דף הבית חינוך ולימודים חינוך ולימודים - אחר אבחון ליקויי למידה - מחירים
אבחון ליקויי למידה - מחירים
הדס כהן 15/01/14 |  צפיות: 1952

כיום היועצים הפדגוגיים שולחים לא מעט ילדים לבחונים שונים. ביניהם, אבחון ליקויי למידה. אבחון מסוג זה הינו אבחון אשר מורכב מכמה בדיקות. כל בדיקה מתרכזת באפיונים שונים אשר אמורים להצביע על יכולת הלימוד של הילדים. כדי שנדע איזה בדיקות הילד צריך לעבור, וכיצד נרכיב אבחון לקויות למידה מתאים אנחנו צריכים פגישה עם יועץ, בה היועץ המומחה לאבחונים מסוג זה יוכל לתת לנו את הבדיקות הדרושות בהתאם לנתונים האישיים שהינו מאבחן. המחיר כמובן מטריד לא מעט הורים ועל כן ננסה לעשות סדר ולתת מידע חיוני כדי שתוכלו להיות מוכנים לקראת ההוצאה הכספית מהסוג הזה.

המחירים וממה הם מושפעים

מחירי אבחון ליקויי למידה נקבעים על פי כמה מדדים. המדד הראשון הינו חשוב ביותר, המרכז בו עורכים את האבחון. כמובן שקיים הבדל בין המחירים בין אבחון לקויות למידה במרכזים השונים הפרטיים לבין המרכזים אשר עובדים יחד עם קופות החולים, אך צריך לקחת הכל בחשבון. המדד השני הינו כמותי. הכמות של האבחונים שהילד צריך לעבור. במקום אחד בו מבצעים מספר אבחונים אפשר לקבל הנחות די משמעותיות וסוגי האבחונים משפיעים כמובן על המחירים גם, כמחיר חבילה, או כמחיר בודד לאבחון.

גובה ההשתתפות העצמית במרכזי אבחון קופות החולים.

היות וקיימת מודעות מאד גבוהה לצורך בביצוע אבחון ליקויי למידה, קופות החולים יוצרים שיתופי פעולה יעילים עם מרכזי האבחון כדי להציע לקהל המבוטחים שלהם סל שירותים רחב וטוב יותר. גובה ההשתתפות העצמית אשר אתם כמבוטחים תצרטכו לשלם עבור אבחון לקויות למידה יקבע על פי סוג הביטוח המשלים בו אתם מבוטחים. ההמלצה היא לבדוק את העלויות לפני שפונים גם למרכז אבחונים פרטי.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 הדס כהן


 


מאמרים נוספים מאת הדס כהן
 
מה ההבדל בין השתלות שיער באירופה להשתלות שיער בתורכיה?
בשנה האחרונה אנחנו עדים לתופעה שאלפי ישראלים נוהרים לתורכיה על מנת לבצע השתלות שיער במחירים שהם משמעותית נמוכים אל מול המחירים בארץ, באירופה ובארה"ב. במאמר זה ננסה להסביר מה הם ההבדלים בין מרפאות/רופאים באירופה אל מול מרפאות בתורכיה וננסה להבין האם מה שעולה בזול עלות לעלות אח"כ ביוקר.

נפתחת בפניכם דלת לעולם קל וחכם יותר
15/02/18 | אדריכלות
כמה חשיבות אנחנו מייחסים באמת לדלת הכניסה שנפתחת מאליה כשאנחנו נכנסים, או לכל מוצר חשמלי שמקל על החיים שלנו? לדלתות האוטומטיות יש הרבה יותר חשיבות ממה שאנחנו חושבים.

ידע זה כוח
הלימודים בבתי הספר הם מסגרת מצוינת, אבל בשל העומס הגדול לא תמיד ניתן לקבל בהם את מלוא תשומת הלב לכל תלמיד, לכן ישנה אפשרות חיצונית להרחיב את השעורים.

כמה באמת עולה אמנות
גיליתם תכשיט עתיק או פריט היסטורי שזקוק להערכת מחיר או בדיקת מקוריות? אל תהססו, יש סיכוי שיש בידכם הון גדול.

נתנאל סמריק - כשהסינים רוצים לקרוא בעברית הם פונים לקונטנטו נאו
01/06/17 | ספרות
קונטנטו נאו היא הוצאה לאור שמתמחה בהוצאת ספרים ישראליים לאור בחו"ל, אחרי תרגומם לשפות שבהן יש להם את הפוטנציאל הגדול ביותר לדבר לקהל המקומי. ההוצא הקמה מייסודו של נתנאל סמריק, מקים ההוצאה האם קונטנטו דה סמריק לפני כעשור.

תפקידו של נוטריון בתל אביב
נוטריון הינו למעשה עורך דין אשר עבר את ההדרכה ואת ההסמכה המתאימה מטעם משרד המשפטים לספק שירותים נוטריונים שונים. תפקידו של נוטריון בתל אביב הוא תפקיד יוקרתי, ולא כל עורך דין יכול להיות גם נוטריון. מבין שלל תפקידו של הנוטריון, ניתן למנות אישורים משפטים או חוקתיים שונים, עריכת תרגום נוטריוני, מתן ייפוי כוח ועוד.

תרגום נוטריון לספרדית
בכדי לקבל תרגום של מסמך לשפה הספרדית בעל אישור של נוטריון, עלינו לפנות אל נוטריון המספק שירותי תרגום מסמכים. על מנת לקבל תרגום נוטריון לספרדית אנחנו לא חייבים למצוא דווקא נוטריון הדובר את השפה, אלא נוטריון אשר פועל אל מול מתרגמים בשפות שונות.

שירותי נוטריון לאנגלית
יש לא מעט מסמכים שדורשים תרגום נוטריוני מוסמך מהשפה האנגלית לעברית ומהשפה עברית לאנגלית. לרוב המסמכים קשורים למגוון סטטוסים שונים, כך שבין היתר מדובר בתעודת נישואין, תעודת תושב, תעודת רווקות, תעודת מקצוע וכו', כאשר בין היתר גם ניתן למצוא מגוון תרגומים של פסקי דין.

שירותי נוטריון לצרפתית
02/09/16 | כללי
כאשר פונים לקבל שירות של נוטריון, אין צורך להשוות מחירים, וזאת כי עבור כל סוג של שירותי נוטריון ניתן למצוא מחיר אחיד, וזאת ללא הבדל אם פונים למשרד נוטריונים כזה או אחר.

שירותי נוטריון לרוסית
לא חסרים מקרים בגינם עשוי להתעורר צורך למצוא נוטריון לרוסית. בין היתר ייתכן ומדובר על מגון מסמכים שמשרד הפנים מבקש את מעורבותו של נוטריון לרוסית (תרגום תעודה עבור שינוי שם, תרגום ת"ז, תרגום רישיון נהיגה וכו')
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI