דף הבית עסקים תעשייה תקלות נפוצות בדודי שמש בחיפה
תקלות נפוצות בדודי שמש בחיפה
ronen 05/02/14 |  צפיות: 1329

תקלות נפוצות בדודי שמש בחיפה

ללא ספק, אחת מההמצאות החשובות ביותר של המאה ה20 (ושל מדינת ישראל) היא דוד השמש. למה לבזבז חשמל, כאשר במרחק כמה אלפי שנות אור מאיתנו נמצא משאב טבעי, שבחודשי הקיץ קיים ברוב שעות היום ובעזרת האנרגיה המגיעה ממנו ניתן לחמם מים בקלות ובחיסכון כלכלי מדהים? נכון, אנחנו מדברים על השמש, שבזכות אורה (או יותר נכון, חומה) קולטי השמש הסולאריים שבדוד מסוגלים להפיק אנרגיה המספיקה לחימום המים. אך כמו כל מכשיר אלקטרוני משוכלל, גם דוד השמש עלול להתקלקל ממספר גורמים. ובכך המים שאנחנו כל כך מחכים להם אחרי שחזרנו מחדר הכושר, מהעבודה או סתם בסוף היום לא יהיו חמים, וחבל.

בעיר גבוהה כל כך על הר הכרמל, תקלות דודי שמש בחיפה עלולות להיות חמורות ושכיחות יותר – משום הקרינה הגבוהה אליה נחשף דוד השמש בחיפה.

במאמר זה נספר לכם על מספר תקלות נפוצות בדודי שמש בחיפה, ומהו הפתרון האמיתי והזול ביותר עבורם, כזה שטכנאי מיומן ואיכותי אמור לזהות בשנייה ולהחליף במהירות, כדי להחזיר את המים החמים לביתכם.

המים לא מתחממים בדוד – התקלה הראשונה ששמים אליה לב כשזה קשור לדוד שמש כמובן.. כל היום הייתה שמש חזקה, אתם מגיעים למקלחת, מזיזים את הברז לכיוון המים החמים אך המים לא מתחממים. מה קרה? איך דבר כזה יכול לקרות? כמובן שתזעיקו את טכנאי דוד השמש בחיפה. כיצד הוא יאבחן את התקלה? הסיבה השכיחה לאי פעולתו של הדוד היא התכסותו של גוף החימום בדוד באבנית, ולכן הוא לא מחמם כראוי את המים. החלפה פשוטה של גוף החימום בפנים הדוד, שעלותה דומה מאוד לעלות ביקור, תעשה כאן את העבודה ותחזיר את החום למים.

המים נוזלים מהדוד \ מהצנרת – מדובר כאן בשתי תקלות זהות, אך הטיפול בהן שונה. במידה והמים נוזלים מהצנרת, הפתרון פשוט וקל יותר – יש לקרוא לטכנאי, שיחליף את הצנרת או את אטמי הגומי במחברים בדוד, פעולה שעלותה לא צריכה לעלות יותר מעלות ביקור טכנאי. אך במידה והנזילה שלכם היא מהדוד, עלות התיקון עלולה להיות גבוהה יותר – הטכנאי שיגיע אליכם לדירה יצטרך לבדוק את מקור הנזילה המדויק, ואם הדוד שלכם ישן (כלומר בן יותר מ12 שנים), סביר להניח שהוא התבלה ויש צורך בהחלפתו.

אלו הם זוג תקלות נפוצות בדוד השמש בחיפה. כמובן שיש עוד רבות.. התייעצו בטכנאי דודי השמש שלכם לפתרון הנכון והמדויק


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 ronen


 


מאמרים נוספים מאת ronen
 
תקלות נפוצות בדודי שמש בחיפה
05/02/14 | תעשייה
ללא ספק, אחת מההמצאות החשובות ביותר של המאה ה20 (ושל מדינת ישראל) היא דוד השמש. למה לבזבז חשמל, כאשר במרחק כמה אלפי שנות אור מאיתנו נמצא משאב טבעי, שבחודשי הקיץ קיים ברוב שעות היום ובעזרת האנרגיה המגיעה ממנו ניתן לחמם מים בקלות ובחיסכון כלכלי מדהים? נכון, אנחנו מדברים על השמש, שבזכות אורה (או יותר נכון, חומה) קולטי השמש הסולאריים שבדוד מסוגלים להפיק אנרגיה המספיקה לחימום המים. אך כמו כל מכשיר אלקטרוני משוכלל, גם דוד השמש עלול להתקלקל ממספר גורמים.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI