דף הבית חינוך ולימודים חינוך ולימודים - אחר למה יתאים לכם ללמוד קורס הנהלת חשבונות
למה יתאים לכם ללמוד קורס הנהלת חשבונות
הדס כהן 15/01/14 |  צפיות: 1632

בתחום הנהלת החשבונות תמיד יש ביקוש לעובדים, אתם כמנהלי חשבונות יכולים לעבוד כשכירים או כעצמאיים, בחברה, בתאגיד, במשרד רואה חשבון שכיר, במשרד משלכם או אפילו בחברת הנהלת חשבונות חיצונית המספקת שירות לחברות אחרות. אין ספק כי מדובר במקצוע המבוקש ביותר ואין ארגון, חברה, או עסק שיכול להסתדר ללא שירות ניהול חשבונות. על כן,

מנהלי חשבונות דרושים תמיד. בתור מנהל חשבונות אפשר להיות עצמאי ושכיר, לעבוד בחברה או בתאגיד, במשרד רואה חשבון או בחברת הנהלת חשבונות חיצונית. מדובר על אחד המקצועות המבוקשים ביותר, בין השאר מכיוון שאין עסק או חברה שיכולים להסתדר ללא שירותיו של מנהל חשבונות. הביקוש הרב בתחום מקצועי זה הופך קורס הנהלת חשבונות למאוד מבוקש. מכיוון שבתחום זה ניתן להתחיל מקורס בסיסי של הנהלת חשבונות סוג 1+2 ולהמשיך ללימודים מקיפים יותר כמו לימודי מנהלי חשבונות בכירים למשל, מדובר על הזדמנות מקצועית יוצאת דופן.

כיצד מתקדמים במקצוע הנהלת החשבונות

הצד הכי חיובי בכל קורס הנהלת חשבונות בא לידי ביטוי בכך שמדובר על לימודים לא ארוכים שאורכים לרוב מספר חודשים. את תחילת ההשכלה המקצועית בתחום הנהלת החשבונות יש להתחיל מלימודי קורס הנהלת החשבונות 1+2 שמהווה את הבסיס שדרוש לשם כניסה לעולם החשבונאות הגדול. בקורס זה נלמדות טכניקות עבודה וכלים בסיסיים, הסטודנט עובר הכשרה בתוכנת המחשב שעמה עובדים מנהלי החשבונות וגם נלמדים נושאים כמו חשבונאות פיננסית, תורת המסחר והמשק, חישובים מסחריים וחשבונות מעשית ממוחשבת. לאחר סיום קורס זה וקורס הנהלת חשבונות סוג 3 תוכלו להתקדם במקצוע על ידי הרשמות אל לימודי מנהלי חשבונות בכירים.

מה נדרש על מנת להירשם לקורס מנהלי חשבונות בכירים

בכדי להתחיל ללמוד קורס הנהלת חשבונות בסיסי, לא נדרש רקע ולא צריך לעשות פסיכומטרי. לשם כך דרושה רק תעודת בגרות או תעודה המעידה על 10 שנות לימוד. על מנת לקחת חלק במסגרת לימודי מנהלי חשבונות בכירים, יש לעבור מספר קורסים מקדימים ולצבור ניסיון מעשי במקצוע הנהלת החשבונות. לאחר שתצברו ניסיון בעבודה ותקבלו את התעודות המקצועיות שיהוו עבורכם פתיחת דלת לעולם המקצועי המבוקש הזה, תוכלו להפוך למנהלי חשבונות בכירים ולהגדיל באופן משמעותי את ההכנסה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 הדס כהן


 


מאמרים נוספים מאת הדס כהן
 
מה ההבדל בין השתלות שיער באירופה להשתלות שיער בתורכיה?
בשנה האחרונה אנחנו עדים לתופעה שאלפי ישראלים נוהרים לתורכיה על מנת לבצע השתלות שיער במחירים שהם משמעותית נמוכים אל מול המחירים בארץ, באירופה ובארה"ב. במאמר זה ננסה להסביר מה הם ההבדלים בין מרפאות/רופאים באירופה אל מול מרפאות בתורכיה וננסה להבין האם מה שעולה בזול עלות לעלות אח"כ ביוקר.

נפתחת בפניכם דלת לעולם קל וחכם יותר
15/02/18 | אדריכלות
כמה חשיבות אנחנו מייחסים באמת לדלת הכניסה שנפתחת מאליה כשאנחנו נכנסים, או לכל מוצר חשמלי שמקל על החיים שלנו? לדלתות האוטומטיות יש הרבה יותר חשיבות ממה שאנחנו חושבים.

ידע זה כוח
הלימודים בבתי הספר הם מסגרת מצוינת, אבל בשל העומס הגדול לא תמיד ניתן לקבל בהם את מלוא תשומת הלב לכל תלמיד, לכן ישנה אפשרות חיצונית להרחיב את השעורים.

כמה באמת עולה אמנות
גיליתם תכשיט עתיק או פריט היסטורי שזקוק להערכת מחיר או בדיקת מקוריות? אל תהססו, יש סיכוי שיש בידכם הון גדול.

נתנאל סמריק - כשהסינים רוצים לקרוא בעברית הם פונים לקונטנטו נאו
01/06/17 | ספרות
קונטנטו נאו היא הוצאה לאור שמתמחה בהוצאת ספרים ישראליים לאור בחו"ל, אחרי תרגומם לשפות שבהן יש להם את הפוטנציאל הגדול ביותר לדבר לקהל המקומי. ההוצא הקמה מייסודו של נתנאל סמריק, מקים ההוצאה האם קונטנטו דה סמריק לפני כעשור.

תפקידו של נוטריון בתל אביב
נוטריון הינו למעשה עורך דין אשר עבר את ההדרכה ואת ההסמכה המתאימה מטעם משרד המשפטים לספק שירותים נוטריונים שונים. תפקידו של נוטריון בתל אביב הוא תפקיד יוקרתי, ולא כל עורך דין יכול להיות גם נוטריון. מבין שלל תפקידו של הנוטריון, ניתן למנות אישורים משפטים או חוקתיים שונים, עריכת תרגום נוטריוני, מתן ייפוי כוח ועוד.

תרגום נוטריון לספרדית
בכדי לקבל תרגום של מסמך לשפה הספרדית בעל אישור של נוטריון, עלינו לפנות אל נוטריון המספק שירותי תרגום מסמכים. על מנת לקבל תרגום נוטריון לספרדית אנחנו לא חייבים למצוא דווקא נוטריון הדובר את השפה, אלא נוטריון אשר פועל אל מול מתרגמים בשפות שונות.

שירותי נוטריון לאנגלית
יש לא מעט מסמכים שדורשים תרגום נוטריוני מוסמך מהשפה האנגלית לעברית ומהשפה עברית לאנגלית. לרוב המסמכים קשורים למגוון סטטוסים שונים, כך שבין היתר מדובר בתעודת נישואין, תעודת תושב, תעודת רווקות, תעודת מקצוע וכו', כאשר בין היתר גם ניתן למצוא מגוון תרגומים של פסקי דין.

שירותי נוטריון לצרפתית
02/09/16 | כללי
כאשר פונים לקבל שירות של נוטריון, אין צורך להשוות מחירים, וזאת כי עבור כל סוג של שירותי נוטריון ניתן למצוא מחיר אחיד, וזאת ללא הבדל אם פונים למשרד נוטריונים כזה או אחר.

שירותי נוטריון לרוסית
לא חסרים מקרים בגינם עשוי להתעורר צורך למצוא נוטריון לרוסית. בין היתר ייתכן ומדובר על מגון מסמכים שמשרד הפנים מבקש את מעורבותו של נוטריון לרוסית (תרגום תעודה עבור שינוי שם, תרגום ת"ז, תרגום רישיון נהיגה וכו')
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI