דף הבית תחבורה ורכב רכב תפעול ואחזקה של צמיגים
תפעול ואחזקה של צמיגים
איציק דר 13/02/14 |  צפיות: 935

בישראל כמו במדינות רבות בעולם רמת הבטיחות בדרכים בעייתית ובכל יום לצערנו אנו שומעים על עוד ועוד תאונות דרכים. תאונות הדרכים הפכו כבר מזמן למכת מדינה והרשויות משקיעות מאמצים רבים וכסף רב בכדי להתמודד עם הבעיה הזו, אך בסופו של דבר הגורם האנושי הוא הבעיה העיקרית פה – נהגים רבים שאינם מיומנים או שאינם נוהגים לפי הכללים וחמור מכך, יוצאים לדרכם כשהם עייפים או שתויים, מה שבמקרים רבים נגמר באסון. אך בכל זאת גם המרכיב הטכני חשוב במניעת תאונות ואחד מהמרכיבים הללו הם – צמיגים.

למה הם חשובים?

מכירים רכב שיכול לנסוע ללא צמיגים? כמובן שאין דבר כזה. הצמיגים הם הגלגלים עצמם ואלו שמנווטים את הרכב ממקום למקום, כך שבמידה וישנה סטייה פתאומית כלשהיא של הגלגלים תאונה היא עניין של שניות. בנוסף, צמיגים הם אלו שמחזיקים את כל כובד משקלו של הרכב ועליהם הוא נשען, מה שעוד מוסיף לחשיבות שלהם ולחשיבות שהם יהיו תקינים – כל פגיעה פתאומית בצמיגים תגרום בהכרח במקרה הטוב להאטה של הרכב ובמקרה הפחות טוב לתאונה.

איפה כדאי לקנות צמיגים?

ראשית, צמיגים בגלל חשיבותם ברכב חייבים להיבדק אחת לתקופה וחייבים אף להיות מוחלפים בכל מספר קילומטרים מסוים. ישנם ברוב הפנצ'ריות צמיגים מתוצרת סינית וצמיגים מתוצרת אמריקאית, כשהסינים לרוב נחשבים פחות בטיחותיים אך יותר זולים והאמריקאים נחשבים יותר יקרים אך עם תקנים מחמירים יותר, בכל מקרה מומלץ לבדוק שאכן הצמיגים עברו את כל מבדקי הבטיחות ושהם מורשים על ידי מכון התקנים והרשויות השונות. בסופו של דבר צמיגים כדאי לקנות אצל מי שסומכים עליו ואם אין לנו אחד כזה כדאי להתייעץ עם מי שבזמן האחרון רכש צמיגים לרכב שלו והיה מרוצה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איציק דר


 


מאמרים נוספים מאת איציק דר
 
Skype for business
סקייפ מאפשרת לקיים ישובות עבודה כשכל אחד יכול להיות ממוקם בצד השני של העולם. עם האופציה של Skype for business כל אחד יכול לשבת עם המחשב שלו, והשאר יראו אותו וידברו איתו בקלות

מערכות ראש לטלפונים
מערכות כאלו מאפשרות לקיים שיחת טלפון ובמקביל לשלוח פקס, לשלוח מייל, לסדר משהו על שולחן העבודה, ואפילו לאכול. בנוסף, יש היום לא מעט בעיות גב וצוואר שכמעט ולא היו קיימות בעולם הישן,

מהן מערכות ראש תומכות LYNC?
LYNC הינה תוכנת מסרים מידיים של מייקרוסופט והיא בדיוק כמו סקייפ, מסנג'ר ודומיה אשר יש לה אפשרות לצ'ט בין אנשים, שיחות שמע, שיחות וידאו ועוד, אך הייחודיות שלה היא שהיא גם מרכזיית טלפונים

טלקול פתרונות תקשורת בע"מ מספקת פתרונות שונים למוקדי שירות
. ראשית, מערכות הראש במידה והן איכותיות מסננות רעש. במוקד כזה עם כל כך הרבה עובדים וטלפונים יהיה קשה לעובדים להתנהל ויהיה קשה לעיתים גם ללקוחות לשמוע את נותן השירות מרוב רעש. בנוסף, הידיים משוחררות

תאטרון באר שבע וההצגות המציגות בו
13/04/15 | תיאטרון
בכדי לא לפספס את ההצגות הטובות ביותר אשר מציגות בתיאטרון באר שבע, חשוב להישאר מעודכנים. ישנן מספר דרכים לשמור על עדכניות – ראשית כל ניתן לחפש ברשת האינטרנט את צירופי המילים תיאטרון באר שבע הצגות ולבחור באפשרויות הרלוונטיות והעדכניות ביותר.

אטרקציות ותרבות בבאר שבע
באר שבע מהווה ככתובת הנכונה עבור כל מי שמחפש פעילויות תרבותיות שונות באזור הדרום. תחת הכותרת תרבות באר שבע ניתן למצוא – בתי קולנוע, תאטראות, גלריות, מוזיאונים, אתרים היסטוריים, הרצאות, סדנאות ועוד מגוון רחב של אפשרויות.

מקרר מסחרי – תכונות ושימושים
13/04/15 | תעשייה
כל מי שעושה שימוש באותם מקררים מסחריים מכיר את הסוגים שונים של המקררים ואת ההבדלים ביניהם. כך שכל מי שמחפש מקרר מסחרי עבור מטרה מסוימת יוכל למצוא מקרר אשר נועד באופן פרטני עבור מטרה זו.

על מקפיא שוכב ושימושיו השונים
13/04/15 | תעשייה
הייחודיות של מקפיא שוכב על סוגיו השונים בא לידי ביטוי בעובדה שיש לו פונקציה מתקדמת של הפשרה עצמית. בנוסף, מקפיאים מהסוג הזה חוסכים במקרים רבים באנרגיה, כך שהעלויות עבור צריכת החשמל יהיו נמוכות יותר מאשר במכשירי הקפאה מסוגים אחרים.

על התפקידים השונים של מד מוליכות?
למדי מוליכות ישנם תפקידים רבים ומגוונים ובין היתר: אבחון של שינויים במקורות מים מסוגים שונים. בקה על תהליכים של ייצור מים טהורים. בקרה על מיהול של כימיקליים במים. בקרה על כניסת שפכים בעת תהלים של טיפול בשפכים ותפקידים נוספים.

הליך רכישת מכשור מעבדתי
בכדי להבטיח שאתם אכן רוכשים מכשור מעבדתי איכותי ומקצועי, ההמלצה היא למצוא חברה מקצועית וותיקה בעלת מוניטין בתחום זה
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI