דף הבית בית משפחה וזוגיות אירועים וחתונות עריכת וידיאו מקצועית לאירועים
עריכת וידיאו מקצועית לאירועים
בתיה כץ 30/01/14 |  צפיות: 16520

את ימי השגרה הרגילה והמשעממת צובעים מסיבות ואירועים שונים כמו: ימי הולדת, בת מצווה ולכל אירוע קודמות הכנות רבות כדי שאכן החגיגה בסופו של דבר תהיה יפה, מרשימה ותפתיע את כלת השמחה.

ההכנות למסיבה הינם רבות: צלם, ביגוד, קייטרינג וכד' אך על דבר אחד לא מתפשרים והוא פעילות אומנותית שאמורה ללוות את החגיגה, אחת מהתוכניות היותר מצליחות היא מצגת ליום הולדת, מה הייחודי במצגת ליום הולדת שאפשר להקרין אותה בכל הגילאים החל מתינוקות בגיל שנה, בת מצווה, ואף במסיבת יום הולדת של הסבא והסבתא בגיל מבוגר.

מצגת ליום הולדת איננה סתם הפעלה שגרתית ונדושה, המצגת ליום הולדת ידועה בתור מתנה מיוחדת, בלתי נשכחת אשר יכולה להצעיד את האירוע בכמה דרגות למעלה, כמו כן המצגת ליום הולדת היא אפשרות מצוינת ומעולה להביע את אהבתכם הרבה לכלת האירוע במיוחד כאשר המצגת ערוכה בצורה מקצועית

יום הולדת 12

יום ההולדת בגיל 12 לבת לא עוד יום הולדת פשוט יום זה מוכר לכולנו בשמו בת מצווה בו הבת תיכנס לגיל מצוות ותציין את המעבר החד בין גיל הילדות לתחילת גיל ההתבגרות.

הורים רבים מחפשים אחר דרך מעניינת לחגוג בה את מסיבת בת המצווה לבת שלהם, ברוב הפעמים הכיוון הוא למצוא דרך מעניינת לחגוג את יום ההולדת בשביל להשביע את הרצון של כלת האירוע, קיימים הרבה אפשרויות לערוך את בת המצווה, יש משפחות אשר חוגגים זאת בכותל, באולמי שמחות, במסעדות, וכו', הרעיון הוא להכנס אל הראש של הבת ולערוך לה חגיגה מפתיעה.

מכל מקום, יש דבר שכמעט אף ילדה לא רוצה להתפשר במסיבת בת המצווה והוא קליפ לבת מצווה וזה מכמה  סיבות והם:

1.         הכוכב של הערב -  הילדה החוגגת את בת המצווה הינה מסמר האירוע והקליפ לבת מצווה ידגיש את אותו הרעיון בצורה טובה.

2.         כאשר הקליפ נערך במקצועיות והוא מכיל עריכת וידיאו, צילומים יפים וכדו' זה ישמח את הילדה ואת ציבור המשתתפים.

3.         מסיבת בת המצווה יחרט בליבה של כלת האירוע, וישמח הן את המשפחה הקרובה וגם את שאר המשתתפים.

במאמר זה תקראו מידע חשוב מאת סירטון אשר מכינים   קרן    קליפ לבת מצווה המתמחים בעריכת וידיאו והכנת מצגות.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 בתיה כץ


 


מאמרים נוספים מאת בתיה כץ
 
אולי כולנו בחלום?
12/11/19 | יהדות
שאלה ששואלים מתפלספים רבים, היא "מדוע שנסמוך על המציאות הנגלית לעינינו?" התשובה לכך די פשוטה למעשה: זאת מכיון שזאת המציאות היחידה אותה אנו מכירים!

מצוות לימוד תורה
26/05/19 | יהדות
לימוד תורה היא מצוות עשה מהתורה, לפי המקורות, מצווה זו עומדת נגד כל יתר המצוות כמו שנאמר תלמוד תורה נגד כולם, הערך של לימוד התורה, מלבד היותו מצווה, הוא ידוע בהשפעה העצומה שיש לו על נפש האדם, הלימוד נוטע בנפש האדם יושר, מידות טובות, ערכים של יושר אהבת ישראל, חסד ורחמים.

בחירה מוצלחת של תיק לספר תורה
30/04/19 | יהדות
ישנם תיקים לספר תורה העשויים מאיכות ירודה וחומרים שמתכלים ומתבלים לאחר זמן קצר, אצלנו לדוגמא התיקים עשויים עץ בוק משובח והדוגמאות העיטורים נעשים בעבודת יד, על ידי אנשי מקצוע המובילים בתחום זה.

עין הרע - איך מסירים עין הרע
25/02/19 | קבלה
יש עין הרע או שאין עין הרע? לא פעם עולה השאלה האם אכן קיימת המציאות של עין הרע חד משמעית תדעו שהמושג עין הרע הוא אמיתי ונכון.

הסרת עין הרע
25/02/19 | קבלה
במסכת ברכות חז"ל אומרים על יוסף שלא שלטה בזרעו עין הרע והם ממשילים את זה לדגים. כיוון שהדגים נמצאים בים ואין עין יכולה לראות אותם בצורה ישירה ולכן היא אינה יכולה להזיק להם.

הכל על פדיון נפש
08/01/19 | יצירתיות
פדיון נפש הוא בעצם פעולה רוחנית המשחררת את האדם מגזירה או חסימה. מטרת הפדיון היא להרחיק מפריעים רוחניים, לשנות גזר דין של אדם לטובה

תיקון רוחני לחולה
08/01/19 | יהדות
רבותינו הקדושים הזכירו שיקדים אדם רפואה למכה - צריך להתפלל על בריאות מידי יום ביומו גם כאשר אנו חשים בטוב ומתפקדים מצויין, נודה לאלוקים על הבריאות שנתן לנו ונבקש על העתיד שיתמיד בריאותינו, בריאות ילדינו, הורינו ושל כל היקרים לנו.

האם אפשר להועיל לאדם שכבר נפטר מהעולם?
08/01/19 | קבלה
יצא לכם בודאי לא פעם לשמוע על עניין של תיקון הנפטרים. מה זה בעצם תיקון נפטרים? למה עושים את התיקון הזה? ולמי זה מועיל? כל זאת ועוד במאמר הבא שלפניכם.

כיצד נבחר לאמא את המתנה המתאימה?
יום האם הגיע? אמא חוגגת יום הולדת או יום נישואין? זה בדיוק הזמן הנכון להביע ליקרה לנו מכל את אהבתנו הרבה וההערכה על כל המסירות, הדאגה והתמיכה שהיא מעניקה לנו ללא כל תמורה מאז הגחנו לאוויר העולם ועד עצם היום הזה.

כיצד להפתיע ולרגש את בת הזוג?
יש להקדיש מחשבה ותשומת לב לבחירה של המתנה המקורית שלכם שזה אומר, להתחשב במה שמקבל המתנה אוהב או זקוק לו, אם יש משהו מסויים שהוא צריך או אין לו והוא רוצה אותו, איזה דבר באמת יצליח להפתיע אותו וכן הלאה על זה הדרך.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI