דף הבית חינוך ולימודים חינוך ולימודים - אחר מה החלטת ללמוד?
מה החלטת ללמוד?
ziv 09/04/13 |  צפיות: 1361

עוברת עוד שנה ועוד לא מצאתם כיוון מקצועי? אם אתם צעירים אחרי הצבא ואם אתם בגיל 50 פלוס כדאי לכם למהר! בישראל, היום לכל אחד ואחת יש אפשרות לזכות בהשכלה נכונה. אין סוף לאפשריות למשל - מסלול אקדמאי או תעודה, לימודים בשעות נוחות ויש עוד כמובן, לכל אחד יש מסלול מתאים.

ומה אתכם? הצורך במקצוע חשוב היום יותר מתמיד מבוגרים וצעירים כאחד שואפים למצוינות במגוון נושאים: הנדסאי, לימודי יעוץ מס, לימודי שוק ההון, פסיכומטרי, בחינות בגרות, לימוד שפות להעשרה או לעסקים, לימודי תעודה ועוד אינספור תחומים.

איזה תחום מעניין אתכם? תעודת בגרות היא תנאי חשוב להרשמה לתואר, היום מאוד קל להשלים את הבגרות בזמן די קצר. פסיכומטרי לעומת זאת חשוב לעשות במקביל בשביל לסיים כמה שיותר מהר. תוצאה גבוהה בפסיכומטרי ובבגרות ייתנו לכם יתרון שתרצו ללמוד לתואר.

מחפשים מסלול קצר קורס חשבי שכר בכירים? כל אחד יכול ללמוד קורסים בכל תחום ונושא וללא תנאים מיוחדים. אם אתם צעירים אחרי טיול בחו"ל שמתחילים לבנות על קריירה רווחית או אם אנחנו בגיל מבוגר יותר ורוצים לשנות כיוון.

אפשר למנות סיבות רבות למה כדאי לקחת קורס: ניתן לעבוד במהלך הלימודים, תנאי הקבלה די פשוטים, בתי ספר רבים, תנאי תשלום נוחים ותעודה מקצועית שמאפשרת להתחיל במקצוע חדש.

איך נשמע לכם קורס חשבי שכר בכירים? אופציה נהדרת, לפני כמה עשורים מי שרצה מקצוע לכל החיים היו צריכים להתקבל לחברה נכונה, ללמוד מספר רב של שנים, לצבור נסיון רב ולהתקדם לאט לאט בסולם הדרגות, נשמע מורכב לא? כך היה נהוג פעם- תהליך איטי שדרש נחישות רבה והמון קשרים.

כמעט כל הישראלים מעדיפים תואר אבל, חבל לבזבז שנים רבות ברכישת תואר שיכולת ההשתכרות שלכם תהיה נמוכה. התוצאה של זה היא שכמעט לשליש מהאוכלוסייה יש לכל הפחות תואר אחד אך מעטים מהם מצאו עבודה בתחום שהם למדו.

לימודים מסייעים להגיע ליותר השגים ברמה אישית ומקצועית, לכן מומלץ להחליט בכובד ראש על המקצוע שכדאי לכם ללמוד לפני שתשובו לספסל הלימודים. אופצית הלימודים פתוחה היום לכל אישה או גבר שרוצה לעשות את הצעד ומה איתכם? .


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 ziv


 


מאמרים נוספים מאת ziv
 
אוהבים קעקועים?
כולנו שואפים לגוף מושלם לחיות בהרגשה טובה ללכת בביטחון ואפילו להשוויץ. ומה איתך? רוצה לעשות ניתוח פלסטי?

טיפול בורידים
מרגישה לא נוח עם החזה? לכל אחד בכל גיל יש מין הרגשה כזאת שכל האנשים מסביבנו נראים יותר מדי טוב, יש אמת בדברים?

קרניזים מגבס למשרד
22/04/13 | שיפוצים
הבית זקוק לצבע? יש לכם קצת כסף למטרת שיפוץ? איך לשפר את מראה הבית ללא הוצאות מוגזמות? עם תוספות של גבס איש מקצוע אמין וטיפה צבע אנו יכולים להעלות ערכו של הנכס בשוק ולהפוך את סביבתו לסביבת המגורים המושלמת.

גם ורידים בידיים
איך מטפלים בגוף? לכולנו יש "תסביך" שהאנשים שמסביבנו קיבלו מאמא טבע גנים טובים יותר, אמת או לא?

הכל על רפואה
קורה לכם לא אחת שאתם עם חברים בבילוי ומרגיש שכולם בורכו בגנים משובחים? כמה פעמים רציתם לעבור ניתוח פלסטי אך פחדתם בסוף? בתקופה זו בשביל להתקדם בחיים יש לטפח את המראה הויזואלי, ואין זה חשוב אם אתם עדיין צעירים או בגיל חמישים או יותר. שיעור יתר או שומן עודף- ניתן לתקן בעזרת טיפולי אסתטיקה מתקדים.

הכל על הרגליים
זקוקים לשינוי במראה? אצל כל הישראלים קיימת התחושה שהאנשים שמסביבנו נראים לעומתנו, הרבה יותר טוב, יש אמת בתחושה?

שיפוץ לאחר שיפוץ
22/04/13 | שיפוצים
השנה החלטתם לשפץ את הבית? יש לכם קצת כסף למטרות שיפוץ? כיצד לשפר את חזות הבית בלי הוצאות מטורפות? בעזרת קצת גבס קבלן אמין וטיפת צבע אתם יכולים להעלות ערכו של הבית בשוק הנדל''ן ולהפוך את החלל למרחב המחיה המושלם.

האם זה אמין?
מי ולמה צריך ניתוח פלסטי? בכל גבר או איש נמצאת התחושה שהסובבים אותנו נראים הרבה יותר טוב מאיתנו, יש אמת בדברים?

טפלו בזה
חולמים כבר הרבה זמן על המראה המושלם? רוצים להגיע למראה המושלם? כל אחד יכול! היום קיימים טיפולים בשפע בימינו ובניהם

הלחץ הורג אותך?
מתעניינים בניתוח פלסטי? מעוניינים במראה צעיר ורענן? אל תחששו! היום ישנם טיפולים ובניהם: הסרת שיער,
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI