דף הבית עבודה וקריירה עבודה וקריירה - אחר דברים שחשוב לוודא כשמחפשים משרדים להשכרה
דברים שחשוב לוודא כשמחפשים משרדים להשכרה
איציק דר 26/12/13 |  צפיות: 1593

החלטתם סוף סוף לעבור למשרד משלכם? מזל טוב, זה אומר כנראה שהעסק שלכם גדל ואתם מחפשים מקום ייעודי לעבוד ממנו. ישנם כיום עסקים רבים העובדים מהבית, בעיקר מאז שהכול החל להתנהל דרך האינטרנט אך גם למשרד מהבית יש מגבלות, מגבלות המצריכות מעבר למשרד חיצוני. כשמחפשים משרדים להשכרה ישנם מספר דברים שחשוב לתת עליהם את הדעת, בכדי שהמעבר יהיה אפקטיבי ויתאים הן לבעל העסק אבל לא פחות מכך לספקים וללקוחות הקיימים והפוטנציאליים. חיפוש משרדים להשכרה מצריך חשיבה על כמה נקודות:

· מיקום המשרד – כשאנו מחפשים משרדים להשכרה ובעיקר אם מדובר על משרד להשכרה בתל אביב אנו צריכים לקחת בחשבון את התנועה בדרך למשרד ואת הסדרי החנייה באזור. אם כמו תל אביב לדוגמא, היא עיר שפקוקה בשעות רבות ביום ולכן בכדי שנמצא משרדים להשכרה שיתאימו לנו ובו בזמן לא יבזבזו לנו זמן יקר, עלינו למצוא משרד במיקום שהגישה נוחה אליו ועם חנייה פרטית או לכל הפחות חניון הנמצא קרוב למשרד שאינו חניון יקר, מה שמרתיע לעיתים לקוחות וספקים מלהגיע.

· גודל המשרד – משרדים להשכרה שאנו מחפשים צריכים להיות מותאמים לצרכים שלנו, בעיקר אם מדובר על משרד שיש בו כמה עובדים וכל אחד צריך את החדר שלו או הפינה שלו בשביל לעשות את העבודה שלו כמה שיותר טוב.

· מראה המשרד – כשאנו עובדים מהבית ולא פוגשים שם לקוחות מראה חדר העבודה אינו משמעותי, אך כשאנו מחפשים משרדים להשכרה עלינו לחשוב איך אנו רוצים שהמשרד ייראה ולזכור תמיד שלא אנו היחידים שנשהה בו אלא גם לקוחות שיבואו וילכו מהמקום. שווה להשקיע "עוד כמה שקלים" בעיצוב המשרד בכדי שהוא ייראה כמו שאנו רוצים ובעיקר ימשוך את העין.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איציק דר


 


מאמרים נוספים מאת איציק דר
 
Skype for business
סקייפ מאפשרת לקיים ישובות עבודה כשכל אחד יכול להיות ממוקם בצד השני של העולם. עם האופציה של Skype for business כל אחד יכול לשבת עם המחשב שלו, והשאר יראו אותו וידברו איתו בקלות

מערכות ראש לטלפונים
מערכות כאלו מאפשרות לקיים שיחת טלפון ובמקביל לשלוח פקס, לשלוח מייל, לסדר משהו על שולחן העבודה, ואפילו לאכול. בנוסף, יש היום לא מעט בעיות גב וצוואר שכמעט ולא היו קיימות בעולם הישן,

מהן מערכות ראש תומכות LYNC?
LYNC הינה תוכנת מסרים מידיים של מייקרוסופט והיא בדיוק כמו סקייפ, מסנג'ר ודומיה אשר יש לה אפשרות לצ'ט בין אנשים, שיחות שמע, שיחות וידאו ועוד, אך הייחודיות שלה היא שהיא גם מרכזיית טלפונים

טלקול פתרונות תקשורת בע"מ מספקת פתרונות שונים למוקדי שירות
. ראשית, מערכות הראש במידה והן איכותיות מסננות רעש. במוקד כזה עם כל כך הרבה עובדים וטלפונים יהיה קשה לעובדים להתנהל ויהיה קשה לעיתים גם ללקוחות לשמוע את נותן השירות מרוב רעש. בנוסף, הידיים משוחררות

תאטרון באר שבע וההצגות המציגות בו
13/04/15 | תיאטרון
בכדי לא לפספס את ההצגות הטובות ביותר אשר מציגות בתיאטרון באר שבע, חשוב להישאר מעודכנים. ישנן מספר דרכים לשמור על עדכניות – ראשית כל ניתן לחפש ברשת האינטרנט את צירופי המילים תיאטרון באר שבע הצגות ולבחור באפשרויות הרלוונטיות והעדכניות ביותר.

אטרקציות ותרבות בבאר שבע
באר שבע מהווה ככתובת הנכונה עבור כל מי שמחפש פעילויות תרבותיות שונות באזור הדרום. תחת הכותרת תרבות באר שבע ניתן למצוא – בתי קולנוע, תאטראות, גלריות, מוזיאונים, אתרים היסטוריים, הרצאות, סדנאות ועוד מגוון רחב של אפשרויות.

מקרר מסחרי – תכונות ושימושים
13/04/15 | תעשייה
כל מי שעושה שימוש באותם מקררים מסחריים מכיר את הסוגים שונים של המקררים ואת ההבדלים ביניהם. כך שכל מי שמחפש מקרר מסחרי עבור מטרה מסוימת יוכל למצוא מקרר אשר נועד באופן פרטני עבור מטרה זו.

על מקפיא שוכב ושימושיו השונים
13/04/15 | תעשייה
הייחודיות של מקפיא שוכב על סוגיו השונים בא לידי ביטוי בעובדה שיש לו פונקציה מתקדמת של הפשרה עצמית. בנוסף, מקפיאים מהסוג הזה חוסכים במקרים רבים באנרגיה, כך שהעלויות עבור צריכת החשמל יהיו נמוכות יותר מאשר במכשירי הקפאה מסוגים אחרים.

על התפקידים השונים של מד מוליכות?
למדי מוליכות ישנם תפקידים רבים ומגוונים ובין היתר: אבחון של שינויים במקורות מים מסוגים שונים. בקה על תהליכים של ייצור מים טהורים. בקרה על מיהול של כימיקליים במים. בקרה על כניסת שפכים בעת תהלים של טיפול בשפכים ותפקידים נוספים.

הליך רכישת מכשור מעבדתי
בכדי להבטיח שאתם אכן רוכשים מכשור מעבדתי איכותי ומקצועי, ההמלצה היא למצוא חברה מקצועית וותיקה בעלת מוניטין בתחום זה
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI