דף הבית חינוך ולימודים חינוך ולימודים - אחר קורס מטפלות יבטיח לכם מקצוע מבוקש בעל ערך רב
קורס מטפלות יבטיח לכם מקצוע מבוקש בעל ערך רב
הדס כהן 26/05/13 |  צפיות: 1299

אם אתם מחפשים לימודי ערב ברחובות, שבסיומם תוכלו לקבל תעודה מקצועית לעבודה מאתגרת ומהנה, אם אתם אוהבים ילדים ורואים בעבודה עימם את השליחות של חייכם, קורס מטפלות המועבר במסגרת לימודי ערב, מיועד במיוחד עבורכם. תפקידה של מטפלת הוא להעניק לילד בכל גיל את המענה לצרכים המיוחדים, תוך כדי סיוע בפיתוח כישוריו הקוגניטיביים והרגשיים. על המטפלת להכיר את מגוון הפעילויות החינוכיות וגם להיות בקיאה בשיטה הטובה ביותר להתאים אותן לגילאים שונים ולקבוצות ילדים ספציפיות.

למה נועד קורס המטפלות

לימודי ערב ברחובות העוסקים בתחומי הטיפול השונים, אפשריים בכמה מוסדות לימוד. קורס מטפלות בילדים נועד על מנת להעניק את ההכשרה המקצועית למטפלת ועל מנת להעניק לה בגמר הלימודים את התעודה המקצועית מטעם התמ"ת. מטרת הקורס היא להקנות ידע מתחום החינוך, את הידע בתחום ההורות, המשפחה והקהילה ואת הידע אודות לתוכניות החינוכיות ולתוכניות הטיפוליות הנהוגות במעונים. רכישת ידע בעזרה ראשונה, החייאה, ביטוח והגיינה, גם כן כלולה במסגרת לימודים זו וכמו כן גם ידע בסיס בעבודה על המחשב ושימושיו השונים בגני הילדים.

נושאי הלימוד ושיטות הלימוד בקורסי מטפלות

קורס מטפלות הנלמדים במסגרת לימודי ערב ברחובות, מועברים באמצעות הרצאות פרונטאליות, תרגול וסדנאות למידה אישיות, באמצעות התנסות בסדנאות לילדים והתנסות בעבודה מעשית מודרכת במועני היום. בין הנושאים המועברים במהלך קורס זה, ניתן למצוא את הנושאים הבאים; שיטות למציאת עבודה, יישומי המחשב והתנסות מעשית במעוני הילדים, ביטוח ותחזוקה, התפתחות הילד ותפיסות חינוכיות, אידיאולוגיות העומדות מאחורי תפיסות חינוכיות והפעלות מיוחדות לחגים. בנוסף, בקורס זה מועברים גם נושאים הקשורים מבנה המשפחה ולמאפייני הקהילה, מגוון שיטות טיפול במעונים, משמעויות של תפקידה של המחנכת הראשית במעון וגם יסודות של עזרה ראשונה והחייה, נלמדים במהלך קורס זה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 הדס כהן


 


מאמרים נוספים מאת הדס כהן
 
מה ההבדל בין השתלות שיער באירופה להשתלות שיער בתורכיה?
בשנה האחרונה אנחנו עדים לתופעה שאלפי ישראלים נוהרים לתורכיה על מנת לבצע השתלות שיער במחירים שהם משמעותית נמוכים אל מול המחירים בארץ, באירופה ובארה"ב. במאמר זה ננסה להסביר מה הם ההבדלים בין מרפאות/רופאים באירופה אל מול מרפאות בתורכיה וננסה להבין האם מה שעולה בזול עלות לעלות אח"כ ביוקר.

נפתחת בפניכם דלת לעולם קל וחכם יותר
15/02/18 | אדריכלות
כמה חשיבות אנחנו מייחסים באמת לדלת הכניסה שנפתחת מאליה כשאנחנו נכנסים, או לכל מוצר חשמלי שמקל על החיים שלנו? לדלתות האוטומטיות יש הרבה יותר חשיבות ממה שאנחנו חושבים.

ידע זה כוח
הלימודים בבתי הספר הם מסגרת מצוינת, אבל בשל העומס הגדול לא תמיד ניתן לקבל בהם את מלוא תשומת הלב לכל תלמיד, לכן ישנה אפשרות חיצונית להרחיב את השעורים.

כמה באמת עולה אמנות
גיליתם תכשיט עתיק או פריט היסטורי שזקוק להערכת מחיר או בדיקת מקוריות? אל תהססו, יש סיכוי שיש בידכם הון גדול.

נתנאל סמריק - כשהסינים רוצים לקרוא בעברית הם פונים לקונטנטו נאו
01/06/17 | ספרות
קונטנטו נאו היא הוצאה לאור שמתמחה בהוצאת ספרים ישראליים לאור בחו"ל, אחרי תרגומם לשפות שבהן יש להם את הפוטנציאל הגדול ביותר לדבר לקהל המקומי. ההוצא הקמה מייסודו של נתנאל סמריק, מקים ההוצאה האם קונטנטו דה סמריק לפני כעשור.

תפקידו של נוטריון בתל אביב
נוטריון הינו למעשה עורך דין אשר עבר את ההדרכה ואת ההסמכה המתאימה מטעם משרד המשפטים לספק שירותים נוטריונים שונים. תפקידו של נוטריון בתל אביב הוא תפקיד יוקרתי, ולא כל עורך דין יכול להיות גם נוטריון. מבין שלל תפקידו של הנוטריון, ניתן למנות אישורים משפטים או חוקתיים שונים, עריכת תרגום נוטריוני, מתן ייפוי כוח ועוד.

תרגום נוטריון לספרדית
בכדי לקבל תרגום של מסמך לשפה הספרדית בעל אישור של נוטריון, עלינו לפנות אל נוטריון המספק שירותי תרגום מסמכים. על מנת לקבל תרגום נוטריון לספרדית אנחנו לא חייבים למצוא דווקא נוטריון הדובר את השפה, אלא נוטריון אשר פועל אל מול מתרגמים בשפות שונות.

שירותי נוטריון לאנגלית
יש לא מעט מסמכים שדורשים תרגום נוטריוני מוסמך מהשפה האנגלית לעברית ומהשפה עברית לאנגלית. לרוב המסמכים קשורים למגוון סטטוסים שונים, כך שבין היתר מדובר בתעודת נישואין, תעודת תושב, תעודת רווקות, תעודת מקצוע וכו', כאשר בין היתר גם ניתן למצוא מגוון תרגומים של פסקי דין.

שירותי נוטריון לצרפתית
02/09/16 | כללי
כאשר פונים לקבל שירות של נוטריון, אין צורך להשוות מחירים, וזאת כי עבור כל סוג של שירותי נוטריון ניתן למצוא מחיר אחיד, וזאת ללא הבדל אם פונים למשרד נוטריונים כזה או אחר.

שירותי נוטריון לרוסית
לא חסרים מקרים בגינם עשוי להתעורר צורך למצוא נוטריון לרוסית. בין היתר ייתכן ומדובר על מגון מסמכים שמשרד הפנים מבקש את מעורבותו של נוטריון לרוסית (תרגום תעודה עבור שינוי שם, תרגום ת"ז, תרגום רישיון נהיגה וכו')
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI