דף הבית עבודה וקריירה עבודה וקריירה - אחר שירות חדש של חברות השמה - הכוון תעסוקתי
שירות חדש של חברות השמה - הכוון תעסוקתי
הדס כהן 05/01/14 |  צפיות: 1493

על מנת לשפר את איכות השירות ועל מנת לספק לשירותי ההשמה הישראלים ערך מוסף, חברות השמה החלו לספק למועמדים שירותי הכוון תעסוקתי. השאיפה שלנו למצוא משרה המתאימה לא רק לכישורים המקצועיים אלא גם לכישורים האישיים, הדרישה ההולכת וגוברת של המועסקים לחוש סיפוק ממקום העבודה והצורך להשיג את המיצוי העצמי שלו כולם שואפים, הפכו את השירות הזה למאוד מבוקש וחשוב בתהליך של גיוס או השמה. על מנת לקבל אותו יהיה עליכם לשלם תשלום סמלי ומשך התהליך הוא כמה שעות במהלכן תעברו מבחנים מקצועיים ופגישות עם מומחי ההכוונה התעסוקתית.

למי מיועד השירות

שירותי הכוון תעסוקתי של חברות השמה מיועדים עבור מי שמתלבט לגבי בחירת המקצוע. שירות זה מיועד גם עבור מי שמעוניין להשיג שינוי בקריירה. בנוסף, את השירותי הזה ממליצים גם למי שמעוניין להכיר טוב יותר את עצמו ולמי שחשוב לו כי חיפוש העבודה הנוכחי יניב תוצאות טובות יותר ומשרה ארוכת טווח שבה הוא ייהנה לעבוד לא רק ברמה המקצועית אלא גם ברמה האישית. במידה ואינכם בטוחים כי אתם זקוקים לשירות כדאי להיוועץ בנציג של חברת ההשמה אשר מייצג אתכם מול החברות המעסיקות. אנשי מקצוע אלו יודעים לזהות בדרך כלל מתי האדם שמולם סגור על עצמו ועל הכיוון המקצועי שלו ומתי כדאי לחדד אצלו את השאיפות המקצועיות.

מה הוא נותן

הכוון תעסוקתי המסופק  על ידי חברות השמה הוא קודם כל שירות שמיועד עבור מחפשי העבודה. ייחודיות השירות באה לידי ביטוי בכך שבסיומו המועמד יכיר טוב יותר את התכונות החזקות שלו וכמו כן גם את התכונות החלשות שלו. הכרות טובה יותר עם עצמה תאפשר לתאם את הציפיות וגם תגדיל באופן משמעותי את אחוזי ההצלחה בראיונות העבודה כי זה יעניק לאדם ביטחון עצמי.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 הדס כהן


 


מאמרים נוספים מאת הדס כהן
 
מה ההבדל בין השתלות שיער באירופה להשתלות שיער בתורכיה?
בשנה האחרונה אנחנו עדים לתופעה שאלפי ישראלים נוהרים לתורכיה על מנת לבצע השתלות שיער במחירים שהם משמעותית נמוכים אל מול המחירים בארץ, באירופה ובארה"ב. במאמר זה ננסה להסביר מה הם ההבדלים בין מרפאות/רופאים באירופה אל מול מרפאות בתורכיה וננסה להבין האם מה שעולה בזול עלות לעלות אח"כ ביוקר.

נפתחת בפניכם דלת לעולם קל וחכם יותר
15/02/18 | אדריכלות
כמה חשיבות אנחנו מייחסים באמת לדלת הכניסה שנפתחת מאליה כשאנחנו נכנסים, או לכל מוצר חשמלי שמקל על החיים שלנו? לדלתות האוטומטיות יש הרבה יותר חשיבות ממה שאנחנו חושבים.

ידע זה כוח
הלימודים בבתי הספר הם מסגרת מצוינת, אבל בשל העומס הגדול לא תמיד ניתן לקבל בהם את מלוא תשומת הלב לכל תלמיד, לכן ישנה אפשרות חיצונית להרחיב את השעורים.

כמה באמת עולה אמנות
גיליתם תכשיט עתיק או פריט היסטורי שזקוק להערכת מחיר או בדיקת מקוריות? אל תהססו, יש סיכוי שיש בידכם הון גדול.

נתנאל סמריק - כשהסינים רוצים לקרוא בעברית הם פונים לקונטנטו נאו
01/06/17 | ספרות
קונטנטו נאו היא הוצאה לאור שמתמחה בהוצאת ספרים ישראליים לאור בחו"ל, אחרי תרגומם לשפות שבהן יש להם את הפוטנציאל הגדול ביותר לדבר לקהל המקומי. ההוצא הקמה מייסודו של נתנאל סמריק, מקים ההוצאה האם קונטנטו דה סמריק לפני כעשור.

תפקידו של נוטריון בתל אביב
נוטריון הינו למעשה עורך דין אשר עבר את ההדרכה ואת ההסמכה המתאימה מטעם משרד המשפטים לספק שירותים נוטריונים שונים. תפקידו של נוטריון בתל אביב הוא תפקיד יוקרתי, ולא כל עורך דין יכול להיות גם נוטריון. מבין שלל תפקידו של הנוטריון, ניתן למנות אישורים משפטים או חוקתיים שונים, עריכת תרגום נוטריוני, מתן ייפוי כוח ועוד.

תרגום נוטריון לספרדית
בכדי לקבל תרגום של מסמך לשפה הספרדית בעל אישור של נוטריון, עלינו לפנות אל נוטריון המספק שירותי תרגום מסמכים. על מנת לקבל תרגום נוטריון לספרדית אנחנו לא חייבים למצוא דווקא נוטריון הדובר את השפה, אלא נוטריון אשר פועל אל מול מתרגמים בשפות שונות.

שירותי נוטריון לאנגלית
יש לא מעט מסמכים שדורשים תרגום נוטריוני מוסמך מהשפה האנגלית לעברית ומהשפה עברית לאנגלית. לרוב המסמכים קשורים למגוון סטטוסים שונים, כך שבין היתר מדובר בתעודת נישואין, תעודת תושב, תעודת רווקות, תעודת מקצוע וכו', כאשר בין היתר גם ניתן למצוא מגוון תרגומים של פסקי דין.

שירותי נוטריון לצרפתית
02/09/16 | כללי
כאשר פונים לקבל שירות של נוטריון, אין צורך להשוות מחירים, וזאת כי עבור כל סוג של שירותי נוטריון ניתן למצוא מחיר אחיד, וזאת ללא הבדל אם פונים למשרד נוטריונים כזה או אחר.

שירותי נוטריון לרוסית
לא חסרים מקרים בגינם עשוי להתעורר צורך למצוא נוטריון לרוסית. בין היתר ייתכן ומדובר על מגון מסמכים שמשרד הפנים מבקש את מעורבותו של נוטריון לרוסית (תרגום תעודה עבור שינוי שם, תרגום ת"ז, תרגום רישיון נהיגה וכו')
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI