דף הבית בידור ופנאי הפקת אירועים 7 טיפים איך לארגן מסיבת רווקות מקורית
7 טיפים איך לארגן מסיבת רווקות מקורית
נטלי ולדמן 23/08/13 |  צפיות: 1912

מסיבת הרווקות היא ללא ספק גולת הכותרת של הימים אשר לפני החתונה.מסיבת רווקות הינה חשובה ומיוחדת מאוד עבור הכלה ולא פחות כיפיתואטרקטיבית עובר שאר האורחות. כל מארגנת של מסיבת רווקות רוצהלהפוך אותה למיוחדת עם המון אטרקציות למסיבת רווקות, המותאמות בדיוקעבור הכלה העתידית.כדי ליצור מסיבת רווקות מיוחדת ובלתי נשכחת ישלחשוב קודם כל על סגנונה של הכלה ולא פחות על סגנונן של האורחותהעתידיות של מסיבת הרווקות. אין ספק כי אופציית מועדון החשפנות הינהארכאית ולא מתאימה לרוב הבנות. הרי כמה טיפים עבור ארגון אטרקציותלמסיבת רווקות שאחריה כולן תרצנה להתחתן.

טיפ מספר אחדהואהזמנה של רקדנית אשר תפעיל את הבנות. יכולה זולהיות רקדנית בטן,סלסה או כל ריקוד אחר.

טיפ מספר שתיים הוא הזמנת סטנדאפיסט לאירוע.מופע סטנד אפ תמידשובר את הקרח ומאפשר אווירה נעימה ומשוחררת.אפשר לתאם עםהסטנדאפיסט שיכתוב סטנד אפ קצר אודות אירועים שוניםבחייה של הכלהלעתיד (אירועים אלו יועברו אל הסטנדאפיסט מראש טרםהמסיבה).

טיפ מספר שלוש הוא אירוח בצימר יוקרתי אשר במחירוחולקות כלהבנות.

טיפ מספר ארבע הוא הזמנה של מיסטיקניתהקוראת בקלפים,מתקשרת או קוראת בקפה אשר תאבחן ארוכות את הכלהכמו גם את שארמשתתפות מסיבת הרווקות.

טיפ מספר חמש לארגוןמסיבת רווקות הואהכנה של ברכות אישיותשל כל אחת ממשתפות האירוע אשר יקראו במיוחדעבור הכלה.

טיפ מספר שש הוא הזמנה של מיסטיקנית הקוראת בקלפים, מתקשרת אוקוראת בקפה אשר תאבחן ארוכות את הכלה כמו גם את שאר משתתפותמסיבת הרווקות.

טיפ מספר שבע הוא הכנה של מצגת מצחיקה אודות חיה של הכלה.

כך או כך, כדאי לשמור במסיבה על רוח טובה, למלא מצברים שלאלכוהול, חיוכים והרבה שחרור ואהבה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 נטלי ולדמן


 


מאמרים נוספים מאת נטלי ולדמן
 
מסיבת רווקות: איך לארגן ערב כיפי לכלה
19/11/13 | חתונות
לא פעם נשים שעומדות להתחתן תוהות האם לוותר על מסיבת רווקות וזאת כי הן גם כך עמוסות בארגונים, מפחדות שיותר מידי קבוצות של בנות לא יתחברו, לא רוצות להישאב לקלישאה של מסיבה עם חשפן וכדומה.

מתנה ליולדת: 6 רעיונות שכולן ישמחו לקבל
קניית מתנה ללידה יכולה להיות אחד הדברים הכיפיים ביותר... הכל כל כך קטן וחמוד שבא פשוט לקנות הכל! אבל איך אפשר לדעת מה האמא לעתיד צריכה או רוצה?

למה לקנות בגדי תינוקות ממותגים?
06/09/13 | אופנה
מדוע חשוב לדעת מהו המקור של בגדי תינוקות? כמובן שלא רק השם חשוב או כמה נחשבת ויוקרתית הפירמה. מניסיון אישי, אנחנו יודעים שמותגים מסוימים הם ערובה לאיכות, עמידות ואורך חיים.

תם עידן החשפן: רעיונות למסיבת רווקות ב-2014
מסיבת רווקות זה שילוב של כיף וזמן איכות עם הכלה, רגע לפני שהיא הופכת להיות אישה נשואה. אם פעם היה נהוג להזמין חשפן או סקסולוגית, הרי שהיום לא חסרות אופציות פחות מביכות ויותר מאחדות ומהנות.

7 טיפים איך לארגן מסיבת רווקות מקורית
מסיבת הרווקות היא ללא ספק גולת הכותרת של הימים אשר לפני החתונה. מסיבת רווקות הינה חשובה ומיוחדת מאוד עבור הכלה ולא פחות כיפית ואטרקטיבית עובר שאר האורחות.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI