דף הבית עסקים תעשייה טיהור שפכים לעסקים על ידי חברה מקצועית
טיהור שפכים לעסקים על ידי חברה מקצועית
אוהד זמלר 18/02/14 |  צפיות: 1635

טיהור שפכים לבתי עסקים שונים, כמו מטבחים של מסעדות וחברות קייטרינג או מוסכים ומפעלים, הוא תהליך של הפרדת השומנים מתוך השפכים הנפלטים בתהליך הייצור שלהם. ההפרדה מתבצעת באמצעות מתקן שנקרא מפריד שומנים, הלוכד את השומנים בתוך מיכל, ומאפשר לשאר השפכים לזרום לצנרת הביוב העירונית כשהם נקיים משומנים.

כיצד מסייעת התקנת מפריד השומנים בבית העסק?

התקנת מפריד השומנים בבית העסק מונעת את כניסת השומנים לצנרת הביוב העירונית ובכך היא מונעת סתימות שלה, הנגרמות מכך ששומנים נדבקים לדפנותיה. כמו כן מבצע מפריד השומנים פעילות חשובה מעין כמותה של טיהור שפכים שמסייע לשמירה על בריאות הציבור, היות והמתקן מסייע לשפכים נקיים משומנים להגיע למכוני טיהור השפכים. מה הסכנה בכך ששפכים מעורבים בשומנים יגיעו למכוני טיהור השפכים? הסכנה נובעת מהעובדה, שמתקני טיהור השפכים הנמצאים במכוני טיהור השפכים, לא מסוגלים לפרק את השומנים ולהפכם למי קולחין המיועדים להשקיית יבולים. אם השומנים יגיעו למי ההשקיה, היבולים שבהם יושקו מים אלה יהיו מזוהמים, וכך הציבור יאכל פירות וירקות מזוהמים שיפגעו בבריאותו.

מהם דרישות החוק לגבי התקנת מפריד שומנים?

משרד הבריאות דורש שמפריד השומנים המטפל בצרכי טיהור שפכים של בתי העסק המחויבים בהתקנתו, יהיה מתאים לבית העסק לפי גודלו וסוגו.

פנו לחברה מקצועית לטיהור שפכים של בתי עסק

כדי לקבל רישיון הפעלת עסק, חובה שהמתקן יותקן כראוי. לא מספיק שמפריד השומנים יהיה תקין ויתאים בגודלו ובסוגו לבית העסק, הוא גם חייב להיות מותקן בצורה נכונה, על מנת שיבצע טיהור שפכים כראוי. לכן יש חשיבות לרכוש מפריד שומנים מחברה טובה המעסיקה טכנאי התקנה מקצועיים, שמאחוריהם יש ניסיון רב בהתקנת מפרידי שומנים, ועברו הכשרה מקיפה אצל היצרן של מפריד השומנים, המוכר את המתקן שהם מתקינים, ובה למדו כיצד להתקינו כראוי.

אם אתם מנהלים עסק המחויב בהתקנת מפריד שומנים, פנו לחברה מקצועית של טיהור שפכים לבתי עסק, שמשווקת מפרידי שומנים באיכות טובה, ושטכנאי ההתקנה שלה הם מקצועיים, מנוסים ומחזיקים בתעודת מתקין מוסמך מטעם היצרן של מפריד השומנים, המעידה על כך שהוא עבר הסמכה בהתקנת המתקן שהוא מתקין אצלכם.

המאמר נכתב ביוזמת חברת Dreamview המציעה שירותים של בניית אתר קופונים ו – בניית חנות וירטואלית


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אוהד זמלר

אוהד זמלר

אודי כלי עבודה בירושלים 


מאמרים נוספים מאת אוהד זמלר
 
מערכת home automation לבית
20/12/15 | בית חכם
כיום באמצעות שימוש בטכנולוגיה חדישה ניתן להפעיל את כל החשמל בבית במתג אחד בהתאם לשעה ביום. למשל אם אתם מצפים להגעת אורחים הביתה בצהרים ותרצו להפעיל את המזגן לא תצטרכו לגשת למתג של המזגן אלא ללחוץ על המתג היחיד בבית ומערכת home automation תבחר את הטמפרטורה הנכונה על פי מצב מזג האוויר בחוץ, וגם תדליק או תכבה את האורות בבית באמצעות החיישנים שלה.

מסור שולחן פיוניר - Pioneer PMS19
13/11/14 | צרכנות
מסור השולחן המקצועי של חברת פיוניר מדגם Pioneer PMS19 הינו מסור שולחן מקצועי חזק ואיכותי שהינו בעל הספק גבוה של 2000 וואט המתאים לחובבים ולבעלי מקצוע אשר מעוניינים במסור מצוין ואיכותי המיועד לביצוע מגוון רחב של סוגי עבודות.

היתרונות של פלס לייזר
03/11/14 | צרכנות
פלס לייזר הוא מכשיר שמשמש להרבה עבודות מקצועיות כמו עבודות רצפות, עבודות בנייה ועבודות גבס (פלס לייזר לגבס), ובנוסף גם עבור עבודות ביתיות פשוטות כמו תליית מסכי פלזמה או מדפים. פלס לייזר משמש בעלי מקצוע רבים כגון קבלני בניין, אנשי גבס ודקים ורצפים, ובנוסף גם פרטיים המעוניינים בביצוע עבודות ידניות בביתם בצורה מדויקת.

רכישת מכונת שטיפה בלחץ- גרניק
02/11/14 | צרכנות
אותו הדבר גם לגבי הבית שלכם. כשהבית מלוכלך לא נעים לשהות בו וכשהוא נקי ומצוחצח, הרבה יותר נעים ובריא לשהות בו ולארח בו אנשים. במאמר הבא נדבר על שני סוגים של מכונות שטיפה בלחץ , הנקראות גם מכונות גרניק שמשמשות לניקיון של בתים, משרדים, מפעלים ומוסכים.

מברגה אימפקט מקיטה V18 BTD140RFE
30/10/14 | צרכנות
מברגה אימפקט מקיטה דגם 18V BTD140RFEהיא מברגת האימפקט המקצועית והחזקה ביותר בחברת מקיטה ובשוק המברגות בכלל. דגם חזק זה של מברגה אימפקט מקיטה מגיע עם שתי סוללות ליתיום 18 V + מטען מהיר. מברגת אימפקט מקיטה זו היא מברגה מקצועית בעלת מומנט פיתול אדיר ונוחות מצוינת.

מברגה נטענת דגם Makita DF 330 DWE
28/10/14 | צרכנות
מברגת מקיטה 10.8 וולט מדגם DF330DWE היא מברגה נטענת קומפקטית שנחשבת למברגה משוכללת וחדישה. מברגה מומלצת זו מגיעה עם סוללות ליתיום במתח 10.8 V, ויש לה 2 מהירויות סיבוב.

מברגה מקיטה דגם 6261DWE 9.6V
27/10/14 | צרכנות
מברגות מקיטה דגם 6261DWE הינן מברגות מעולות אשר מגיעות עם מזוודת נשיאה, מטען ו- 3 סוללות. המברגות הללו הן בעלות קיבולת של 1.3 אמפר לשעה ומתח של 9.6 וולט. מברגה מקיטה זו היא מקיטה מברגה כדאית מאוד לרכישה ומתאימה עבור ביצוע של עבודות קדיחה ביתיות בפלסטיק, עץ, מתכת ועוד, וגם עבור הברגת והידוק ברגים.

כיצד לרכוש מסור שרשרת חשמלי או בנזין
23/10/14 | צרכנות
אם החלטת לעבוד בגינה שלך ואתה מעוניין לעשות את עבודת הגינון בעצמך, אתה צריך שיהיו ברשותך כלי עבודה טובים. ישנם כמה כלי עבודה אשר יכולים להפוך את העבודה שלך בגינה לטובה ונוחה יותר ואחד מהם הנו מסור השרשרת שיכול להיות מסור שרשרת חשמלי ויכול להיות מסור שרשרת בנזין. במאמר הבא נסביר כיצד לקנות מסור שרשרת חשמלי או בנזין.

גרונג וגרונג עם פנדל
22/10/14 | צרכנות
גרונג כעיקרון הוא מסור שולחן מסוג ספציפי עם אופציות מסוימות שמעניקות לו יתרון גדול בניסור מקצועי ומהיר של פרגולות, עצים ועבודות דומות אחרות. הפעולה של החיתוך אותה מבצע מסור גרונג היא די פשוטה, והיא מתבצעת באמצעות להבו אשר עולה ויורד במהירות, ומנסר את החלקים שאנו רוצים שינסר, באופן מדויק.

טיפים לרכישת מסור שולחן ולשימוש נכון בו
20/10/14 | צרכנות
מסור שולחן מוצב בדר"כ מעל מיתקן קבוע ולעתים על מיתקן נייד, ומנסרים אתו באמצעות דיסק ייחודי המורכב עליו. במאמר הבא יובאו טיפים לשימוש ורכישה נכונים של מסור שולחני.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI