דף הבית קניות וצרכנות אופנה טבעות יהלומים מעוצבות בעיצוב אישי
טבעות יהלומים מעוצבות בעיצוב אישי
טבעות אירוסין 21/02/13 |  צפיות: 2145

עברו חלפו, הימים בהם עברה הטבעת מאם לבת, מחמה לכלתה ומסבתא לנכדתה. יפה אמנם לראות מנהג של שימור טבעת יקרת ערך שהוא גם סנטימנטלי, אך הטעם השתנה, האבן נשחקה וצבעו של הזהב אינו נראה כבר. חנויות הזהב המלאות בטבעות שונות היום, לא משאירות מקום לדור הישן בו כל כלה טרייה ענדה את אותה הטבעת בדיוק. בעידן המודרני, הכל השתנה וכל שנותר הוא להתאים עיצוב וטבעת אישית לטעמה של אהובה.

מה קודם למה

בחירה של טבעות מעוצבות או טבעות יהלומים מעוצבות היא בחירה של אוהב, הרוצה להציע נישואין ליקרה לו מכל. רגע לפני, חשוב לעצור ולהחליט, עד כמה נרצה להשקיע כספית במתנה ובאיזו דרך נרצה להעניק אותה. כדי לבחור טבעת, חשוב לבדוק לפני את טעמה של האהובה, לראות האם היא מעדיפה שהבחירה תעשה על ידו או על ידה, עד כמה היא אוהבת דווקא יהלומים או אבנים אחרות? באיזו צורה היא מעדיפה אותן על הטבעת? מי מצבעי המתכות מתאים לה יותר? הלבן, הצהוב או האדום. כאשר כל הנתונים כבר ביד, קל יותר לצעוד לחנות התכשיטים הקרובה. בשלב הראשון תבחר האבן (יהלום או רגילה), בשלב השני תותאם טבעת ליהלום ולשיבוץ שנבחרו וכל השאר, הפתעה.

לצאת מגבולות הטעם הטוב

בחורה מיוחדת היוצאת מגדר הרגיל,היא לפעמים מכשול בבחירת טבעת אירוסין מעוצבת. אמנם בחירה של טבעת יהלומים מעוצבת יכולה להיות שונה מכל טבעת אחרת שתמצא בחנות בין טבעות היהלומים המסורתיות, שהרי המגוון הוא עצום, אך עדיין לא בטוח אם מיוחדת מספיק. על רעיון הטבעת המשובצת יהלומים צבעוניים, אין עוררין, זו בחירה היוצאת מגדר הרגיל. טבעת מעוצבת יהלומים צבעוניים היא שילוב של עדינות ועדכניות גם יחד. עיצוב, שילוב ושיבוץ של יהלומים צהובים, כחולים וורודים הפך לטרנד בשנים האחרונות, לרענון נעים של עולם טבעות יהלומים מעוצבות, הנלקח בחשבון, כנראה, רק אצל אנשים מיוחדים. ואם הבחורה יוצאת מגדר הרגיל, מיוחדת מספיק כדי להשתנות גם על פי צו האופנה, שיבוץ של יהלומים צבעוניים בטבעת מעוצבת אישית יכול להפוך באמת, לאהבה גדולה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 טבעות אירוסין

מאור תכשיטים | טבעות אירוסין

חברת מאור תכשיטים נוסדה בשנת 1999 על ידי יהלומן בלגי בעל ותק של למעלה מ-35 שנה בתחום היהלומים והתכשיטים. הניסיון רב השנים וההיכרות המעמיקה עם התחום מאפשרים לחברה לעבוד עם מיטב הספקים והיצרנים בארץ ובעולם ולהציע ללקוחתיה תכשיטי זהב ויהלומים איכותיים במחירים משתלמים במיוחד.

טלפון: 03-6132248

למעבר לאתר שלנו לחצו על הקישור הבא:
http://www.mjm.co.il/ 


מאמרים נוספים מאת טבעות אירוסין
 
כיצד לבחור טבעות אירוסין
26/06/13 | חתונות
הצעת הנישואין, יכולה להיות מרגשת במיוחד ולעיתים אף לא פחות מטקס הנישואין עצמו. במרכז הצעת הנישואין, עומדת הטבעת כמובן, ולכן ישנה חשיבות רבה לנראות של הטבעת והגישה אותה היא משדרת

כל הדרכים להפתיע אותן עם טבעות אירוסין מיוחדות
יש זוגות שיישבעו כי האירוסין ריגשו אותם יותר מהחתונה עצמה. תחשבו על זה: רגע הצעת הנישואין, הרגשות ותעצומות הנפש, הדמעות (המאושרות) ובהמשך לבשר להורים ולחברים. איזה כיף! כשהצעת הנישואין מלווה גם בטבעת אירוסין מיוחדת, אין קץ לאושר.

טבעות אירוסין מעוצבות, לא לכל אחת
במידה ואתה חושב שההחלטה כי החברה הנוכחית שלך היא האישה שאתה מעוניין לבלות איתה את שארית חייך היא אחת ההחלטות הגורליות שתעשה בימי חייך, זה סימן שעוד לא נאלצת לבחור עבורה טבעת אירוסין.

משמעויות של טבעות אירוסין בעולם המערבי וביהדות
המשמעויות הרבות שמתלוות לתקופת האירוסין, שונות מתרבות אחת לאחרת. הענקת טבעות אירוסין בתור סמל למחויבות, הוא מנהג חדש יחסית אשר נהוג אך ורק בעולם המערבי וניזון מהתרבות הפופולארית.

טבעות יהלומים מעוצבות בעיצוב אישי
21/02/13 | אופנה
עברו חלפו, הימים בהם עברה הטבעת מאם לבת, מחמה לכלתה ומסבתא לנכדתה. יפה אמנם לראות מנהג של שימור טבעת יקרת ערך שהוא גם סנטימנטלי, אך הטעם השתנה, האבן נשחקה וצבעו של הזהב אינו נראה כבר.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI