דף הבית בית משפחה וזוגיות אירועים וחתונות עריכת וידיאו מקצועית לאירועים
עריכת וידיאו מקצועית לאירועים
בתיה כץ 30/01/14 |  צפיות: 18177

את ימי השגרה הרגילה והמשעממת צובעים מסיבות ואירועים שונים כמו: ימי הולדת, בת מצווה ולכל אירוע קודמות הכנות רבות כדי שאכן החגיגה בסופו של דבר תהיה יפה, מרשימה ותפתיע את כלת השמחה.

ההכנות למסיבה הינם רבות: צלם, ביגוד, קייטרינג וכד' אך על דבר אחד לא מתפשרים והוא פעילות אומנותית שאמורה ללוות את החגיגה, אחת מהתוכניות היותר מצליחות היא מצגת ליום הולדת, מה הייחודי במצגת ליום הולדת שאפשר להקרין אותה בכל הגילאים החל מתינוקות בגיל שנה, בת מצווה, ואף במסיבת יום הולדת של הסבא והסבתא בגיל מבוגר.

מצגת ליום הולדת איננה סתם הפעלה שגרתית ונדושה, המצגת ליום הולדת ידועה בתור מתנה מיוחדת, בלתי נשכחת אשר יכולה להצעיד את האירוע בכמה דרגות למעלה, כמו כן המצגת ליום הולדת היא אפשרות מצוינת ומעולה להביע את אהבתכם הרבה לכלת האירוע במיוחד כאשר המצגת ערוכה בצורה מקצועית

יום הולדת 12

יום ההולדת בגיל 12 לבת לא עוד יום הולדת פשוט יום זה מוכר לכולנו בשמו בת מצווה בו הבת תיכנס לגיל מצוות ותציין את המעבר החד בין גיל הילדות לתחילת גיל ההתבגרות.

הורים רבים מחפשים אחר דרך מעניינת לחגוג בה את מסיבת בת המצווה לבת שלהם, ברוב הפעמים הכיוון הוא למצוא דרך מעניינת לחגוג את יום ההולדת בשביל להשביע את הרצון של כלת האירוע, קיימים הרבה אפשרויות לערוך את בת המצווה, יש משפחות אשר חוגגים זאת בכותל, באולמי שמחות, במסעדות, וכו', הרעיון הוא להכנס אל הראש של הבת ולערוך לה חגיגה מפתיעה.

מכל מקום, יש דבר שכמעט אף ילדה לא רוצה להתפשר במסיבת בת המצווה והוא קליפ לבת מצווה וזה מכמה  סיבות והם:

1.         הכוכב של הערב -  הילדה החוגגת את בת המצווה הינה מסמר האירוע והקליפ לבת מצווה ידגיש את אותו הרעיון בצורה טובה.

2.         כאשר הקליפ נערך במקצועיות והוא מכיל עריכת וידיאו, צילומים יפים וכדו' זה ישמח את הילדה ואת ציבור המשתתפים.

3.         מסיבת בת המצווה יחרט בליבה של כלת האירוע, וישמח הן את המשפחה הקרובה וגם את שאר המשתתפים.

במאמר זה תקראו מידע חשוב מאת סירטון אשר מכינים   קרן    קליפ לבת מצווה המתמחים בעריכת וידיאו והכנת מצגות.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 בתיה כץ


 


מאמרים נוספים מאת בתיה כץ
 
הכפירה בקיומו של אלוקים
13/11/19 | יהדות
מהן ההוכחות לקיומו של האלוקים? ההוכחות לקיומו של האלוקים נמצאות בעולם אותו ברא האלוקים, שהרי הבריאה מעידה יותר מאלף עדים על יוצרה. דווקא הללו שאינם מאמינים שיש אלוקים, לוקחים סיכון בל יתואר במילים. אנו נרחיב בפרק הבא את ההוכחות למציאות האלוקים לפי המדע, הפילוסופיה והלוגיקה, אך בינתיים ננסה לתהות על ההגיון המנחה את הללו השוללים את מציאות האלוקים:

כיצד ניתן להגדיר את האמונה באלוקים?
13/11/19 | יהדות
מהו ההבדל בין האלוקים לכל מיני יצורי אגדות שאנשים המציאו? שאלה זו מופנית פעמים רבות לדתיים, והיא לרוב נועדה להכעיס. מעטים שואלים את השאלה הזאת בכוונה אמיתית לעמוד על ההבדל בין יצורי אגדות מכל מיני מיתולוגיות, שאנשים המציאו, לבין האלוקים יוצר שמיים וארץ, כפי שהיהדות מלמדת עליו כבר אלפי שנים.

חוקי הטבע
13/11/19 | יהדות
למה התפוח נופל לאדמה? במציאות שאנו מכירים, הצרכים של החיים והחיים עצמם מתואמים בהרמוניה שאינה מלמדת על מקרה אלא על יד מכוונת. זהו המפליא באמת! זוהי העובדה המכריחה אותנו לקבל את מציאותו של בורא - חוקי טבע ביקום שהיה אמור להיות באנטרופיה מוחלטת!

האמת על חוקי הטבע
13/11/19 | יהדות
מה עומד מאחורי כל זה? המלומדים יכולים להסביר לנו שכל דבר הנצפה בטבע, נקבע על סמך התנאים הסובבים אותו ועל סמך חוקים פיזיקליים כלשהם. "אך מיהו אשר קובע את התנאים הבסיסיים המאפשרים את כל זה? מי קובע את החוקים הפיזיקליים אשר קובעים טבעים אחרים?" ויותר מכל "מדוע דווקא מה שצריכים החיים לקיומם הוא מה שקיים?"

הידעת שאבות המדע הסיקו שיש בורא לעולם?
13/11/19 | יהדות
שנאתם של אתאיסטים רבים עיוורה אותם באופן כזה, שהם מגנים כל אמונה ואפילו מושכלת במציאות בורא. בין אם חוזר בתשובה עשה זאת משכל, מהתבוננות בעולם ובקוסמוס ובין אם עשה זאת מרגש, ההכרה במהותו הפנימית, אתאיסטים יגנו אותו ויקטלגו אותו מיד בתור "טיפש". אותם שונאים חשים עצמם מורמים מעם, "מדעיים", "מביני עניין", ואת המאמינים כ-"פאנטים", "עיוורים" וכדו'.

גיל העולם - כל השיטות לישוב הסתירה
13/11/19 | יהדות
מהן השיטות השונות לישוב גיל העולם כפי שמציעים אותו האתאיסטים, לבין גיל העולם על פי האמור בתורה? כאן תמצאו את כל התשובות בקצרה, בתוך 5 גישות שונות!

גיל העולם והבריאה - סתירה או טעות בהבנה?
13/11/19 | יהדות
מדוע לנסות להציג את העולם כצעיר יותר, או כמתיישב עם דברי התורה? כאן תמצאו תשובה אובייקטיבית, לוגית ובלתי מתחמקת לשאלה, מדוע בכלל לנסות ליישב בין דברי התורה למדע התיאורטי בדבר גיל העולם, מהי בעצם השאלה, ומהי האמת שמאחורי הקושיה?

אולי כולנו בחלום?
12/11/19 | יהדות
שאלה ששואלים מתפלספים רבים, היא "מדוע שנסמוך על המציאות הנגלית לעינינו?" התשובה לכך די פשוטה למעשה: זאת מכיון שזאת המציאות היחידה אותה אנו מכירים!

מצוות לימוד תורה
26/05/19 | יהדות
לימוד תורה היא מצוות עשה מהתורה, לפי המקורות, מצווה זו עומדת נגד כל יתר המצוות כמו שנאמר תלמוד תורה נגד כולם, הערך של לימוד התורה, מלבד היותו מצווה, הוא ידוע בהשפעה העצומה שיש לו על נפש האדם, הלימוד נוטע בנפש האדם יושר, מידות טובות, ערכים של יושר אהבת ישראל, חסד ורחמים.

בחירה מוצלחת של תיק לספר תורה
30/04/19 | יהדות
ישנם תיקים לספר תורה העשויים מאיכות ירודה וחומרים שמתכלים ומתבלים לאחר זמן קצר, אצלנו לדוגמא התיקים עשויים עץ בוק משובח והדוגמאות העיטורים נעשים בעבודת יד, על ידי אנשי מקצוע המובילים בתחום זה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI