דף הבית נשים נשים - אחר חושבת על הארכת שיער מלאכותית ? – הנה כמה טיפים ומידע
חושבת על הארכת שיער מלאכותית ? – הנה כמה טיפים ומידע
איציק דר 03/03/14 |  צפיות: 1594

המון בנות, נערות ונשים היו שם – תספורת לא מוצלחת, הבהרה עם יותר מידי חמצן שהשאירה נזק וישנם גם מקרים שפשוט מדובר בצמיחה חלשה שלא מאפשרת הארכת שיער לאורך הרצוי. כאשר עושים שימוש בתוספות שיער אפשר להגיע לתוצאות מדהימות מבחינת המראה וזאת בקלות ובמהירות יחסית, ללא תופעות הלוואי האפשריות על ידי שימוש בתכשירים להאצת צפיפות ועובי הצמיחה.

איך התהליך מתרחש ?

כאשר מדברים על תוספות שיער וגם על הארכת שיער מדברים ברוב המוחלט של המקרים על תוספת של שיער טבעי, במקרים נדירים מדובר בשיער מלאכותי או שאינו 100% אנושי. השיער מגיע מתורמות שמאריכות את השיער במיוחד ומקבלות תשלום עבור התספורת (אל דאגה, הן לא מקצרות עד הסוף) ממספר מדינות בעולם – המזרח הרחוק, הודו ומזרח אירופה. לשיער שמקורו מהמזרח יש ביקוש מכיוון שהוא עבה, חלק, נוח לעיצוב ומגיע בריא, כך שניתן לקבל עם המעצב כל גוון שתחפצי בו. השיער ההודי לרוב דומה אך דק יותר ולרוב אינו מתאים לצביעה והשיער האיכותי ביותר הוא ממזרח אירופה ולכן הוא היקר ביותר וכמובן מגיע לא רק בגוונים כהים. ישנו מושג שנקרא "שיער בתולי" שנלקח מראשה של נערה צעירה, הוא שופע, בריא, חלק יותר ומחזיק זמן רב משמעותית מתוספות אחרות. יש לציין כי הארכת שיער זו מבוקשת משמעותית ולכן יקרה יותר.

בתהליך עצמו של הארכת שיער מעצב שיער מקצועי יחבר את התוספות באמצעות דבק, חרוזים, קליפסים או הלחמה קרוטין. השיטות הראשונות של דבק וחרוזים אינן מומלצות ונעלמות אט אט בגלל בעיות עם הדבר ונטייה של החרוז להסתבך עם שיער נוסף. קליפסים היא השיטה המומלצת ביותר וניתן לחפוף, לשחות, לעשות פן ללא בעיות כלל.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איציק דר


 


מאמרים נוספים מאת איציק דר
 
Skype for business
סקייפ מאפשרת לקיים ישובות עבודה כשכל אחד יכול להיות ממוקם בצד השני של העולם. עם האופציה של Skype for business כל אחד יכול לשבת עם המחשב שלו, והשאר יראו אותו וידברו איתו בקלות

מערכות ראש לטלפונים
מערכות כאלו מאפשרות לקיים שיחת טלפון ובמקביל לשלוח פקס, לשלוח מייל, לסדר משהו על שולחן העבודה, ואפילו לאכול. בנוסף, יש היום לא מעט בעיות גב וצוואר שכמעט ולא היו קיימות בעולם הישן,

מהן מערכות ראש תומכות LYNC?
LYNC הינה תוכנת מסרים מידיים של מייקרוסופט והיא בדיוק כמו סקייפ, מסנג'ר ודומיה אשר יש לה אפשרות לצ'ט בין אנשים, שיחות שמע, שיחות וידאו ועוד, אך הייחודיות שלה היא שהיא גם מרכזיית טלפונים

טלקול פתרונות תקשורת בע"מ מספקת פתרונות שונים למוקדי שירות
. ראשית, מערכות הראש במידה והן איכותיות מסננות רעש. במוקד כזה עם כל כך הרבה עובדים וטלפונים יהיה קשה לעובדים להתנהל ויהיה קשה לעיתים גם ללקוחות לשמוע את נותן השירות מרוב רעש. בנוסף, הידיים משוחררות

תאטרון באר שבע וההצגות המציגות בו
13/04/15 | תיאטרון
בכדי לא לפספס את ההצגות הטובות ביותר אשר מציגות בתיאטרון באר שבע, חשוב להישאר מעודכנים. ישנן מספר דרכים לשמור על עדכניות – ראשית כל ניתן לחפש ברשת האינטרנט את צירופי המילים תיאטרון באר שבע הצגות ולבחור באפשרויות הרלוונטיות והעדכניות ביותר.

אטרקציות ותרבות בבאר שבע
באר שבע מהווה ככתובת הנכונה עבור כל מי שמחפש פעילויות תרבותיות שונות באזור הדרום. תחת הכותרת תרבות באר שבע ניתן למצוא – בתי קולנוע, תאטראות, גלריות, מוזיאונים, אתרים היסטוריים, הרצאות, סדנאות ועוד מגוון רחב של אפשרויות.

מקרר מסחרי – תכונות ושימושים
13/04/15 | תעשייה
כל מי שעושה שימוש באותם מקררים מסחריים מכיר את הסוגים שונים של המקררים ואת ההבדלים ביניהם. כך שכל מי שמחפש מקרר מסחרי עבור מטרה מסוימת יוכל למצוא מקרר אשר נועד באופן פרטני עבור מטרה זו.

על מקפיא שוכב ושימושיו השונים
13/04/15 | תעשייה
הייחודיות של מקפיא שוכב על סוגיו השונים בא לידי ביטוי בעובדה שיש לו פונקציה מתקדמת של הפשרה עצמית. בנוסף, מקפיאים מהסוג הזה חוסכים במקרים רבים באנרגיה, כך שהעלויות עבור צריכת החשמל יהיו נמוכות יותר מאשר במכשירי הקפאה מסוגים אחרים.

על התפקידים השונים של מד מוליכות?
למדי מוליכות ישנם תפקידים רבים ומגוונים ובין היתר: אבחון של שינויים במקורות מים מסוגים שונים. בקה על תהליכים של ייצור מים טהורים. בקרה על מיהול של כימיקליים במים. בקרה על כניסת שפכים בעת תהלים של טיפול בשפכים ותפקידים נוספים.

הליך רכישת מכשור מעבדתי
בכדי להבטיח שאתם אכן רוכשים מכשור מעבדתי איכותי ומקצועי, ההמלצה היא למצוא חברה מקצועית וותיקה בעלת מוניטין בתחום זה
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI