דף הבית רפואה ובריאות נשירת שיער השתלת שיער – דברים שחשוב לדעת
השתלת שיער – דברים שחשוב לדעת
איציק דר 24/11/13 |  צפיות: 1225

נשירת שיער היא תופעה אשר מהווה את נחלתם של כמעט שני שליש מהאוכלוסייה, כאשר במקרים רבים ובעיקר אצל גברים מדובר בהתקרחות של ממש. המזל הוא, שכיום ניתן למצוא שפע של פתרונות המגיע בדמותם של טיפולי השתלת שיער.
הסיבות להתקרחות ולשיער דליל הן רבות, כאשר ברוב המקרים הגורמים למצבים אלו מגיעים הם הורמונים, מחלות, עישון, מצבי מתח, תזונה לקויה וסיבות נוספות.
שיער דליל והקרחה היא תופעה אשר עלולה לפגוע באופן משמעותי בתפיסה העצמית של אנשים אשר סובלים ממנה, בעיקר כאשר היא קוראת בגילאים צעירים. כאמור, המזל הגדול הוא שכיום ישנן שיטות מתקדמות באמצעותן ניתן לבצע השתלת שיער ולחזור או ליהנות משיער על הראש.

הליך השתלת שיער
לא כל אחד אשר סובל משיער דליל או מהקרחה יהיה גם מתאים לעבור השתלת שיער. מהסיבה הזאת, נהוג לבצע מספר בדיקות בכדי לוודא את מידת ההתאמה. ראשית כל, המועמד יתבקש לעבור בדיקות דם אשר יאוששו כי מצב הבריאותי שלו תקין. בשלב הבא, יהיה עליו להימנע במשך תקופה משתיית אלכוהול ומעישון מכיוון שפעולות אלו עלולות לפגוע בהליך של קליטת הזקיקים המושתלים בראש. פעולה נוספת אותה יתבקש המטופל לעשות בטרם ניתוח השתלת שיער היא לצרוך אנטיביוטיקה על מנת למנוע מצב של זיהומים.
הליך השתלת שיער אורך ברוב המקרים כשלוש שעות – במהלך הטיפול מתבצעת הסרה של רצועות עור או זקיקי השיער – תלוי בסוג הניתוח המדובר ומושתלים באזורים שונים בראש בהם יש דלילות. במקרים רבים מדובר בטיפול אחד בלבד, אך ישנם גם מקרים שפרוצדורת השתלת שיער תדרוש מספר טיפולי השתלה – זאת בהתאם לרמת צפיפות השיער, לסוג השיער ולגורמים נוספים אשר יהיו בעלי השפעה על אורך התהליך.

הליך החלמה מניתוח השתלת שיער
כבר ביום של השתלת שיער יוכל המנותח לשוב ולנהל את חייו באופן כמעט רגיל – למעט מגבלות מסוימות. יחד עם זאת, מספר ימים לאחר הניתוח יתבקש המנותח להגיע לקליניקה בכדי להסיר את התפרים ובכדי לוודא שהכול תקין. במקרים מסוימים תתכננה תופעות לוואי שונות הנובעות מניתוח השתלת שיער – כמו פצעים או סימנים אחרים, אחר תופעות אלו חולפות בדרך כלל כמספר ימים עד שבוע לאחר הניתוח.
על המנותח להימנע כחודש לאחר הניתוח מפעילות ספורטיבית ומחשיפה לשמש.
חשוב לציין, שהתוצאות של ניתוח השתלת שיער יבואו לידי ביטוי בדרך כלל רק כחודשיים ולעיתים גם יותר אחרי הניתוח – אז תתחיל צמיחת שיער באזור ההשתלה. השיער אמור להשתלב עם השיער על הראש בצורה אחידה ולהיראות כמו שיער טבעי לכל דבר ודבר – כאשר מדובר בהליך השתלת שיער, מאוד חשוב להיות סבלניים – מכיוון שהתוצאות בפועל אמורות לבוא לידי ביטוי רק לאחר שנה מתום הטיפול – התוצאות נראות טיפה שונות על כל מטופל ומטופל וזאת בהתאם למצב השיער ההתחלתי ולרמת הצפיפות.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איציק דר


 


מאמרים נוספים מאת איציק דר
 
Skype for business
סקייפ מאפשרת לקיים ישובות עבודה כשכל אחד יכול להיות ממוקם בצד השני של העולם. עם האופציה של Skype for business כל אחד יכול לשבת עם המחשב שלו, והשאר יראו אותו וידברו איתו בקלות

מערכות ראש לטלפונים
מערכות כאלו מאפשרות לקיים שיחת טלפון ובמקביל לשלוח פקס, לשלוח מייל, לסדר משהו על שולחן העבודה, ואפילו לאכול. בנוסף, יש היום לא מעט בעיות גב וצוואר שכמעט ולא היו קיימות בעולם הישן,

מהן מערכות ראש תומכות LYNC?
LYNC הינה תוכנת מסרים מידיים של מייקרוסופט והיא בדיוק כמו סקייפ, מסנג'ר ודומיה אשר יש לה אפשרות לצ'ט בין אנשים, שיחות שמע, שיחות וידאו ועוד, אך הייחודיות שלה היא שהיא גם מרכזיית טלפונים

טלקול פתרונות תקשורת בע"מ מספקת פתרונות שונים למוקדי שירות
. ראשית, מערכות הראש במידה והן איכותיות מסננות רעש. במוקד כזה עם כל כך הרבה עובדים וטלפונים יהיה קשה לעובדים להתנהל ויהיה קשה לעיתים גם ללקוחות לשמוע את נותן השירות מרוב רעש. בנוסף, הידיים משוחררות

תאטרון באר שבע וההצגות המציגות בו
13/04/15 | תיאטרון
בכדי לא לפספס את ההצגות הטובות ביותר אשר מציגות בתיאטרון באר שבע, חשוב להישאר מעודכנים. ישנן מספר דרכים לשמור על עדכניות – ראשית כל ניתן לחפש ברשת האינטרנט את צירופי המילים תיאטרון באר שבע הצגות ולבחור באפשרויות הרלוונטיות והעדכניות ביותר.

אטרקציות ותרבות בבאר שבע
באר שבע מהווה ככתובת הנכונה עבור כל מי שמחפש פעילויות תרבותיות שונות באזור הדרום. תחת הכותרת תרבות באר שבע ניתן למצוא – בתי קולנוע, תאטראות, גלריות, מוזיאונים, אתרים היסטוריים, הרצאות, סדנאות ועוד מגוון רחב של אפשרויות.

מקרר מסחרי – תכונות ושימושים
13/04/15 | תעשייה
כל מי שעושה שימוש באותם מקררים מסחריים מכיר את הסוגים שונים של המקררים ואת ההבדלים ביניהם. כך שכל מי שמחפש מקרר מסחרי עבור מטרה מסוימת יוכל למצוא מקרר אשר נועד באופן פרטני עבור מטרה זו.

על מקפיא שוכב ושימושיו השונים
13/04/15 | תעשייה
הייחודיות של מקפיא שוכב על סוגיו השונים בא לידי ביטוי בעובדה שיש לו פונקציה מתקדמת של הפשרה עצמית. בנוסף, מקפיאים מהסוג הזה חוסכים במקרים רבים באנרגיה, כך שהעלויות עבור צריכת החשמל יהיו נמוכות יותר מאשר במכשירי הקפאה מסוגים אחרים.

על התפקידים השונים של מד מוליכות?
למדי מוליכות ישנם תפקידים רבים ומגוונים ובין היתר: אבחון של שינויים במקורות מים מסוגים שונים. בקה על תהליכים של ייצור מים טהורים. בקרה על מיהול של כימיקליים במים. בקרה על כניסת שפכים בעת תהלים של טיפול בשפכים ותפקידים נוספים.

הליך רכישת מכשור מעבדתי
בכדי להבטיח שאתם אכן רוכשים מכשור מעבדתי איכותי ומקצועי, ההמלצה היא למצוא חברה מקצועית וותיקה בעלת מוניטין בתחום זה
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI