דף הבית חינוך ולימודים חינוך ולימודים - אחר לימודי עיצוב גרפי
לימודי עיצוב גרפי
הדס כהן 20/01/14 |  צפיות: 1847

אם אתם מחפשים תחום בו תוכלו להתמקצע וליהנות ממנו אין ספק שתחום לימודי עיצוב גרפי יתאים לכם. מטרת קורס עיצוב גרפי הינה להעניק לכם התמחות בשימוש בכלי עיצוב גרפיים ממוחשבים תוך כדי שאתם רוכשים ידע עשיר בנושאים התיאורטיים בתחום. על מנת להגביר את היכולת לשימוש גרפי עוצמתי, במסגרת לימודי עיצוב גרפי תקבלו יכולת הבנה כוללת של כל השייך אל תהליכי העיצוב והתכנון בעולם התעשייה התקשורתי. כמו כן, תלמדו כיצד להתאים את עצמכם אל צרכי הלקוח ואל קהל היעד שלכם בבניית תיק עבודות, עיצוב ובנייה של אתר אינטרנט ושאר אלמנטים אשר הופכים בשלב מסויים אל כרטיס הביקור שלכם בתעשייה.

מה תלמדו במסגרת קורס עיצוב גרפי

במסגרת לימודי עיצוב גרפי תוכלו להעשיר את הידע המקצועי שלכם במגוון של נושאים. קורס עיצוב גרפי מתמקד בתודות העיצוב החזותי, יסודות העיצוב הגרפי, יסודות הדפוס, טיפוגרפיה, רישום וצבע באמצעות האונה הימנית במוח, צילום, עצוב אריזות, עיצוב גרפי באמצעות FREEHAND, עיצוב תמונה מוחשב באמצעות PHOTOSHOP, שפת עימוד דפי אינטרנט HTML, עריכת קול ממוחשבת SOUNDFORGE, אנימציה ומולטימדיה לרשת האינטרנט FLASH ועריכה והפקת אתר באמצעות תוכנת DREAMWEAVER.

למה לגשת אל לימודי עיצוב גרפי

קורס עיצוב גרפי יעניק לכם את המקצוע בו גם תוכלו לממש את היכולת היצירתית שלכם וגם להתמחות במקצוע טוב לחיים עם מוניטין איכותי ואפשרות להתקדם בתעשייה. כמעט כל עסק כיום זקוק לעיצוב גרפי על מנת לשווק את עצמו, החל מחברות גדולות המעסיקות גרפיקאים עצמאיים או חברות גרפיקה המעסיקות גרפיקאיים כשכירים ועד לחברות קטנות המסתפקות בשירותי גרפיקה שונים ומוגדרים מראש. בשנים האחרונות עידן השיווק הפך יותר יצירתי מתמיד ועל כן שירותי גרפיקה הינם מצרך נדרש בעולם העסקים.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 הדס כהן


 


מאמרים נוספים מאת הדס כהן
 
מה ההבדל בין השתלות שיער באירופה להשתלות שיער בתורכיה?
בשנה האחרונה אנחנו עדים לתופעה שאלפי ישראלים נוהרים לתורכיה על מנת לבצע השתלות שיער במחירים שהם משמעותית נמוכים אל מול המחירים בארץ, באירופה ובארה"ב. במאמר זה ננסה להסביר מה הם ההבדלים בין מרפאות/רופאים באירופה אל מול מרפאות בתורכיה וננסה להבין האם מה שעולה בזול עלות לעלות אח"כ ביוקר.

נפתחת בפניכם דלת לעולם קל וחכם יותר
15/02/18 | אדריכלות
כמה חשיבות אנחנו מייחסים באמת לדלת הכניסה שנפתחת מאליה כשאנחנו נכנסים, או לכל מוצר חשמלי שמקל על החיים שלנו? לדלתות האוטומטיות יש הרבה יותר חשיבות ממה שאנחנו חושבים.

ידע זה כוח
הלימודים בבתי הספר הם מסגרת מצוינת, אבל בשל העומס הגדול לא תמיד ניתן לקבל בהם את מלוא תשומת הלב לכל תלמיד, לכן ישנה אפשרות חיצונית להרחיב את השעורים.

כמה באמת עולה אמנות
גיליתם תכשיט עתיק או פריט היסטורי שזקוק להערכת מחיר או בדיקת מקוריות? אל תהססו, יש סיכוי שיש בידכם הון גדול.

נתנאל סמריק - כשהסינים רוצים לקרוא בעברית הם פונים לקונטנטו נאו
01/06/17 | ספרות
קונטנטו נאו היא הוצאה לאור שמתמחה בהוצאת ספרים ישראליים לאור בחו"ל, אחרי תרגומם לשפות שבהן יש להם את הפוטנציאל הגדול ביותר לדבר לקהל המקומי. ההוצא הקמה מייסודו של נתנאל סמריק, מקים ההוצאה האם קונטנטו דה סמריק לפני כעשור.

תפקידו של נוטריון בתל אביב
נוטריון הינו למעשה עורך דין אשר עבר את ההדרכה ואת ההסמכה המתאימה מטעם משרד המשפטים לספק שירותים נוטריונים שונים. תפקידו של נוטריון בתל אביב הוא תפקיד יוקרתי, ולא כל עורך דין יכול להיות גם נוטריון. מבין שלל תפקידו של הנוטריון, ניתן למנות אישורים משפטים או חוקתיים שונים, עריכת תרגום נוטריוני, מתן ייפוי כוח ועוד.

תרגום נוטריון לספרדית
בכדי לקבל תרגום של מסמך לשפה הספרדית בעל אישור של נוטריון, עלינו לפנות אל נוטריון המספק שירותי תרגום מסמכים. על מנת לקבל תרגום נוטריון לספרדית אנחנו לא חייבים למצוא דווקא נוטריון הדובר את השפה, אלא נוטריון אשר פועל אל מול מתרגמים בשפות שונות.

שירותי נוטריון לאנגלית
יש לא מעט מסמכים שדורשים תרגום נוטריוני מוסמך מהשפה האנגלית לעברית ומהשפה עברית לאנגלית. לרוב המסמכים קשורים למגוון סטטוסים שונים, כך שבין היתר מדובר בתעודת נישואין, תעודת תושב, תעודת רווקות, תעודת מקצוע וכו', כאשר בין היתר גם ניתן למצוא מגוון תרגומים של פסקי דין.

שירותי נוטריון לצרפתית
02/09/16 | כללי
כאשר פונים לקבל שירות של נוטריון, אין צורך להשוות מחירים, וזאת כי עבור כל סוג של שירותי נוטריון ניתן למצוא מחיר אחיד, וזאת ללא הבדל אם פונים למשרד נוטריונים כזה או אחר.

שירותי נוטריון לרוסית
לא חסרים מקרים בגינם עשוי להתעורר צורך למצוא נוטריון לרוסית. בין היתר ייתכן ומדובר על מגון מסמכים שמשרד הפנים מבקש את מעורבותו של נוטריון לרוסית (תרגום תעודה עבור שינוי שם, תרגום ת"ז, תרגום רישיון נהיגה וכו')
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI