דף הבית עסקים עסקים - אחר נדל"ן – עולם שלם של תיווך, מכירה, השכרה משרדים ובתים פרטיים
נדל"ן – עולם שלם של תיווך, מכירה, השכרה משרדים ובתים פרטיים
איציק דר 03/03/14 |  צפיות: 849

שוק הנדל"ן בישראל רותח – שנים רבות של ריבית נמוכה שמאפשרת משכנתא זולה מצד אחד, ותמורה נמוכה על הכסף בבנק מצד שני, מיסוי גבוה על ההון ובעיקר היקפי בנייה נמוכים הביאו את רמות הביקוש לחסרות תקדים ועל כן המחירים עולים ללא מעצורים. בתוך עולם זה ניתן למצוא את הזוגות הצעירים, שמתקשים יותר ויותר למצוא פינה, ואת המשקיעים, שמעוניינים לרוב לשמור על כספם בצד תשואות סולידיות יציבות. בסקירה זו נדבר על נדל"ן עסקי – תיווך, מכירה, השכרה משרדים ושטחי תעשייה.

למה זה משתלם ?

אנו מזמינים אתכם, ממש עכשיו, לפתוח לשונית בדפדפן ולחפש " השכרה משרדים ", " נדל"ן לעסקים ", " השכרה משרדים בתל אביב " ולבדוק את גובה השכירות של משרד ממוצע ביחס למיקומו ובעיקר ביחס לעלותו. אנו יכולים לחסוך לכם את החיפוש ולספר לכם כי התשואה על ההון(דמי שכירות לעומת גובה ההשקעה) עומדת על בין 8% ל-12% ברחבי הארץ, גבוה משמעותית מנדל"ן למגורים שמניב תשואות של בין 2.5% באזורי ביקוש ל-6% בפריפריה. אין בידע זה לעזור כהוא זה לציבור הזוגות הצעירים אך מדובר בהחלט על נקודה למחשבה עבור מי שמבקש להשקיע.

נקודות נוספות שיש לדעת

אין זה אומר שאנו ממליצים לרוץ ולחפש " השכרה משרדים " ולרכוש נדל"ן , אך אנו בהחלט היינו אומרים לכם לשקול זאת לאור פוטנציאל הרווחיות האפשרי. כאן חשוב לציין כי מס על הכנסות משכירות משרדים הוא גבוה יותר ועומד על המס השולי, ולא ניתן לנצל את מסלול הפטור או המסלול המופחת של נדל"ן למגורים. יתרון של נדל"ן עסקים לעומת מגורים הוא חוזים ארוכים יותר, ולרוב גם פחות "התעסקות" עם השוכרים כך ששווה בדיקה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איציק דר


 


מאמרים נוספים מאת איציק דר
 
Skype for business
סקייפ מאפשרת לקיים ישובות עבודה כשכל אחד יכול להיות ממוקם בצד השני של העולם. עם האופציה של Skype for business כל אחד יכול לשבת עם המחשב שלו, והשאר יראו אותו וידברו איתו בקלות

מערכות ראש לטלפונים
מערכות כאלו מאפשרות לקיים שיחת טלפון ובמקביל לשלוח פקס, לשלוח מייל, לסדר משהו על שולחן העבודה, ואפילו לאכול. בנוסף, יש היום לא מעט בעיות גב וצוואר שכמעט ולא היו קיימות בעולם הישן,

מהן מערכות ראש תומכות LYNC?
LYNC הינה תוכנת מסרים מידיים של מייקרוסופט והיא בדיוק כמו סקייפ, מסנג'ר ודומיה אשר יש לה אפשרות לצ'ט בין אנשים, שיחות שמע, שיחות וידאו ועוד, אך הייחודיות שלה היא שהיא גם מרכזיית טלפונים

טלקול פתרונות תקשורת בע"מ מספקת פתרונות שונים למוקדי שירות
. ראשית, מערכות הראש במידה והן איכותיות מסננות רעש. במוקד כזה עם כל כך הרבה עובדים וטלפונים יהיה קשה לעובדים להתנהל ויהיה קשה לעיתים גם ללקוחות לשמוע את נותן השירות מרוב רעש. בנוסף, הידיים משוחררות

תאטרון באר שבע וההצגות המציגות בו
13/04/15 | תיאטרון
בכדי לא לפספס את ההצגות הטובות ביותר אשר מציגות בתיאטרון באר שבע, חשוב להישאר מעודכנים. ישנן מספר דרכים לשמור על עדכניות – ראשית כל ניתן לחפש ברשת האינטרנט את צירופי המילים תיאטרון באר שבע הצגות ולבחור באפשרויות הרלוונטיות והעדכניות ביותר.

אטרקציות ותרבות בבאר שבע
באר שבע מהווה ככתובת הנכונה עבור כל מי שמחפש פעילויות תרבותיות שונות באזור הדרום. תחת הכותרת תרבות באר שבע ניתן למצוא – בתי קולנוע, תאטראות, גלריות, מוזיאונים, אתרים היסטוריים, הרצאות, סדנאות ועוד מגוון רחב של אפשרויות.

מקרר מסחרי – תכונות ושימושים
13/04/15 | תעשייה
כל מי שעושה שימוש באותם מקררים מסחריים מכיר את הסוגים שונים של המקררים ואת ההבדלים ביניהם. כך שכל מי שמחפש מקרר מסחרי עבור מטרה מסוימת יוכל למצוא מקרר אשר נועד באופן פרטני עבור מטרה זו.

על מקפיא שוכב ושימושיו השונים
13/04/15 | תעשייה
הייחודיות של מקפיא שוכב על סוגיו השונים בא לידי ביטוי בעובדה שיש לו פונקציה מתקדמת של הפשרה עצמית. בנוסף, מקפיאים מהסוג הזה חוסכים במקרים רבים באנרגיה, כך שהעלויות עבור צריכת החשמל יהיו נמוכות יותר מאשר במכשירי הקפאה מסוגים אחרים.

על התפקידים השונים של מד מוליכות?
למדי מוליכות ישנם תפקידים רבים ומגוונים ובין היתר: אבחון של שינויים במקורות מים מסוגים שונים. בקה על תהליכים של ייצור מים טהורים. בקרה על מיהול של כימיקליים במים. בקרה על כניסת שפכים בעת תהלים של טיפול בשפכים ותפקידים נוספים.

הליך רכישת מכשור מעבדתי
בכדי להבטיח שאתם אכן רוכשים מכשור מעבדתי איכותי ומקצועי, ההמלצה היא למצוא חברה מקצועית וותיקה בעלת מוניטין בתחום זה
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI