשים מבינים את הצורך במכשיר פקס משולב. מכשיר כזה הוא לא רק יודע לפקסס ניירת אלא הוא גם מכשיר צילום, מכשיר סריקה, ומדפסת. ישנן מספר יתרונות במכשיר משולב כשהראשון בהם הוא החיסכון – במקום לקנות מספר מכשירים ולשלם על כל אחד בפני עצמו ישנו מכשיר אחד שבו הכול משולב ורכישה של מכשיר כזה תהיה זולה יותר מרכישה של מספר מכשירים.

פקס למייל

ישנה אפשרות של שליחת fax למייל והיא מתבצעת על ידי תוכנה ייעודית שמספר חברות מציעות. השליחה מתבצעת בצורה פשוטה, מי שיש לו גישה לתוכנה מתחבר דרך האימייל ועל ידי הקלדת מספר היעד עם תוספת כלשהיא ניתן לשלוח את הקובץ. אותו הדבר הפוך, פקסים יכולים להגיע ישירות לתיבת המייל וכך אם מקבל הפקס מחליט שהוא רוצה להדפיס הוא יכול לעשות זאת ואם לא אז לא. לשליחת פקס דרך המייל יש מספר יתרונות כשהעיקרי שבהם הוא האפשרות לקבל ולשלוח מכל מקום לכל מקום בעולם פקסים, וכך אין צורך להיצמד למכשיר אחד ספציפי. כמובן שגם בפן האקולוגי ישנה חשיבות רבה לשיטת עבודה זו.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איציק דר


 


מאמרים נוספים מאת איציק דר
 
Skype for business
סקייפ מאפשרת לקיים ישובות עבודה כשכל אחד יכול להיות ממוקם בצד השני של העולם. עם האופציה של Skype for business כל אחד יכול לשבת עם המחשב שלו, והשאר יראו אותו וידברו איתו בקלות

מערכות ראש לטלפונים
מערכות כאלו מאפשרות לקיים שיחת טלפון ובמקביל לשלוח פקס, לשלוח מייל, לסדר משהו על שולחן העבודה, ואפילו לאכול. בנוסף, יש היום לא מעט בעיות גב וצוואר שכמעט ולא היו קיימות בעולם הישן,

מהן מערכות ראש תומכות LYNC?
LYNC הינה תוכנת מסרים מידיים של מייקרוסופט והיא בדיוק כמו סקייפ, מסנג'ר ודומיה אשר יש לה אפשרות לצ'ט בין אנשים, שיחות שמע, שיחות וידאו ועוד, אך הייחודיות שלה היא שהיא גם מרכזיית טלפונים

טלקול פתרונות תקשורת בע"מ מספקת פתרונות שונים למוקדי שירות
. ראשית, מערכות הראש במידה והן איכותיות מסננות רעש. במוקד כזה עם כל כך הרבה עובדים וטלפונים יהיה קשה לעובדים להתנהל ויהיה קשה לעיתים גם ללקוחות לשמוע את נותן השירות מרוב רעש. בנוסף, הידיים משוחררות

תאטרון באר שבע וההצגות המציגות בו
13/04/15 | תיאטרון
בכדי לא לפספס את ההצגות הטובות ביותר אשר מציגות בתיאטרון באר שבע, חשוב להישאר מעודכנים. ישנן מספר דרכים לשמור על עדכניות – ראשית כל ניתן לחפש ברשת האינטרנט את צירופי המילים תיאטרון באר שבע הצגות ולבחור באפשרויות הרלוונטיות והעדכניות ביותר.

אטרקציות ותרבות בבאר שבע
באר שבע מהווה ככתובת הנכונה עבור כל מי שמחפש פעילויות תרבותיות שונות באזור הדרום. תחת הכותרת תרבות באר שבע ניתן למצוא – בתי קולנוע, תאטראות, גלריות, מוזיאונים, אתרים היסטוריים, הרצאות, סדנאות ועוד מגוון רחב של אפשרויות.

מקרר מסחרי – תכונות ושימושים
13/04/15 | תעשייה
כל מי שעושה שימוש באותם מקררים מסחריים מכיר את הסוגים שונים של המקררים ואת ההבדלים ביניהם. כך שכל מי שמחפש מקרר מסחרי עבור מטרה מסוימת יוכל למצוא מקרר אשר נועד באופן פרטני עבור מטרה זו.

על מקפיא שוכב ושימושיו השונים
13/04/15 | תעשייה
הייחודיות של מקפיא שוכב על סוגיו השונים בא לידי ביטוי בעובדה שיש לו פונקציה מתקדמת של הפשרה עצמית. בנוסף, מקפיאים מהסוג הזה חוסכים במקרים רבים באנרגיה, כך שהעלויות עבור צריכת החשמל יהיו נמוכות יותר מאשר במכשירי הקפאה מסוגים אחרים.

על התפקידים השונים של מד מוליכות?
למדי מוליכות ישנם תפקידים רבים ומגוונים ובין היתר: אבחון של שינויים במקורות מים מסוגים שונים. בקה על תהליכים של ייצור מים טהורים. בקרה על מיהול של כימיקליים במים. בקרה על כניסת שפכים בעת תהלים של טיפול בשפכים ותפקידים נוספים.

הליך רכישת מכשור מעבדתי
בכדי להבטיח שאתם אכן רוכשים מכשור מעבדתי איכותי ומקצועי, ההמלצה היא למצוא חברה מקצועית וותיקה בעלת מוניטין בתחום זה
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI