דף הבית חינוך ולימודים לימודי שפות אנגלית באינטרנט – מגוון יתרונות, אבל לא לכל אחד .
אנגלית באינטרנט – מגוון יתרונות, אבל לא לכל אחד .
רוני ארז 10/04/13 |  צפיות: 7918

לימוד אנגלית באמצעות האינטרנט הינה דרך עכשווית, מובילה ומבוקשת ללימודי השפה, המציעה יתרונות מרובים במגוון שיטות ודרכים. כיום ישנם בתי ספר, מכללות ומכונים רבים אשר הבינו את יתרונות השיטה, ומציעים קורסים און ליין לכול גיל, רמה וצורך, החל מקורסי אנגלית לילדים וכלה בקורסי אנגלית וירטואליים לאנשי עסקים.

היתרונות שבלימוד אנגלית מהאינטרנט

כאמור, לימוד אנגלית באינטרנט ניחן במגוון גדול של יתרונות, הכוללים בין היתר:

  • היתרון המשמעותי ביותר הינו כמובן האפשרות ללמוד מהבית, ללא צורך בנסיעות למכללה או למכון, כך שנחסכים זמן והוצאות על נסיעות ורכישת ספרי לימוד.
  • ללמוד בקצב המתאים לכם - לימודי אנגלית באינטרנט מאפשרים לכול אחד ללמוד את השפה בקצב המתאים לו, שכן ההתקדמות בלימודים הינה אישית ואיננה תלויה בקצב הכיתה, כפי שנדרש בלימודים פרונטאליים.
  • ללמוד מתי שמתאים – לימודים דרך אינטרנט מאפשרים לכול אחד ללמוד בזמן המתאים לו, אם בשעות הבוקר המוקדמות, בצהרים או בערב, כך שניתן לבנות מערכת שעות התפורה במדויק לזמנכם הפנוי.
  • מעקב אחר קצב ההתקדמות – מרבית קורסי האנגלית ברשת מספקים לתלמיד גיליון ציונים המצביע על קצב התקדמותו, והמבוסס על תרגילים ומבחנים און ליין.

לימודי אנגלית באינטרנט - לא לכל אחד

לימודי אנגלית באינטרנט אומנם מציעים מגוון גדול של יתרונות, אך הם אינם מתאימים לכול אחד, ובעיקר למי שנדרש להגיע להישגים משמעותיים בפרק זמן קצר ומוגדר. הדבר נכון במיוחד עבור אלו הנדרשים ללמוד לקראת בחינות הבגרות, הפסיכומטרי, מבחן אמי"ר או מבחני הקבלה ללימודים בחו"ל כמו מבחן הג'ימט. לימודים אלו דורשים השקעה מרובה ומוטיבציה גבוהה החסרה בלימוד העצמי באינטרנט, אך מסופקת על ידי קורסי לימוד מובנים בכיתה שבהם המוטיב הסביבתי מסייע רבות להתמודדות עם הקצב האינטנסיבי. כמו כן, לימודי אנגלית באינטרנט הינם פחות אפקטיביים עבור מי שמעוניין לשפר את יכולות הדיבור. למטרה זו עדיף להיעזר במפגשים ובקבוצות לימוד ייעודיות.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 רוני ארז


 


מאמרים נוספים מאת רוני ארז
 
חלום ה- Realocation של כולם
אנשים רבים חולמים על הגירה למדינה אחרת עבור מגורים, עבודה או לימודים. תופעת ה- Realocation הולכת וצומחת עם כל שנה שעוברת, זאת משום שכיום להגר למדינה אחרת הפך להיות דבר שגור ואפשרי. עם כניסתן של הטכנול

צו ראשון – עצות והבהרות
אין ספק כי קבלת צו ראשון היא מאורע משמעותי בחיים, ורבים הם המגיעים ללשכות הגיוס נרגשים ולחוצים. לכן, חשוב להבין מראש מה צפוי לכם, ולהתנהל באופן נכון על מנת שהיום יעבור במהירות האפשרית ועל הצד הטוב ביותר.

למה כדאי לגשת ללימודי רפואה באיטליה
אין ספק כי לימודי רפואה באיטליה מועדפים על סטודנטים זרים מישראל ומכל העולם, וזאת בזכת קשת רחבה של יתרונות. ראשית, מדובר בלימודים במדינה קרובה יחסית לישראל, בעלת תרבות מערבית וים תיכונית תוססת, המציעה חיי תרבות ופנאי משובחים, ומגורים במקומות מהיפים בעולם

מגוון קורסי אנגלית און ליין
התפתחות האינטרנט בעשור האחרון, לצד חדירתה לכל בית אב ועסק ולכל תחום עניין, הפכה את הרשת לכלי רב עוצמה המייעל ומשפר את איכות החיים. אחת האופציות החדשות שהרשת מציעה לגולשים בה הינה לימודים און ליין בתחומים רבים ושונים, כולל קורסי לימוד אנגלית באינטרנט.

תנאי קבלה ללימודי רפואה בארץ ובחו"ל
לימודי רפואה הינם משאת נפשם של אנשים רבים המעוניינים לחקור את גוף האדם ולהביא מזור ועזרה לסובלים. יחד עם זאת, לימודים אלו אינם מתאימים לכל אחד, ולו מפני שהם נפרסים על פני שש שנים, שלאחריהן יש לגשת ללימודי התמחות נוספים שאוכם משתנה כתלות בתחום ההתמחות.

מבחן GRE כתנאי קבלה ללימודי תואר שני בחו"ל
GRE הינו מבחן בינלאומי בשפה האנגלית, המשמש ככלי למיון וסינון סטודנטים זרים המעוניינים ללמוד בחו"ל לתואר שני.

טויוטה היילקס - כוח עבודה אמיתי
23/09/13 | רכב
כאשר עומדים לרכוש רכב חדש לצרכי עבודה מתכוונים לטנדר חזק, גדולה ויציב, המסוגל לעמוד בתנאי שטח קשים ולספוג זעזועים וחבטות. כלומר, רכב שאינו מצועצע אלא מהווה כוח עבודה אמיתי, כמו שרק טויוטה היילקס מציע.

לימודי וטרינריה - תכני הלימוד ואפשרויות תעסוקה
על מנת לשמור על החיות ולדאוג לבריאותן יש צורך באנשי מקצוע מיומנים אשר סיימו לימודי וטרינריה בארץ או בחו"ל.

ללמוד אנגלית לבד
לנוכח תהליכי הגלובליזציה החלים בעולם ואשר משפיעים גם על הווי העסקים והתרבות בישראל, ניכרת בשנים האחרונות מגמת עלייה ברצון ללמוד אנגלית בקרב מגזרים שונים.

מידע כללי אודות ציוני המבחן הפסיכומטרי
אין ספק כי העניין המכריע והחשוב ביותר בבחינה הפסיכומטרית הוא הציון המושג בה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI