דף הבית עסקים עסקים בינלאומיים שילוח בינלאומי לא שגרתי - שילוח בעלי חיים, חפצי אמנות יקרים ומטען כבד
שילוח בינלאומי לא שגרתי - שילוח בעלי חיים, חפצי אמנות יקרים ומטען כבד
דוד כהן 27/02/13 |  צפיות: 6295

שילוח בינלאומי של מטען יקר, מסוכן, או רגיש, מצריך תנאימשלוח והובלה מיוחדים, אשר לא כל חברה שילוח מעניקה במסגרת השירותים שהיאמפרסמת. למטרה של שילוח בינלאומי מיוחד שכזה, ישנם תנאים רבים שהלקוח חייב לעמוד בהם, כדי להעביר מטענים שונים,מסוגים שונים, לא רק המוביל עצמו. לדוגמא: כאשר משלחים מטען בינלאומי שלחומרים מסוכנים, הלקוח מחוייב לנהל מול חב' השילוח את התיוג, התיעוד ולהציגמסמכים מאושרים בהתאם לצורך, עוד לפני המשלוח בעצמו, כדי לשמור על רמתבטיחות מקסימלית, בהתאם לחומר הנשלח.

חברת שילוח בינלאומי, אשר עוסקת במשלוחים מסוג זה, בין אם מדובר בתחום שילוח בעלי חיים,חומרים מסוכנים או יקרים במיוחד, תהיה בעלת אישורים מתאימים, לטיפולוהובלה של שילוח לא שגרתי, כדי להציג אל הלקוח ובאיגוד התעשייה והמסחר ניתןלמצוא את שמות החברות, למי שעדיין לא מצא. חיות מועברות באופן קבוע למדיבין מדינות וגם הן מצריכות אמצעים מיוחדים לשילוח. החברה אליה אתם פונים,אמורה להציע לכם שירותים מתאימים, בין היתר: לאתר עבור הלקוח את מפעילהמטענים הטוב ביותר לחיות המחמד או חיות אחרות ולנהל משא ומתן בשמו. ביצועשל כל תאומי המשלוח הנדרשים, בין אם מדובר בהובלה ימית או אווירית. סידורבעמילות המכס, בנקודת היציאה וההגעה. החברה אף מטפלת מול וטרינר המטפלבחיית המחמד, בהתאם לצרכים של מדינת היעד והסביבה החדשה אליה החיה אמורהלהגיע. ייעוץ לגבי הטיפולים, החיסונים וכל שאר האישורים הנדרשים. טיפולבטפסים ועמידה בתקנות ובנהלים ברמה הגלובלית.

חלק מהחברותאשר עוסקות בשילוח בינלאומי חריג, מעניקות גם את האפשרות להובלה של ציודכבד, גם באוויר וגם דרך הים. חברות אילו מעסיקות עובדים מיומנים ומעניקהשירותי אריזה, הובלה לנמל התעופה או נמל הים ואף דואגת כי ההעמסה תיעשהבזהירות המירבית ובמקצועיות הנדרש. לעיתים עובדי חברת השילוח, אף יעניקושירותי פירוק והרכבה של הציוד, בהתאם לצרכי הלקוח.

איך בוחרים חברת שילוח בינלאומי המתאימה לכם? מוודאים שהיא עומדת במספר תנאים בסיסיים. חברה מורשית, בעליכולת להציג את האישורים, המעודכנים. חברה שיש לה נסיון קודם עם חברות אואנשים פרטים ומאפשרת לכם לבדוק את ההמלצות שלה, בסוגים דומים של המשלוחשאתם זקוקים לו. חברה אשר חותמת אתכם חוזה ומעניקה ביטוח מלא, המכסה אתהפריטים שאתם שולחים בכל אפשרות, שלא תקרה, אבל יכולה לקרות. חברה אשרמעניקה לכם שקיפות מלאה על המחיר שהיא מבקשת, ללא סייג וללא תנאי. התשלוםהסופי שאתם קובעים איתה, צריך להיות אכן "סופי" ועוד. אחת הדרכים היא לעשותהשוואה בין חברות באינטרנט והכוונה היא לא רק במחיר, אלא כמובן לשים לבלשירות שהחברה מעניקה והאם המשלוח הספציפי, הייחודי שלכם, הוא משהו שהחברהכבר ביצעה בעבר.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 דוד כהן

מיזם גרופ בניית אתרי מכירות באינטרנט עם שיווק באינטרנט להצלחת המכירות. 


מאמרים נוספים מאת דוד כהן
 
ניתוח לשטיפת סינוסים
24/04/19 | רפואה
הסינוסים הם למעשה חללים הנמצאים בעצם הגולגולת אשר מאפשרים זרימת אוויר תקינה דרך האף. בתוך הסינוסים מצוי נוזל צמיגי אשר נועד להגן על הריריות. במצב תקין נוזל זה מתנקז דרך הלוע, אך כאשר יש בעיה, בניקוז הנוזלים, עשויה להתפתח חסימה וכתוצאה מכך גם סינוסיטיס. כדי לפתור את הבעיה הזו, מבצעים היום ניתוח fess לצורך שטיפת הסינוסים.

כלים חד פעמיים בזול
לבחור את הכלים החד פעמיים שעושים את כל ההבדל וישדרגו כל מסיבה ואירוע זאת משימה כיפית. אז איך מעצבים אירוע באמצעות כלים חד פעמיים במראה יוקרתי?

טיפול בסינוסיטיס בהריון
18/03/19 | רפואה
אישה בהריון עוברת שינויים רבים בגופה, בתקופה זו היא עלולה להיות חשופה מפני צינון. תופעה זו יכולה להפוך לסינוסיטיס. מה הסימנים ,כיצד מטפלים ולאלו גורמים לפנות?

טיול מאורגן לנשים בחו"ל
טיול מאורגן לנשים בחו"ל הוא בדיוק ההזדמנות לעשות משהו חדש ובלתי שגרתי. אם את רוצה לצאת למסע בסימן אישה ולהתחבר לנשים אחרות ואל הנשיות שלך, טיול לנשים הוא כל מה שאת צריכה.

איך לשלב חטיף חלבון בתפריט היומי ?
18/03/19 | תזונה
מומלץ לשלב חטיף חלבון בתפריט היומי שלנו על מנת להעלות את מסת השריר

טיפים לרכישת בית עץ לילדים
18/03/19 | ריהוט
בית מעץ - המגרש המשחקים האולטימטיבי עבור ילדכם. אילו אביזרים נוספים נוכל להוסיף לבית העץ לילדים? כמה עולה לי לבנות בית עץ?

ניתוח סינוסים בעקבות סינוסיטיס כרוני
07/02/19 | רפואה
ישנם מחלות שעשויות להציק לנו מאוד, אך לשמחתנו הרפואה המתקדמת הפכה את הטיפול בהם להרבה יותר מהיר ו"נוח" מאשר היו בעבר. כך למשל הטיפול בסינוסיטיס. אם יש לכם כאבי ראש חוזרים ונשנים, ליחה או נזלת ייתכן ויש לנו סינוסיטיס. אין זה אומר שתצטרכו ישר לעבור ניתוח, אולם במקרים כרוניים גם הניתוחים כבר לא נוראיים כמו בעבר. נרחיב על כך כעת.

מדריך – איך לבחור נכון ריהוט גן?
07/02/19 | ריהוט
בחירת ריהוט לגן היא לא עניין של מה וכך. אתם הולכים להוציא אלפי שקלים כדי לעצב ולארגן את הגינה שלכם ולהפוך אותה לפינת חלומות קסומה שיהיה לכם כיף לשבת בה. אתם רוצים לוודא שאתם שואלים את עצמכם את השאלות הנכונות לפני בחירת ריהוט הגינה, כמו גם מעצבים את הגינה בצורה שתתאים לכם ותהיה שימושית ולא רק תהיה יפה כלפי חוץ. יש להתחשב במזג האוויר המשתנה במהלך השנה, בגודל הגינה שלכם ועוד.

טיפים לניתוח סינוסים
30/01/19 | רפואה
כיצד מתפתחת סינוסיטיס, האם כדאי לנתח, כיצד הניתוח עוזר לי ועוד

צילום תמונות בטיול מאורגן בחו"ל
תיעוד חוויות בטיולים מאורגנים בחו"ל
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI