דף הבית בית משפחה וזוגיות חתונות מסיבת רווקות: איך לארגן ערב כיפי לכלה
מסיבת רווקות: איך לארגן ערב כיפי לכלה
נטלי ולדמן 19/11/13 |  צפיות: 2360

מהי חשיבות האירוע?

לא פעם נשים שעומדות להתחתן תוהות האם לוותר על מסיבת רווקות וזאת כי הן גם כך עמוסות בארגונים,מפחדות שיותר מידי קבוצות של בנות לא יתחברו, לא רוצות להישאב לקלישאה של מסיבה עם חשפן וכדומה.בנקודה זו מומלץ לחברה טובה להרגיע את הכלה ולהזכיר לה שזהו היום המיוחד שלה, הזדמנות שלא תחזור עלעצמה ומדובר בזמן איכותי מאחד וייחודי שיש בו רק אהבה ועל כן חבל לוותר על הזדמנות שכזו.


אל מסיבת רווקות יש להתייחס בכבוד ולהשקיע בכך מחשבה. יש לראות מסיבה זו כמו חתונה קטנה שבהמשתתפות רק החברות הקרובות של הכלה, כך שבעצם מדובר באירוע אינטימי, חד פעמי ומרגש. לרוב יש אטרקציהמרכזית אשר מחברת בין כל קבוצות החברות, מעלה את האנרגיות ומהווה חלק מרכזי מכלל הערב. כאשר עומדיםלבחור באטרקציה המרכזית יש לחשוב על אופי הכלה, מה היא אוהבת, מה גורם לה לחייך ומנגד לדעת מה מביךאותה ומוביל אותה לאי נעימויות.


באילו אטרקציות ניתן לבחור?

יש מגוון שלם של אטרקציות בהן ניתן לבחור כאשר מדובר במסיבת רווקות ותמיד יש לחזור אל דמות הכלהולבחון את ההצעות דרך זווית ההסתכלות שלה. בין האופציות השונות ניתן למצוא משחקי שאלונים, משחקי חפצים,משחקי נוסטלגיה כגון חבילה עוברת, מופע סטנד אפ למסיבת רווקות ועוד. כאשר בוחרים אטרקציות יש לשים לב שלא לבחוריותר מדי אטרקציות, אלא רק בכמה, וזאת על מנת שלא יהיה עומס והרגשה שצריך למהר על מנת לעשות וי על כלהתכנונים.

את מי להזמין?

כאשר מדובר על מסיבת רווקות לא פעם מדובר במספר בנות שכלל לא מכירות את שאר המוזמנים ועל כן לרובלא יתאפשר להכין רשימת מוזמנים ללא התערבות של הכלה. כמו כן אם באירועים מסוג אחר ניתן להשתמשבמוטיב ההפתעה, הרי שפה לא ניתן להימנע מלשאול את הכלה מיהן הבנות שהיא תשמח שילוו אותה ביום המיוחדשלה. מה שכן ניתן לעשות הוא לחשוב על פעולות אשר יקרבו בין הקבוצות השונות, ויצרו אינטראקציה בין כולן.לשם כך ניתן להשתמש במופע סטנד אפ למסיבת רווקות. מופע כזה משחרר את כל המשתתפות עם המון צחוק, וגםחוויה מאוד כיפית ומפתיעה עבור הכלה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 נטלי ולדמן


 


מאמרים נוספים מאת נטלי ולדמן
 
מסיבת רווקות: איך לארגן ערב כיפי לכלה
19/11/13 | חתונות
לא פעם נשים שעומדות להתחתן תוהות האם לוותר על מסיבת רווקות וזאת כי הן גם כך עמוסות בארגונים, מפחדות שיותר מידי קבוצות של בנות לא יתחברו, לא רוצות להישאב לקלישאה של מסיבה עם חשפן וכדומה.

מתנה ליולדת: 6 רעיונות שכולן ישמחו לקבל
קניית מתנה ללידה יכולה להיות אחד הדברים הכיפיים ביותר... הכל כל כך קטן וחמוד שבא פשוט לקנות הכל! אבל איך אפשר לדעת מה האמא לעתיד צריכה או רוצה?

למה לקנות בגדי תינוקות ממותגים?
06/09/13 | אופנה
מדוע חשוב לדעת מהו המקור של בגדי תינוקות? כמובן שלא רק השם חשוב או כמה נחשבת ויוקרתית הפירמה. מניסיון אישי, אנחנו יודעים שמותגים מסוימים הם ערובה לאיכות, עמידות ואורך חיים.

תם עידן החשפן: רעיונות למסיבת רווקות ב-2014
מסיבת רווקות זה שילוב של כיף וזמן איכות עם הכלה, רגע לפני שהיא הופכת להיות אישה נשואה. אם פעם היה נהוג להזמין חשפן או סקסולוגית, הרי שהיום לא חסרות אופציות פחות מביכות ויותר מאחדות ומהנות.

7 טיפים איך לארגן מסיבת רווקות מקורית
מסיבת הרווקות היא ללא ספק גולת הכותרת של הימים אשר לפני החתונה. מסיבת רווקות הינה חשובה ומיוחדת מאוד עבור הכלה ולא פחות כיפית ואטרקטיבית עובר שאר האורחות.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI