דף הבית חינוך ולימודים חינוך ולימודים - אחר כל מה שאתם צריכים לדעת לפני ביצוע אבחון פסיכו דידקטי
כל מה שאתם צריכים לדעת לפני ביצוע אבחון פסיכו דידקטי
הדס כהן 20/01/14 |  צפיות: 2000

מרבית ההורים כבר מכירים את נושא אבחון פסיכו דידקטי היות ומדובר באבחון אחד מהחשובים ביותר על מנת לאתר לקויות למידה אשר צומחות מהפרעות נוירולוגיות.

אבחון פסיכודידקטי מתחילים כאשר אוספים מידע על הילד. לאחר שמסיימים לאסוף את המידע על הילד מתאימים תכנית אבחונים בשם "סוללת מבחנים", תכנית זאת כוללת כמות מסויימת של מבחנים ומטלות אשר בסופם המאבחן המתמחה בביצוע תהליך אבחון פסיכו דידקטי יקבל את המידע ואת הנתונים על דרך החשיבה של הילד ועל דרכי הביצוע בהם הוא נעזר. המטלות משתנות בהתאם לגיל הילד ולנתונים האישיים שלו אשר מקבלים תוך כדי פגישות ההיכרות הראשוניות עם המאבחן.

איפה כדאי לכם לבצע אבחון פסיכודידקטי

האבחון המרוכז והמקיף ביותר אשר נזקק למקצועיות ורקע אמין בפסיכולוגיית הלמידה הינו אבחון פסיכו דידקטי. לכן כדאי לפנות אל מומחים מומלצים בתחום אשר יכולים לתפקד כמאבחנים במערך אבחון מהסוג הזה. שירות זה אפשר לקבל במרכזי אבחון פרטיים רבים המעסיקים מומחים מקצועיים לשך כך וכמו כן במסגרות מרכזי אבחון אשר פועלים יחד עם קופות החולים השונות או בהסדרים פרטיים עם קופות החולים. ההבדל בין המרכזים? ניתן לראותו תוך כדי תקופת ההמתנה אל מועד האבחון ובשוני בין האבחונים שמציעים לכם. המחירים כמובן הינם פרמטר נוסף שיש בו הבדל ושוני בין המסגרות השונות בהן אתם בוחרים לבצע את האבחון. טווח המחירים גבוה במקומות הפרטיים לבין מחירים מסובסדים בקופות החולים ועל כן יש לעשות את השיקולים הנכונים.

איך תקבלו תוצאות של אבחון פסיכודידקטי

ברגע בו תסיימו ותשלימו את תהליך אבחון פסיכו דידקטי תקבלו המלצות מהתחום הקוגנטיבי והלימודי. כמו כן, המלצות השייכות אל התחום הרגשי של הילד בהתאם לתוצאות. ההמלצות קיימות על מנת לספק לכם, ההורים, את ההדרכה לה אתם זקוקים בכדי שהילד יקבל את הסיוע לו הוא נדרש. ההמלצות כוללות לא רק קשיי הילד, אלא גם נקודות חזקות בכדי שתדעו כיצד לפתח אותן.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 הדס כהן


 


מאמרים נוספים מאת הדס כהן
 
מה ההבדל בין השתלות שיער באירופה להשתלות שיער בתורכיה?
בשנה האחרונה אנחנו עדים לתופעה שאלפי ישראלים נוהרים לתורכיה על מנת לבצע השתלות שיער במחירים שהם משמעותית נמוכים אל מול המחירים בארץ, באירופה ובארה"ב. במאמר זה ננסה להסביר מה הם ההבדלים בין מרפאות/רופאים באירופה אל מול מרפאות בתורכיה וננסה להבין האם מה שעולה בזול עלות לעלות אח"כ ביוקר.

נפתחת בפניכם דלת לעולם קל וחכם יותר
15/02/18 | אדריכלות
כמה חשיבות אנחנו מייחסים באמת לדלת הכניסה שנפתחת מאליה כשאנחנו נכנסים, או לכל מוצר חשמלי שמקל על החיים שלנו? לדלתות האוטומטיות יש הרבה יותר חשיבות ממה שאנחנו חושבים.

ידע זה כוח
הלימודים בבתי הספר הם מסגרת מצוינת, אבל בשל העומס הגדול לא תמיד ניתן לקבל בהם את מלוא תשומת הלב לכל תלמיד, לכן ישנה אפשרות חיצונית להרחיב את השעורים.

כמה באמת עולה אמנות
גיליתם תכשיט עתיק או פריט היסטורי שזקוק להערכת מחיר או בדיקת מקוריות? אל תהססו, יש סיכוי שיש בידכם הון גדול.

נתנאל סמריק - כשהסינים רוצים לקרוא בעברית הם פונים לקונטנטו נאו
01/06/17 | ספרות
קונטנטו נאו היא הוצאה לאור שמתמחה בהוצאת ספרים ישראליים לאור בחו"ל, אחרי תרגומם לשפות שבהן יש להם את הפוטנציאל הגדול ביותר לדבר לקהל המקומי. ההוצא הקמה מייסודו של נתנאל סמריק, מקים ההוצאה האם קונטנטו דה סמריק לפני כעשור.

תפקידו של נוטריון בתל אביב
נוטריון הינו למעשה עורך דין אשר עבר את ההדרכה ואת ההסמכה המתאימה מטעם משרד המשפטים לספק שירותים נוטריונים שונים. תפקידו של נוטריון בתל אביב הוא תפקיד יוקרתי, ולא כל עורך דין יכול להיות גם נוטריון. מבין שלל תפקידו של הנוטריון, ניתן למנות אישורים משפטים או חוקתיים שונים, עריכת תרגום נוטריוני, מתן ייפוי כוח ועוד.

תרגום נוטריון לספרדית
בכדי לקבל תרגום של מסמך לשפה הספרדית בעל אישור של נוטריון, עלינו לפנות אל נוטריון המספק שירותי תרגום מסמכים. על מנת לקבל תרגום נוטריון לספרדית אנחנו לא חייבים למצוא דווקא נוטריון הדובר את השפה, אלא נוטריון אשר פועל אל מול מתרגמים בשפות שונות.

שירותי נוטריון לאנגלית
יש לא מעט מסמכים שדורשים תרגום נוטריוני מוסמך מהשפה האנגלית לעברית ומהשפה עברית לאנגלית. לרוב המסמכים קשורים למגוון סטטוסים שונים, כך שבין היתר מדובר בתעודת נישואין, תעודת תושב, תעודת רווקות, תעודת מקצוע וכו', כאשר בין היתר גם ניתן למצוא מגוון תרגומים של פסקי דין.

שירותי נוטריון לצרפתית
02/09/16 | כללי
כאשר פונים לקבל שירות של נוטריון, אין צורך להשוות מחירים, וזאת כי עבור כל סוג של שירותי נוטריון ניתן למצוא מחיר אחיד, וזאת ללא הבדל אם פונים למשרד נוטריונים כזה או אחר.

שירותי נוטריון לרוסית
לא חסרים מקרים בגינם עשוי להתעורר צורך למצוא נוטריון לרוסית. בין היתר ייתכן ומדובר על מגון מסמכים שמשרד הפנים מבקש את מעורבותו של נוטריון לרוסית (תרגום תעודה עבור שינוי שם, תרגום ת"ז, תרגום רישיון נהיגה וכו')
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI