דף הבית חינוך ולימודים חינוך ולימודים - אחר כך תאתרו יחד עם אבחון קשב וריכוז ADHD
כך תאתרו יחד עם אבחון קשב וריכוז ADHD
הדס כהן 15/01/14 |  צפיות: 1658

בעיות קשב וריכוז ידועות אצל ילדים ומבוגרים ומצויינות לא מעט בספרות האקדמית. היות ותופעה זאת כמעט ואינה מדלגת על רוב שכבות האוכלוסייה או על רוב העדות, נעשים לא מעט מחקרים בנושא. אבחון קשב וריכוז הינו פתרון אשר יכול להשפיע באופן חיובי מאד על מגוון אספקטים בחיי היום יום היות ונושא בעיות קשב וריכוז מפריע לא רק להשגת ציונים טובים אצל ילדים אלא גם להפרעות אצל אנשים מבוגרים במשימות היומיות שלהם.

במידה ותעשו את האבחון בזמן הנכון, אבחון קשב וריכוז תוכלו למנוע הפרעות קשות וסבל רב. כיום, בעיות קשב וריכוז ניתנות לטיפול מוצלח מאד באמצעות תרופות. ישנם לא מעט תרופות והן משתכללות מיום ליום והופכות נטולות תופעות לוואי. תרופות אלה מאפשרות גם למי שאובחן בתסמונת ADHD לנהל חיים באופן נורמלי ולהגיע להישגים גבוהים בלימודים ובמסגרות מקצועיות.

היכן תוכלו לבצע אבחון קשב וריכוז

אבחון קשב וריכוז לרוב מבוצע במסגרות מרכזי האבחונים הפרטיים אך ישנה גם אפשרות למסגרות אשר פועלות יחד עם קופות החולים השונות. כדאי שתדעו שחשוב להבין - אך ורק לאחר ביצוע האבחונים אפשר להתחיל לטפל בבעיות מסוג זה היות ולפני האבחונים אין שום אפשרות לקבלת מרשם לטיפול תרופתי. נהוג לבצע את האבחון בשלושה דרכים או שילוב בין שלושת הדרכים. הראשונה הינה בדיקה אצל פסיכולוג, השניה אצל נוירולוג ילדים או פסיכיאטר, השלישית הינה בשיטה ממוחשבת שמבוצעת על ידי משימות ממוחשבות עם תוכנה מיוחדת אשר פותחה באופן ספציפי לשם כך.

מה מחירו של האבחון

אבחון קשב וריכוז המבוצע בהסדר עם קופת החולים יעלה לרוב פחות מאשר אבחון בעיות קשב וריכוז במוסד פרטי. יחד עם זאת, בעת הפניה למוסד אבחון כזה או אחר כדאי גם לבדוק האם עלות האבחון כוללת גם מתן המלצות לטיפול רפואי וקבלת מרשם לתרופות או שמא מדובר על הליך הכרוך בתשלום נוסף.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 הדס כהן


 


מאמרים נוספים מאת הדס כהן
 
מה ההבדל בין השתלות שיער באירופה להשתלות שיער בתורכיה?
בשנה האחרונה אנחנו עדים לתופעה שאלפי ישראלים נוהרים לתורכיה על מנת לבצע השתלות שיער במחירים שהם משמעותית נמוכים אל מול המחירים בארץ, באירופה ובארה"ב. במאמר זה ננסה להסביר מה הם ההבדלים בין מרפאות/רופאים באירופה אל מול מרפאות בתורכיה וננסה להבין האם מה שעולה בזול עלות לעלות אח"כ ביוקר.

נפתחת בפניכם דלת לעולם קל וחכם יותר
15/02/18 | אדריכלות
כמה חשיבות אנחנו מייחסים באמת לדלת הכניסה שנפתחת מאליה כשאנחנו נכנסים, או לכל מוצר חשמלי שמקל על החיים שלנו? לדלתות האוטומטיות יש הרבה יותר חשיבות ממה שאנחנו חושבים.

ידע זה כוח
הלימודים בבתי הספר הם מסגרת מצוינת, אבל בשל העומס הגדול לא תמיד ניתן לקבל בהם את מלוא תשומת הלב לכל תלמיד, לכן ישנה אפשרות חיצונית להרחיב את השעורים.

כמה באמת עולה אמנות
גיליתם תכשיט עתיק או פריט היסטורי שזקוק להערכת מחיר או בדיקת מקוריות? אל תהססו, יש סיכוי שיש בידכם הון גדול.

נתנאל סמריק - כשהסינים רוצים לקרוא בעברית הם פונים לקונטנטו נאו
01/06/17 | ספרות
קונטנטו נאו היא הוצאה לאור שמתמחה בהוצאת ספרים ישראליים לאור בחו"ל, אחרי תרגומם לשפות שבהן יש להם את הפוטנציאל הגדול ביותר לדבר לקהל המקומי. ההוצא הקמה מייסודו של נתנאל סמריק, מקים ההוצאה האם קונטנטו דה סמריק לפני כעשור.

תפקידו של נוטריון בתל אביב
נוטריון הינו למעשה עורך דין אשר עבר את ההדרכה ואת ההסמכה המתאימה מטעם משרד המשפטים לספק שירותים נוטריונים שונים. תפקידו של נוטריון בתל אביב הוא תפקיד יוקרתי, ולא כל עורך דין יכול להיות גם נוטריון. מבין שלל תפקידו של הנוטריון, ניתן למנות אישורים משפטים או חוקתיים שונים, עריכת תרגום נוטריוני, מתן ייפוי כוח ועוד.

תרגום נוטריון לספרדית
בכדי לקבל תרגום של מסמך לשפה הספרדית בעל אישור של נוטריון, עלינו לפנות אל נוטריון המספק שירותי תרגום מסמכים. על מנת לקבל תרגום נוטריון לספרדית אנחנו לא חייבים למצוא דווקא נוטריון הדובר את השפה, אלא נוטריון אשר פועל אל מול מתרגמים בשפות שונות.

שירותי נוטריון לאנגלית
יש לא מעט מסמכים שדורשים תרגום נוטריוני מוסמך מהשפה האנגלית לעברית ומהשפה עברית לאנגלית. לרוב המסמכים קשורים למגוון סטטוסים שונים, כך שבין היתר מדובר בתעודת נישואין, תעודת תושב, תעודת רווקות, תעודת מקצוע וכו', כאשר בין היתר גם ניתן למצוא מגוון תרגומים של פסקי דין.

שירותי נוטריון לצרפתית
02/09/16 | כללי
כאשר פונים לקבל שירות של נוטריון, אין צורך להשוות מחירים, וזאת כי עבור כל סוג של שירותי נוטריון ניתן למצוא מחיר אחיד, וזאת ללא הבדל אם פונים למשרד נוטריונים כזה או אחר.

שירותי נוטריון לרוסית
לא חסרים מקרים בגינם עשוי להתעורר צורך למצוא נוטריון לרוסית. בין היתר ייתכן ומדובר על מגון מסמכים שמשרד הפנים מבקש את מעורבותו של נוטריון לרוסית (תרגום תעודה עבור שינוי שם, תרגום ת"ז, תרגום רישיון נהיגה וכו')
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI