דף הבית חינוך ולימודים חינוך ולימודים - אחר קורס טיפול זוגי - העשרה מקצועית יוצאת דופן
קורס טיפול זוגי - העשרה מקצועית יוצאת דופן
הדס כהן 23/12/13 |  צפיות: 1664

בעידן שבו המודעות לצורך בטיפול מקצועי על מנת להתמודד עם שגרת החיים עלתה, קורס טיפול זוגי מאפשר לבעלי תואר בפסיכולוגיה או סוציולוגיה להפוך לעצמאיים, כיצד? מכיוון שלאחר סיום לימודי טיפול זוגי, הבוגרים יהיו בעלי הכלים המתאימים ותעודת מטפל, שעימה ניתן לפתוח קליניקה פרטית ולהעניק את הטיפולים המבוקשים לזוגות. זוגות רבים נתקלים בקשיים שונים לאורך חיי הזוגיות שלהם וזה הופך את הטיפול הזוגי לשירות מאוד מבוקש ונדרש ואת הקורס למאוד פופולארי.

אילו כלים רוכשים במהלך לימודים אלו וכיצד זה יסייע לכם להפוך למטפלים

במידה וכבר עברתם הכשרה בתחום הפסיכולוגיה והנכם בעלי תואר אקדמי בתחום זה או בתחום סוציאולוגיה, על מנת להתחיל לעסוק באחד ממקצועות הטיפול, נדרש מכם רק לסיים בהצלחה קורס מקצועי. במהלך קורס טיפול זוגי נלמדים נושאים הקשורים לפסיכולוגיה ולשיטות הטיפול, כיצד ניתן לסייע לזוגות להגיע בכוחות עצמם להתמודדות עם מצבים מלחיצים. דינאמיקת הטיפול נלמדת גם כן במהלך לימודי טיפול זוגי וכמו כן גם נושא האתיקה המקצועית שמאוד חשוב בהקשר של טיפולים מכל הסוגים. בנוסף לכך, לימודים אלו יכשירו את המטפל לעבודת הנחיה וליכולת הקשבה וניתוח נכון של הסיטואציה שמולו. כל זה הופך את הלימודים הללו לנחוצים ולבעלי חשיבות רבה במסגרת הכשרה מקצועית של מטפל זוגי.

כמה זמן עורך הקורס והאם השתתפות בו מצריכה תואר בפסיכולוגיה

בדומה לכל סוגי לימודי הטיפולים, גם לימודי טיפול זוגי מצריכים הכשרה אקדמית בפסיכולוגיה או בסוציולוגיה וללא הכשרה זו לא ניתן היום להעניק טיפולים. הידע בתחום הפסיכולוגיה גם יקל על הלימודים במסגרת קורס טיפול זוגי מכיוון שהוא מהווה בסיס לכל מה שנלמד בקורס. אורך הקורס המדובר הוא כמה חודשים עד שנה, תלוי במסגרת בה בוחרים ללמוד ובסיום הלימודים מוענקת תעודת מטפל לבוגרים שעברו את ההכשרה בהצלחה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 הדס כהן


 


מאמרים נוספים מאת הדס כהן
 
מה ההבדל בין השתלות שיער באירופה להשתלות שיער בתורכיה?
בשנה האחרונה אנחנו עדים לתופעה שאלפי ישראלים נוהרים לתורכיה על מנת לבצע השתלות שיער במחירים שהם משמעותית נמוכים אל מול המחירים בארץ, באירופה ובארה"ב. במאמר זה ננסה להסביר מה הם ההבדלים בין מרפאות/רופאים באירופה אל מול מרפאות בתורכיה וננסה להבין האם מה שעולה בזול עלות לעלות אח"כ ביוקר.

נפתחת בפניכם דלת לעולם קל וחכם יותר
15/02/18 | אדריכלות
כמה חשיבות אנחנו מייחסים באמת לדלת הכניסה שנפתחת מאליה כשאנחנו נכנסים, או לכל מוצר חשמלי שמקל על החיים שלנו? לדלתות האוטומטיות יש הרבה יותר חשיבות ממה שאנחנו חושבים.

ידע זה כוח
הלימודים בבתי הספר הם מסגרת מצוינת, אבל בשל העומס הגדול לא תמיד ניתן לקבל בהם את מלוא תשומת הלב לכל תלמיד, לכן ישנה אפשרות חיצונית להרחיב את השעורים.

כמה באמת עולה אמנות
גיליתם תכשיט עתיק או פריט היסטורי שזקוק להערכת מחיר או בדיקת מקוריות? אל תהססו, יש סיכוי שיש בידכם הון גדול.

נתנאל סמריק - כשהסינים רוצים לקרוא בעברית הם פונים לקונטנטו נאו
01/06/17 | ספרות
קונטנטו נאו היא הוצאה לאור שמתמחה בהוצאת ספרים ישראליים לאור בחו"ל, אחרי תרגומם לשפות שבהן יש להם את הפוטנציאל הגדול ביותר לדבר לקהל המקומי. ההוצא הקמה מייסודו של נתנאל סמריק, מקים ההוצאה האם קונטנטו דה סמריק לפני כעשור.

תפקידו של נוטריון בתל אביב
נוטריון הינו למעשה עורך דין אשר עבר את ההדרכה ואת ההסמכה המתאימה מטעם משרד המשפטים לספק שירותים נוטריונים שונים. תפקידו של נוטריון בתל אביב הוא תפקיד יוקרתי, ולא כל עורך דין יכול להיות גם נוטריון. מבין שלל תפקידו של הנוטריון, ניתן למנות אישורים משפטים או חוקתיים שונים, עריכת תרגום נוטריוני, מתן ייפוי כוח ועוד.

תרגום נוטריון לספרדית
בכדי לקבל תרגום של מסמך לשפה הספרדית בעל אישור של נוטריון, עלינו לפנות אל נוטריון המספק שירותי תרגום מסמכים. על מנת לקבל תרגום נוטריון לספרדית אנחנו לא חייבים למצוא דווקא נוטריון הדובר את השפה, אלא נוטריון אשר פועל אל מול מתרגמים בשפות שונות.

שירותי נוטריון לאנגלית
יש לא מעט מסמכים שדורשים תרגום נוטריוני מוסמך מהשפה האנגלית לעברית ומהשפה עברית לאנגלית. לרוב המסמכים קשורים למגוון סטטוסים שונים, כך שבין היתר מדובר בתעודת נישואין, תעודת תושב, תעודת רווקות, תעודת מקצוע וכו', כאשר בין היתר גם ניתן למצוא מגוון תרגומים של פסקי דין.

שירותי נוטריון לצרפתית
02/09/16 | כללי
כאשר פונים לקבל שירות של נוטריון, אין צורך להשוות מחירים, וזאת כי עבור כל סוג של שירותי נוטריון ניתן למצוא מחיר אחיד, וזאת ללא הבדל אם פונים למשרד נוטריונים כזה או אחר.

שירותי נוטריון לרוסית
לא חסרים מקרים בגינם עשוי להתעורר צורך למצוא נוטריון לרוסית. בין היתר ייתכן ומדובר על מגון מסמכים שמשרד הפנים מבקש את מעורבותו של נוטריון לרוסית (תרגום תעודה עבור שינוי שם, תרגום ת"ז, תרגום רישיון נהיגה וכו')
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI