דף הבית עסקים תעשייה מתקן טיפול בשפכים עבור עסקים
מתקן טיפול בשפכים עבור עסקים
אוהד זמלר 18/02/14 |  צפיות: 1572

מפריד השומנים הוא מתקן טיפול בשפכים אשר מפריד את השומנים הנפלטים בתהליך הייצור של בתי העסק המחויבים בהתקנתו. מפריד השומנים פועל כך שהוא מציף את השומנים מעל פני השפכים, ולאחר ההצפה הוא מפריד אותם מהשפכים התקינים ולוכד אותם, וכך השפכים התקינים זורמים לצנרת הביוב כשהם נקיים משומנים. לפי החוק, מי שמחויב להתקין מתקן טיפול בשפכים הם בתי עסק שיש בהם מטבחים המבצעים בישולים, כגון מסעדות וחברות קייטרינג, וכן בתי עסק שעושים שימוש בשמנים לתעשייה, כגון מוסכים ומפעלים שונים.

כיצד תורם מפריד השומנים?

ראשית, מפריד שומנים תורם לתקינות צנרת הביוב, שהרי שומנים ושמנים מזיקים לצנרת הביוב, היות והם נצמדים לדפנות הפנימיות של הצנרת, וסותמים אותן. בנוסף, מפריד שומנים מסייע גם לבריאות הציבור. מכוני טיהור השפכים לא יכולים לפרק כראוי שומנים, ולהפכם למי קולחין המיועדים להשקיית יבולים. בזכות מפריד השומנים, שומנים לא מגיעים דרך צנרת הביוב למכוני טיהור השפכים, וכתוצאה מכך מי ההשקיה אינם מזוהמים משומנים, והציבור יכול לאכול פירות וירקות שהינם נקיים.

חברות לטיפול בשפכים של בתי עסק

חברות לטיפול בשפכים מספקות לבתי העסק את מתקן מפריד השומנים, מתקינות אותו, ובהמשך גם מספקות עבורו שירותי אחזקה. לפני שבעלי בתי עסק רוכשים מתקן טיפול בשפכים, הם מזמינים נציג מהחברה לאספקה של מתקן טיפול בשפכים שיגיע לבית העסק, ויקבע איזה מתקן מתאים לעסק שלהם על פי סוגו וגודלו. הנציג גם קובע את המקום שבו יותקן המתקן, בין סוף הצנרת הפנימית של בית העסק, לכניסה לצנרת הביוב העירונית. לאחר שהמתקין קבע את סוג מתקן טיפול בשפכים הדרוש לעסק, הוא מגיע לבית העסק ומתקין אותו. בהמשך, החברה לטיפול בשפכים גם נותנת שירותי אחזקה למתקן ושירותי ריקון שלו, באמצעות ביובית המגיעה לבית העסק, שואבת את השומנים מהמכל של מפריד השומנים לתוך המכל שלה, ונוסעת לאתר הטמנה מיוחד שם היא מטמינה אותם. אם אתם מנהלים עסק ומותקן בו מפריד שומנים שעומד להיות מרוקן באמצעות ביובית, דאגו לקבל אסמכתא מאיש הפינוי של השומנים, כדי שתוכלו להציגו בעת הביקורת של משרד הבריאות.

המאמר נכתב ביוזמת חברת Dreamview המציעה שירותים של בניית אתר קופונים ו – בניית חנות וירטואלית


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אוהד זמלר

אוהד זמלר

אודי כלי עבודה בירושלים 


מאמרים נוספים מאת אוהד זמלר
 
מערכת home automation לבית
20/12/15 | בית חכם
כיום באמצעות שימוש בטכנולוגיה חדישה ניתן להפעיל את כל החשמל בבית במתג אחד בהתאם לשעה ביום. למשל אם אתם מצפים להגעת אורחים הביתה בצהרים ותרצו להפעיל את המזגן לא תצטרכו לגשת למתג של המזגן אלא ללחוץ על המתג היחיד בבית ומערכת home automation תבחר את הטמפרטורה הנכונה על פי מצב מזג האוויר בחוץ, וגם תדליק או תכבה את האורות בבית באמצעות החיישנים שלה.

מסור שולחן פיוניר - Pioneer PMS19
13/11/14 | צרכנות
מסור השולחן המקצועי של חברת פיוניר מדגם Pioneer PMS19 הינו מסור שולחן מקצועי חזק ואיכותי שהינו בעל הספק גבוה של 2000 וואט המתאים לחובבים ולבעלי מקצוע אשר מעוניינים במסור מצוין ואיכותי המיועד לביצוע מגוון רחב של סוגי עבודות.

היתרונות של פלס לייזר
03/11/14 | צרכנות
פלס לייזר הוא מכשיר שמשמש להרבה עבודות מקצועיות כמו עבודות רצפות, עבודות בנייה ועבודות גבס (פלס לייזר לגבס), ובנוסף גם עבור עבודות ביתיות פשוטות כמו תליית מסכי פלזמה או מדפים. פלס לייזר משמש בעלי מקצוע רבים כגון קבלני בניין, אנשי גבס ודקים ורצפים, ובנוסף גם פרטיים המעוניינים בביצוע עבודות ידניות בביתם בצורה מדויקת.

רכישת מכונת שטיפה בלחץ- גרניק
02/11/14 | צרכנות
אותו הדבר גם לגבי הבית שלכם. כשהבית מלוכלך לא נעים לשהות בו וכשהוא נקי ומצוחצח, הרבה יותר נעים ובריא לשהות בו ולארח בו אנשים. במאמר הבא נדבר על שני סוגים של מכונות שטיפה בלחץ , הנקראות גם מכונות גרניק שמשמשות לניקיון של בתים, משרדים, מפעלים ומוסכים.

מברגה אימפקט מקיטה V18 BTD140RFE
30/10/14 | צרכנות
מברגה אימפקט מקיטה דגם 18V BTD140RFEהיא מברגת האימפקט המקצועית והחזקה ביותר בחברת מקיטה ובשוק המברגות בכלל. דגם חזק זה של מברגה אימפקט מקיטה מגיע עם שתי סוללות ליתיום 18 V + מטען מהיר. מברגת אימפקט מקיטה זו היא מברגה מקצועית בעלת מומנט פיתול אדיר ונוחות מצוינת.

מברגה נטענת דגם Makita DF 330 DWE
28/10/14 | צרכנות
מברגת מקיטה 10.8 וולט מדגם DF330DWE היא מברגה נטענת קומפקטית שנחשבת למברגה משוכללת וחדישה. מברגה מומלצת זו מגיעה עם סוללות ליתיום במתח 10.8 V, ויש לה 2 מהירויות סיבוב.

מברגה מקיטה דגם 6261DWE 9.6V
27/10/14 | צרכנות
מברגות מקיטה דגם 6261DWE הינן מברגות מעולות אשר מגיעות עם מזוודת נשיאה, מטען ו- 3 סוללות. המברגות הללו הן בעלות קיבולת של 1.3 אמפר לשעה ומתח של 9.6 וולט. מברגה מקיטה זו היא מקיטה מברגה כדאית מאוד לרכישה ומתאימה עבור ביצוע של עבודות קדיחה ביתיות בפלסטיק, עץ, מתכת ועוד, וגם עבור הברגת והידוק ברגים.

כיצד לרכוש מסור שרשרת חשמלי או בנזין
23/10/14 | צרכנות
אם החלטת לעבוד בגינה שלך ואתה מעוניין לעשות את עבודת הגינון בעצמך, אתה צריך שיהיו ברשותך כלי עבודה טובים. ישנם כמה כלי עבודה אשר יכולים להפוך את העבודה שלך בגינה לטובה ונוחה יותר ואחד מהם הנו מסור השרשרת שיכול להיות מסור שרשרת חשמלי ויכול להיות מסור שרשרת בנזין. במאמר הבא נסביר כיצד לקנות מסור שרשרת חשמלי או בנזין.

גרונג וגרונג עם פנדל
22/10/14 | צרכנות
גרונג כעיקרון הוא מסור שולחן מסוג ספציפי עם אופציות מסוימות שמעניקות לו יתרון גדול בניסור מקצועי ומהיר של פרגולות, עצים ועבודות דומות אחרות. הפעולה של החיתוך אותה מבצע מסור גרונג היא די פשוטה, והיא מתבצעת באמצעות להבו אשר עולה ויורד במהירות, ומנסר את החלקים שאנו רוצים שינסר, באופן מדויק.

טיפים לרכישת מסור שולחן ולשימוש נכון בו
20/10/14 | צרכנות
מסור שולחן מוצב בדר"כ מעל מיתקן קבוע ולעתים על מיתקן נייד, ומנסרים אתו באמצעות דיסק ייחודי המורכב עליו. במאמר הבא יובאו טיפים לשימוש ורכישה נכונים של מסור שולחני.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI