דף הבית חינוך ולימודים חינוך ולימודים - אחר מהן המטרות המרכזיות של קורס מנהלי עבודה
מהן המטרות המרכזיות של קורס מנהלי עבודה
הדס כהן 23/12/13 |  צפיות: 1956

מנהלי עבודה בכל תחומי התעשייה אחראיים על ההנעה של העובדים לפעולה, על השגת המטרות שהחברה או המפעל הציבו לעצמם ועל ייצוג האינטרסים של העובדים מול ההנהלה של החברה. על מנת להעניק את כל הכישורים הדרושים למנהל העבודה העתידי, קורס מנהלי עבודה כולל מגוון רחב של נושאים וביניהם אנגלית טכנית, תורת התחזוקה, בקרת איכות והערכת עובדים. בדומה לחומר הנלמד במהלך קורס יבוא יצוא, גם קורס מנהלים כולל נושאים שלא בהכרח קשורים באופן ישיר לתפקיד המנהל, אך הם מהווים העשרה מקצועית חיונית לביצוע איכותי של התפקיד בעולם הטכנולוגי.

למי מיועד הקורס

אם קורס יבוא יצוא מיועד למנהלי יבוא, למנהלי מחסן ולמי שמעוניין לעסוק בתחום לוגיסטיקה, קורס מנהלי עבודה מיועד עבור בעלי כושר ניהול ומנהיגות אשר מסוגלים להוביל את צוות עובדי הארגון לעבר השגת היעדים שהציבה החברה. מסיבה זו, הקורס מיועד למי שכבר משמש בתור מנהל מחלקה, או מנהל עבודה. גם מנהלי משמרות בתחום התעשייה ועובדים שמועמדים לקידום ימצאו בחומר הנלמד בקורס זה המון דברים חיוניים וירכשו כלים מקצועיים שיסייעו להם בעתיד לבצע את התפקיד המקצועי שלהם בצורה הטובה ביותר. הרשמה לקורס יבוא לאחר סיום קורס מנהלי העבודה תאפשר למנהל העבודה בתחום הלוגיסטי לקחת על עצמו אחריות גדולה יותר בתוקף תפקידו וגם לקדם את עצמו בשל כך בתחום המקצועי.

בסיום הקורס

מכיוון שמדובר על קרסים מקצועיים, גם קורס מנהלי עבודה וגם קורס יבוא יצוא יעניקו לבוגרים תעודה מקצועית שעמה הם יוכלו להתקדם במקום העבודה. במידה ובוגרי הקורס מעוניינים לעבור מהפך מקצועי, ניסיון שהם רכשו לפני תחילת הלימודים וחומר שנלמד במהלך אחד הקורסים הללו, יאפשרו להם לעשות זאת בקלות רבה. בעלי תעודות מקצועיות בתחום התעשייה והמסחר דרושים תמיד וזה הופך את הקורסים הללו למבוקשים וחשובים בספרה הלימודית.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 הדס כהן


 


מאמרים נוספים מאת הדס כהן
 
מה ההבדל בין השתלות שיער באירופה להשתלות שיער בתורכיה?
בשנה האחרונה אנחנו עדים לתופעה שאלפי ישראלים נוהרים לתורכיה על מנת לבצע השתלות שיער במחירים שהם משמעותית נמוכים אל מול המחירים בארץ, באירופה ובארה"ב. במאמר זה ננסה להסביר מה הם ההבדלים בין מרפאות/רופאים באירופה אל מול מרפאות בתורכיה וננסה להבין האם מה שעולה בזול עלות לעלות אח"כ ביוקר.

נפתחת בפניכם דלת לעולם קל וחכם יותר
15/02/18 | אדריכלות
כמה חשיבות אנחנו מייחסים באמת לדלת הכניסה שנפתחת מאליה כשאנחנו נכנסים, או לכל מוצר חשמלי שמקל על החיים שלנו? לדלתות האוטומטיות יש הרבה יותר חשיבות ממה שאנחנו חושבים.

ידע זה כוח
הלימודים בבתי הספר הם מסגרת מצוינת, אבל בשל העומס הגדול לא תמיד ניתן לקבל בהם את מלוא תשומת הלב לכל תלמיד, לכן ישנה אפשרות חיצונית להרחיב את השעורים.

כמה באמת עולה אמנות
גיליתם תכשיט עתיק או פריט היסטורי שזקוק להערכת מחיר או בדיקת מקוריות? אל תהססו, יש סיכוי שיש בידכם הון גדול.

נתנאל סמריק - כשהסינים רוצים לקרוא בעברית הם פונים לקונטנטו נאו
01/06/17 | ספרות
קונטנטו נאו היא הוצאה לאור שמתמחה בהוצאת ספרים ישראליים לאור בחו"ל, אחרי תרגומם לשפות שבהן יש להם את הפוטנציאל הגדול ביותר לדבר לקהל המקומי. ההוצא הקמה מייסודו של נתנאל סמריק, מקים ההוצאה האם קונטנטו דה סמריק לפני כעשור.

תפקידו של נוטריון בתל אביב
נוטריון הינו למעשה עורך דין אשר עבר את ההדרכה ואת ההסמכה המתאימה מטעם משרד המשפטים לספק שירותים נוטריונים שונים. תפקידו של נוטריון בתל אביב הוא תפקיד יוקרתי, ולא כל עורך דין יכול להיות גם נוטריון. מבין שלל תפקידו של הנוטריון, ניתן למנות אישורים משפטים או חוקתיים שונים, עריכת תרגום נוטריוני, מתן ייפוי כוח ועוד.

תרגום נוטריון לספרדית
בכדי לקבל תרגום של מסמך לשפה הספרדית בעל אישור של נוטריון, עלינו לפנות אל נוטריון המספק שירותי תרגום מסמכים. על מנת לקבל תרגום נוטריון לספרדית אנחנו לא חייבים למצוא דווקא נוטריון הדובר את השפה, אלא נוטריון אשר פועל אל מול מתרגמים בשפות שונות.

שירותי נוטריון לאנגלית
יש לא מעט מסמכים שדורשים תרגום נוטריוני מוסמך מהשפה האנגלית לעברית ומהשפה עברית לאנגלית. לרוב המסמכים קשורים למגוון סטטוסים שונים, כך שבין היתר מדובר בתעודת נישואין, תעודת תושב, תעודת רווקות, תעודת מקצוע וכו', כאשר בין היתר גם ניתן למצוא מגוון תרגומים של פסקי דין.

שירותי נוטריון לצרפתית
02/09/16 | כללי
כאשר פונים לקבל שירות של נוטריון, אין צורך להשוות מחירים, וזאת כי עבור כל סוג של שירותי נוטריון ניתן למצוא מחיר אחיד, וזאת ללא הבדל אם פונים למשרד נוטריונים כזה או אחר.

שירותי נוטריון לרוסית
לא חסרים מקרים בגינם עשוי להתעורר צורך למצוא נוטריון לרוסית. בין היתר ייתכן ומדובר על מגון מסמכים שמשרד הפנים מבקש את מעורבותו של נוטריון לרוסית (תרגום תעודה עבור שינוי שם, תרגום ת"ז, תרגום רישיון נהיגה וכו')
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI