דף הבית עסקים תעשייה טיפול בשפכים באמצעות התקנת מפריד שומנים
טיפול בשפכים באמצעות התקנת מפריד שומנים
אוהד זמלר 18/02/14 |  צפיות: 1364

מפריד שומנים הוא מתקן טיהור שפכים אשר מונע הזרמה של שומנים לתוך מערכת הביוב העירונית. מפריד שומנים מותקן בכל בית עסק החייב בהתקנתו, ומונע את כניסת השומנים מצנרת הניקוז הפנימית של העסק למערכת הביוב העירונית, בכך שהוא לוכד אותם בתוך המכל שלו, ומאפשר לשאר השפכים לזרום לתעלת הביוב העירונית. מפריד השומנים הוא כה נחוץ כיוון שללא התקנתו, השומנים יגיעו לצנרת הביוב העירונית ויסתמו אותה. התקנת מפריד שומנים נחוצה גם בשל כך ששומנים שמגיעים למכוני הטיהור לתוך המתקנים של טיהור שפכים, מזהמים את שאר השפכים שמהם מייצרים מי קולחין להשקיית יבולים, מה שמביא את הציבור לאכול פירות וירקות מזוהמים משומנים.

התקנת מפריד השומנים

כשבוחרים חברה למכירה והתקנה של מפריד שומנים, צריך לבחור בחברה שלצוות שלה יש ניסיון רב בנושא טיהור שפכים ועבר הכשרה מהיצרן בהתקנת מפרידי שומנים . כמו כן המתקין צריך להיות בעל תעודת "משווק ומתקין מוסמך" מהיצרן, כדי שהאחריות על המתקן תהיה תקפה. בסיום ההתקנה בית העסק צריך לקבל מהמתקין "אישור התקנה למפריד שומן" שהרשות המוניציפלית בה פועל העסק והמשרד לאיכות הסביבה דורשים. חברה טובה לטיפול בשפכים היא כזו שתמכור לכם מפריד שומנים איכותי, תיתן לכם ייעוץ טוב אודותיו, תבצע התקנה כראוי ובהמשך תיתן לכם גם שירותי אחזקה נאותים עבורו.

לפי החוק, התקנה של מתקין שומנים המיועד לצורך טיהור שפכים הינה חובה בבתי מלון, מסעדות, חברות קייטרינג, מוסכים, מפעלים ועוד. לפני שרוכשים מפריד שומנים, צריך לאבחן לאיזה מפריד שומנים זקוק העסק וזאת על פי גודלו וסוגו. כדי לדעת איזה מפריד שומנים נחוץ, צריך להזמין נציג של חברה לשיווק והתקנת מפרידי שומנים כדי שיבדוק וייעץ ללקוח איזה מפריד שומנים לקנות על מנת לעמוד בדרישות החוק. היועץ גם יקבע את המיקום האופטימלי של מפריד השומנים על פי נקודת המפגש של צנרת הניקוז הפנימית של העסק עם צנרת הביוב העירונית. חברה טובה של טיהור שפכים לבתי עסק שתמכור ותתקין את המתקן, גם תסייע לכם מול הרשויות במידה ונתקלתם בבעיה לקבלת רישיון עסק, עקב בעיה במפריד השומנים.

המאמר נכתב ביוזמת חברת Dreamview המציעה שירותים של בניית אתר קופונים ו – בניית חנות וירטואלית


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אוהד זמלר

אוהד זמלר

אודי כלי עבודה בירושלים 


מאמרים נוספים מאת אוהד זמלר
 
מערכת home automation לבית
20/12/15 | בית חכם
כיום באמצעות שימוש בטכנולוגיה חדישה ניתן להפעיל את כל החשמל בבית במתג אחד בהתאם לשעה ביום. למשל אם אתם מצפים להגעת אורחים הביתה בצהרים ותרצו להפעיל את המזגן לא תצטרכו לגשת למתג של המזגן אלא ללחוץ על המתג היחיד בבית ומערכת home automation תבחר את הטמפרטורה הנכונה על פי מצב מזג האוויר בחוץ, וגם תדליק או תכבה את האורות בבית באמצעות החיישנים שלה.

מסור שולחן פיוניר - Pioneer PMS19
13/11/14 | צרכנות
מסור השולחן המקצועי של חברת פיוניר מדגם Pioneer PMS19 הינו מסור שולחן מקצועי חזק ואיכותי שהינו בעל הספק גבוה של 2000 וואט המתאים לחובבים ולבעלי מקצוע אשר מעוניינים במסור מצוין ואיכותי המיועד לביצוע מגוון רחב של סוגי עבודות.

היתרונות של פלס לייזר
03/11/14 | צרכנות
פלס לייזר הוא מכשיר שמשמש להרבה עבודות מקצועיות כמו עבודות רצפות, עבודות בנייה ועבודות גבס (פלס לייזר לגבס), ובנוסף גם עבור עבודות ביתיות פשוטות כמו תליית מסכי פלזמה או מדפים. פלס לייזר משמש בעלי מקצוע רבים כגון קבלני בניין, אנשי גבס ודקים ורצפים, ובנוסף גם פרטיים המעוניינים בביצוע עבודות ידניות בביתם בצורה מדויקת.

רכישת מכונת שטיפה בלחץ- גרניק
02/11/14 | צרכנות
אותו הדבר גם לגבי הבית שלכם. כשהבית מלוכלך לא נעים לשהות בו וכשהוא נקי ומצוחצח, הרבה יותר נעים ובריא לשהות בו ולארח בו אנשים. במאמר הבא נדבר על שני סוגים של מכונות שטיפה בלחץ , הנקראות גם מכונות גרניק שמשמשות לניקיון של בתים, משרדים, מפעלים ומוסכים.

מברגה אימפקט מקיטה V18 BTD140RFE
30/10/14 | צרכנות
מברגה אימפקט מקיטה דגם 18V BTD140RFEהיא מברגת האימפקט המקצועית והחזקה ביותר בחברת מקיטה ובשוק המברגות בכלל. דגם חזק זה של מברגה אימפקט מקיטה מגיע עם שתי סוללות ליתיום 18 V + מטען מהיר. מברגת אימפקט מקיטה זו היא מברגה מקצועית בעלת מומנט פיתול אדיר ונוחות מצוינת.

מברגה נטענת דגם Makita DF 330 DWE
28/10/14 | צרכנות
מברגת מקיטה 10.8 וולט מדגם DF330DWE היא מברגה נטענת קומפקטית שנחשבת למברגה משוכללת וחדישה. מברגה מומלצת זו מגיעה עם סוללות ליתיום במתח 10.8 V, ויש לה 2 מהירויות סיבוב.

מברגה מקיטה דגם 6261DWE 9.6V
27/10/14 | צרכנות
מברגות מקיטה דגם 6261DWE הינן מברגות מעולות אשר מגיעות עם מזוודת נשיאה, מטען ו- 3 סוללות. המברגות הללו הן בעלות קיבולת של 1.3 אמפר לשעה ומתח של 9.6 וולט. מברגה מקיטה זו היא מקיטה מברגה כדאית מאוד לרכישה ומתאימה עבור ביצוע של עבודות קדיחה ביתיות בפלסטיק, עץ, מתכת ועוד, וגם עבור הברגת והידוק ברגים.

כיצד לרכוש מסור שרשרת חשמלי או בנזין
23/10/14 | צרכנות
אם החלטת לעבוד בגינה שלך ואתה מעוניין לעשות את עבודת הגינון בעצמך, אתה צריך שיהיו ברשותך כלי עבודה טובים. ישנם כמה כלי עבודה אשר יכולים להפוך את העבודה שלך בגינה לטובה ונוחה יותר ואחד מהם הנו מסור השרשרת שיכול להיות מסור שרשרת חשמלי ויכול להיות מסור שרשרת בנזין. במאמר הבא נסביר כיצד לקנות מסור שרשרת חשמלי או בנזין.

גרונג וגרונג עם פנדל
22/10/14 | צרכנות
גרונג כעיקרון הוא מסור שולחן מסוג ספציפי עם אופציות מסוימות שמעניקות לו יתרון גדול בניסור מקצועי ומהיר של פרגולות, עצים ועבודות דומות אחרות. הפעולה של החיתוך אותה מבצע מסור גרונג היא די פשוטה, והיא מתבצעת באמצעות להבו אשר עולה ויורד במהירות, ומנסר את החלקים שאנו רוצים שינסר, באופן מדויק.

טיפים לרכישת מסור שולחן ולשימוש נכון בו
20/10/14 | צרכנות
מסור שולחן מוצב בדר"כ מעל מיתקן קבוע ולעתים על מיתקן נייד, ומנסרים אתו באמצעות דיסק ייחודי המורכב עליו. במאמר הבא יובאו טיפים לשימוש ורכישה נכונים של מסור שולחני.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI