דף הבית בניין ואחזקה ריהוט חדרי תינוקות
חדרי תינוקות
רחלי 23/05/13 |  צפיות: 3174

חדרי תינוקות הם חדרים שבדרך כלל מעצבים אותם באהבה רבה, על מנת שלתינוק יהיה נוח ונעים ככל האפשר ועל מנת שההורים ירגישו שהם יצרו סביבת מגורים מושלמת בשביל התינוק האהוב שלהם. כאשר מעצבים חדרי תינוקות חשוב מאוד לשים דגש גדול על הצד הפרקטי של חדרים אלו. למשל, אם התינוק כבר זוחל חשוב להפוך את חדרי התינוקות, יחד עם שאר הבית כולו, ממוגן ככל האפשר כך שהתינוק לא יוכל לתחוב את אצבעותיו אל תוך השקע החשמלי או לא יוכל לקבל מכה כואבת ומסוכנת מקצה של רהיט חד. כמו כן, אם יש מקור חימום מסוים בחדר, חשוב לשים לב שהתינוק גם לא יכול לגעת בו בטעות ולסכן את עצמו.

חדרי תינוקות צריכים להיות מקום בטוח ככל האפשר עבור התינוק. כמו כן, מלבד הבטיחות בחדר התינוקות ההורים צריכים לשאוף להפוך את החדר לנוח ככל האפשר. למשל, אם שמים שידת החתלה בתוך חדרי תינוקות כדאי לוודא שיש די מקום לעמוד לידה ולחתל את התינוק בנוחות. כמו כן, כדאי לשים לב שאין רוחות פרצים בחדר וכי החדר קרוב מספיק לחדר ההורים, כך שאם התינוק בוכה יהיה אפשר לשמוע אותו ללא חשש. לאחר שדואגים לכך שחדר התינוקות יהיה פרקטי ונוח, ויהיה מתאים ככל האפשר לתינוק רך, כדאי להתפנות ולחשוב על עיצוב החדר. כל הורה יכול לעצב חדרי תינוקות לפי הטעם האישי שלו ולפי ההעדפות האישיות שלו.

חדרי ילדים ניתן לעצב במגוון גדול של דרכים. אם אתם מחפשים רעיונות לעיצוב חדרי תינוקות כדאי להתבונן בחדרי תצוגה של חנויות המוכרות רהיטים עבור חדרי תינוקות או בקטלוגים המציגים חדרי תינוקות לדוגמא. אין זה אומר כי צריך לעצב את החדר באופן מדויק לזה המופיע בחדר התצוגה או בקטלוג, אך בהחלט תוכלו לשאוב משם השראה לדרכים אשר באמצעותן ניתן לעצב חדרי תינוקות.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 רחלי


 


מאמרים נוספים מאת רחלי
 
משלוחי פרחים
26/06/13 | קניות
משלוחי פרחים או אמצעי פופולארי מאד זה שנים ארוכות. מרבית האנשים מחזיקים בשגרת יום עמוסה שמקשה עליהם לשמור על קשר עם חברים או להקדיש זמן על מנת ללכת ולחפש עבורם מתנות ליום הולדת או לאירועים אחרים.

ביתנים לתערוכה
26/06/13 | מכירות
כאשר אתם מתכננים להשתתף בתערוכה קרובה העוסקת בתחום אותו אתם מעוניינים לשווק, אל תהססו לפנות אל חברה המתמחה בתכנון ובארגון של תערוכות ודוכנים לתערוכות.

ליסינג
19/06/13 | ביטוח רכב
ליסינג היא שיטה להתנייד על ידי רכב, ללא קנייתו. משמע בלי לשלם עליו את כל ההוצאות החודשיות והשנתיות שצריך לשלם כל אדם שרכש רכב אם חדש או ישן זה לא משנה. הולכים לסוכנות שפועלת בדרך ליסינג אם לחברות או לאנשים פרטיים

אימון עסקי
אימון עסקי הוא למעשה חלק מתהליך האימון האישי, או כפי שנקרא כיום קאוצינג. להבדיל מהאימון האישי,

ג'קוזי
03/06/13 | גינון
אחד היתרונות היותר גדולים של בריכת הג'קוזי הוא שהוא יכול לשמש כבילוי מפנק לכל ימות וענות השנה,

מעקות אלומניום
29/05/13 | שיפוצים
מעקות אלומיניום בדומה למשפחת מעקות הנירוסטה, גם מעקות האלומיניום כיום מתפקדים כסורגים

חדרי תינוקות
23/05/13 | ריהוט
חדרי תינוקות הם חדרים שבדרך כלל מעצבים אותם באהבה רבה, על מנת שלתינוק יהיה נוח ונעים ככל האפשר ועל מנת שההורים ירגישו שהם יצרו סביבת מגורים מושלמת בשביל התינוק האהוב שלהם.

תמא 38
22/05/13 | נדל"ן
תמא 38 הינה תכנית מתאר ארצית שמטרתה לחזק מבנים, לאחר בנייתם, מפני אסונות טבע ובמיוחד רעידות אדמה

מיטות נוער
22/05/13 | רהיטים
מיטות נוער נרכשות עבור הילדים הבוגרים יותר. יש מיטות נוער אשר אפשר לרכוש עדיין בגיל צעיר והמיטות מתאימות את עצמן על יד הסרת חלקים

משרד חקירות/3
21/05/13 | חקירות
משרד חקירות הינו משרד אשר מנהל חקירות פרטיות בתחומים שונים. לעתים משרד חקירות מתמחה בסוג מסוים של חקירות ולעתים משרד חקירות עוסק בחקירות מסוגים שונים לגמרי.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI