דף הבית עבודה וקריירה עבודה וקריירה - אחר ממה מורכב תהליך השמה להייטק
ממה מורכב תהליך השמה להייטק
הדס כהן 05/01/14 |  צפיות: 1479

גם אתם חולמים להשתלב בחברת הייטק? סיימתם את לימודי מדעי המחשב ודרך מקצועית חדשה סלולה לפניכם. מה שצריך לעשות על מנת להתניע את התהליך הוא לפנות לחברת השמה המתמחה בתחום השמה להייטק. קיימות היום חברות השמה אשר מציעות משרות ושירותים בעיקר לסטודנטים ולמי שנמצא בתחילת דרכו בעולם הטכנולוגי בעוד שחברות השמה אחרות מתמחות דווקא בתחום של השמת בכירים. על מנת לוודא כי הנכם פונים לחברה או למחלקה הנכונה, כדאי לבדוק את המוניטין ואת תחום העיסוק הספציפי של החברה לפני שליחת קורות החיים.

לאחר שליחת קורות החיים

לאחר שתשלחו את קורות החיים שלכם אל חברת השמה להייטק, התהליך ימשיך עם קביעת ראיון עבודה במשרדי חברת ההשמה. לאחר היכרות אישית נציג החברה ימליץ לכם האם כדאי לכם לעבור הכוון תעסוקתי ובמידה ואתם מתאימים לתפקיד אותו אתם שואפים לקבל, החברה תתחיל להפנות את קורות החיים שלכם למעסיקים פוטנציאליים שמגייסים עובדים חדשים. לעומת השמת בכירים, במקרה של מי שנמצא בתחילת דרכו, חברות ההשמה נוהגות להדריך את המועמד לפני שהוא ניגש לכל ראיון עבודה בחברה המגייסת, זאת על מנת להגדיל את הסיכוי שלו להתקבל למשרה. לאחר שתעברו את הראיון הראשון, החברה תסייע לכם לקבוע ראיון עבודה שני ותכין אתכם לקראת מה שצפוי לכם במהלכו, בין אם זה מבחן מקצועי או יום מרוכז של אבחונים מקצועיים.

שירות אישי והדרכה מקצועית

מטרתה של כל חברת השמה להייטק היא לאפשר לכם להתקבל למשרה שחלמתם עליה. מסיבה זו כל חברה תשאף להכין אתכם לקראת ראיונות וגם תנסה לקדם את התהליך על ידי יצירת קשר עם החברה המגייסת. חברת ההשמה היא סוג של מתווך בנכם לבין החברה המגייסת והיא גם משמשת לכם בתור סוכן משרות אישי ממש כמו במקרים בהם מדובר על השמת בכירים.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 הדס כהן


 


מאמרים נוספים מאת הדס כהן
 
מה ההבדל בין השתלות שיער באירופה להשתלות שיער בתורכיה?
בשנה האחרונה אנחנו עדים לתופעה שאלפי ישראלים נוהרים לתורכיה על מנת לבצע השתלות שיער במחירים שהם משמעותית נמוכים אל מול המחירים בארץ, באירופה ובארה"ב. במאמר זה ננסה להסביר מה הם ההבדלים בין מרפאות/רופאים באירופה אל מול מרפאות בתורכיה וננסה להבין האם מה שעולה בזול עלות לעלות אח"כ ביוקר.

נפתחת בפניכם דלת לעולם קל וחכם יותר
15/02/18 | אדריכלות
כמה חשיבות אנחנו מייחסים באמת לדלת הכניסה שנפתחת מאליה כשאנחנו נכנסים, או לכל מוצר חשמלי שמקל על החיים שלנו? לדלתות האוטומטיות יש הרבה יותר חשיבות ממה שאנחנו חושבים.

ידע זה כוח
הלימודים בבתי הספר הם מסגרת מצוינת, אבל בשל העומס הגדול לא תמיד ניתן לקבל בהם את מלוא תשומת הלב לכל תלמיד, לכן ישנה אפשרות חיצונית להרחיב את השעורים.

כמה באמת עולה אמנות
גיליתם תכשיט עתיק או פריט היסטורי שזקוק להערכת מחיר או בדיקת מקוריות? אל תהססו, יש סיכוי שיש בידכם הון גדול.

נתנאל סמריק - כשהסינים רוצים לקרוא בעברית הם פונים לקונטנטו נאו
01/06/17 | ספרות
קונטנטו נאו היא הוצאה לאור שמתמחה בהוצאת ספרים ישראליים לאור בחו"ל, אחרי תרגומם לשפות שבהן יש להם את הפוטנציאל הגדול ביותר לדבר לקהל המקומי. ההוצא הקמה מייסודו של נתנאל סמריק, מקים ההוצאה האם קונטנטו דה סמריק לפני כעשור.

תפקידו של נוטריון בתל אביב
נוטריון הינו למעשה עורך דין אשר עבר את ההדרכה ואת ההסמכה המתאימה מטעם משרד המשפטים לספק שירותים נוטריונים שונים. תפקידו של נוטריון בתל אביב הוא תפקיד יוקרתי, ולא כל עורך דין יכול להיות גם נוטריון. מבין שלל תפקידו של הנוטריון, ניתן למנות אישורים משפטים או חוקתיים שונים, עריכת תרגום נוטריוני, מתן ייפוי כוח ועוד.

תרגום נוטריון לספרדית
בכדי לקבל תרגום של מסמך לשפה הספרדית בעל אישור של נוטריון, עלינו לפנות אל נוטריון המספק שירותי תרגום מסמכים. על מנת לקבל תרגום נוטריון לספרדית אנחנו לא חייבים למצוא דווקא נוטריון הדובר את השפה, אלא נוטריון אשר פועל אל מול מתרגמים בשפות שונות.

שירותי נוטריון לאנגלית
יש לא מעט מסמכים שדורשים תרגום נוטריוני מוסמך מהשפה האנגלית לעברית ומהשפה עברית לאנגלית. לרוב המסמכים קשורים למגוון סטטוסים שונים, כך שבין היתר מדובר בתעודת נישואין, תעודת תושב, תעודת רווקות, תעודת מקצוע וכו', כאשר בין היתר גם ניתן למצוא מגוון תרגומים של פסקי דין.

שירותי נוטריון לצרפתית
02/09/16 | כללי
כאשר פונים לקבל שירות של נוטריון, אין צורך להשוות מחירים, וזאת כי עבור כל סוג של שירותי נוטריון ניתן למצוא מחיר אחיד, וזאת ללא הבדל אם פונים למשרד נוטריונים כזה או אחר.

שירותי נוטריון לרוסית
לא חסרים מקרים בגינם עשוי להתעורר צורך למצוא נוטריון לרוסית. בין היתר ייתכן ומדובר על מגון מסמכים שמשרד הפנים מבקש את מעורבותו של נוטריון לרוסית (תרגום תעודה עבור שינוי שם, תרגום ת"ז, תרגום רישיון נהיגה וכו')
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI