דף הבית חינוך ולימודים חינוך ולימודים - אחר איזה מסלולי לימוד להנדסאי מציעה מכללת אורט
איזה מסלולי לימוד להנדסאי מציעה מכללת אורט
הדס כהן 20/01/14 |  צפיות: 1550

מכללת אורט נחשבת כמכללה מהוותיקות הפועלות בארץ. למכללה סניפים בפריסה ארצית והיא מציעה תחומי לימוד מקצועיים מגוונים אשר יסייעו לכם לפתח קריירה ולהתקדם בשוק העבודה.

ברגע שבחרתם ללמוד באחד ממסלולי לימודי הנדסאים אשר מציעה מכללת אורט למעשה אתם בחרתם לרכוש לעצמכם מקצוע לחיים. לבטח שאלתם את עצמכם לא מעט מה זה הנדסאי - לא בכדי קיים היום ביקוש גבוה להנדסאים בישראל, חברות גדולות וחברות קטנות מרגישות צורך באנשי מקצוע אשר רכשו גם השכלה הנדסאית ובכך הן הופכות את תחום הלימודים הכולל בתוכו הנדסה למבוקש מאד. הכלים אותם תרכשו במסגרת הלימודים הזאת מבטיחה לכם ביקוש בתחום ההייטק והתקדמות בעולם התעסוקה והתעשייה.

מה זה הנדסאי

ובכן, מה זה הנדסאי - הנדסאי הינו בעל מקצוע אשר רכש את הידע ואת היכולות הטכנולוגיות הנדרשות על מנת להצליח להתמודד עם מצבים מורכבים אשר עולים כצורך מתפעול ותחזוקה של מערכות טכנולוגיות שונות בתחומי החשמל, האלקטרוניקה והמכונות. כמובן שגם בתחומים נוספים ההנדסאים מקבלים הכשרה כמו ניתוח ובקרה בעולם התעישה והניהול, טכנולוגיה בבניה, אדריכלות ועיצוב. היתרון שאתם מקבלים כבעלי תואר הנדסאי הינו בכך שהטכנולוגיה היא חלק בלתי נפרד מכל תחומי החיים שלנו כיום ומתחדשת במהירות. מכללת אורט מציעה לכם מסלולים עדכניים בהם תרכשו את כל הכלים והמיומנויות המתאימות על מנת לתפקד באופן הכי יעיל ומקצועי שניתן בעולם התעשייה ובכך לפתח לעצמכם קריירה ומקצוע לחיים.

תנאי הקבלה

לצורך רישום ללימודי הנדסאים במסגרת מסלולי מכללת אורט עליכם להיות בעלי תעודת בגרות מלאה או חלקית ובה ציונים עוברים במקצועות אנגלית, עברית ומתמטיקה. אם אין בידכם תעודת בגרות תוכלו לעבור מכינה אקדמית או טכנולוגיות כדי להתקבל ללימודים. אם הינכם מעל גיל 35 כל תנאי הקבלה פרט ל-12 שנות לימוד בעלי פטור, תנאי קבלה מקלים אלו הופכים את הלימודים לקלים יותר עבור מי שמעוניין לרכוש מקצוע מבוקש לחיים גם במסלול גיל מאוחר יותר.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 הדס כהן


 


מאמרים נוספים מאת הדס כהן
 
מה ההבדל בין השתלות שיער באירופה להשתלות שיער בתורכיה?
בשנה האחרונה אנחנו עדים לתופעה שאלפי ישראלים נוהרים לתורכיה על מנת לבצע השתלות שיער במחירים שהם משמעותית נמוכים אל מול המחירים בארץ, באירופה ובארה"ב. במאמר זה ננסה להסביר מה הם ההבדלים בין מרפאות/רופאים באירופה אל מול מרפאות בתורכיה וננסה להבין האם מה שעולה בזול עלות לעלות אח"כ ביוקר.

נפתחת בפניכם דלת לעולם קל וחכם יותר
15/02/18 | אדריכלות
כמה חשיבות אנחנו מייחסים באמת לדלת הכניסה שנפתחת מאליה כשאנחנו נכנסים, או לכל מוצר חשמלי שמקל על החיים שלנו? לדלתות האוטומטיות יש הרבה יותר חשיבות ממה שאנחנו חושבים.

ידע זה כוח
הלימודים בבתי הספר הם מסגרת מצוינת, אבל בשל העומס הגדול לא תמיד ניתן לקבל בהם את מלוא תשומת הלב לכל תלמיד, לכן ישנה אפשרות חיצונית להרחיב את השעורים.

כמה באמת עולה אמנות
גיליתם תכשיט עתיק או פריט היסטורי שזקוק להערכת מחיר או בדיקת מקוריות? אל תהססו, יש סיכוי שיש בידכם הון גדול.

נתנאל סמריק - כשהסינים רוצים לקרוא בעברית הם פונים לקונטנטו נאו
01/06/17 | ספרות
קונטנטו נאו היא הוצאה לאור שמתמחה בהוצאת ספרים ישראליים לאור בחו"ל, אחרי תרגומם לשפות שבהן יש להם את הפוטנציאל הגדול ביותר לדבר לקהל המקומי. ההוצא הקמה מייסודו של נתנאל סמריק, מקים ההוצאה האם קונטנטו דה סמריק לפני כעשור.

תפקידו של נוטריון בתל אביב
נוטריון הינו למעשה עורך דין אשר עבר את ההדרכה ואת ההסמכה המתאימה מטעם משרד המשפטים לספק שירותים נוטריונים שונים. תפקידו של נוטריון בתל אביב הוא תפקיד יוקרתי, ולא כל עורך דין יכול להיות גם נוטריון. מבין שלל תפקידו של הנוטריון, ניתן למנות אישורים משפטים או חוקתיים שונים, עריכת תרגום נוטריוני, מתן ייפוי כוח ועוד.

תרגום נוטריון לספרדית
בכדי לקבל תרגום של מסמך לשפה הספרדית בעל אישור של נוטריון, עלינו לפנות אל נוטריון המספק שירותי תרגום מסמכים. על מנת לקבל תרגום נוטריון לספרדית אנחנו לא חייבים למצוא דווקא נוטריון הדובר את השפה, אלא נוטריון אשר פועל אל מול מתרגמים בשפות שונות.

שירותי נוטריון לאנגלית
יש לא מעט מסמכים שדורשים תרגום נוטריוני מוסמך מהשפה האנגלית לעברית ומהשפה עברית לאנגלית. לרוב המסמכים קשורים למגוון סטטוסים שונים, כך שבין היתר מדובר בתעודת נישואין, תעודת תושב, תעודת רווקות, תעודת מקצוע וכו', כאשר בין היתר גם ניתן למצוא מגוון תרגומים של פסקי דין.

שירותי נוטריון לצרפתית
02/09/16 | כללי
כאשר פונים לקבל שירות של נוטריון, אין צורך להשוות מחירים, וזאת כי עבור כל סוג של שירותי נוטריון ניתן למצוא מחיר אחיד, וזאת ללא הבדל אם פונים למשרד נוטריונים כזה או אחר.

שירותי נוטריון לרוסית
לא חסרים מקרים בגינם עשוי להתעורר צורך למצוא נוטריון לרוסית. בין היתר ייתכן ומדובר על מגון מסמכים שמשרד הפנים מבקש את מעורבותו של נוטריון לרוסית (תרגום תעודה עבור שינוי שם, תרגום ת"ז, תרגום רישיון נהיגה וכו')
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI