דף הבית ספורט וכושר גופני פיתוח שרירים מזונות חלבונים - אבקות חלבון
מזונות חלבונים - אבקות חלבון
קובי עזרא Ph.D יעקב מומחה לרפואה נטורופטית 16/02/13 |  צפיות: 10760

מזונות חלבונים - אבקות חלבון

שיבולת שועל 1

מלבד היותו קל לבשל, ​​שיבולת השועל הוא מבער שמנים גדול, כי הוא עשיר בסיבים בלתי מסיסים ומסיסים. לקרוא את התווית על מנות מדודות מראש אלה אם כי, רובם יש הרבה סוכר.

מאקרו שיבולת השועל

כוס 1 (מבושל):

קלוריות: 111

שומן: 2g

פחמימות: 19g

אבקת חלבון: 5 גרם

חזה עוף 2

לא, זה לא העוף המטוגן של האמא שלך, למרות שאני בטוח שהיה טעים מאוד. אני מדבר על חזה עוף רזה ללא עור או עצם. זה אחד המאכלים הטובים ביותר שריפת שומן שאוכל.

מאקרו חזה העוף

בשד 1 (3 גר '):

קלוריות: 142

שומן: 3.1g

פחמימות: 0g

חלבון: 26.7g

3 חלבוני ביצה

חלבונים הם דלים בקלוריות ועשירות בחלבונים. משוואה זו שווה לאנרגית שרירים בוערים ובניית שומן.

מאקרו חלבונים

ב 3 חלבוני ביצה:

קלוריות: 34

שומן: 0g

פחמימות: 0g

חלבון: 7G

4 רייס בראון

ארוז עם חומרים מזינים חיוניים וסיבים, אורז חום סופג לאט בזרם הדם. אתה לא יכול להשתבש עם פחמימות שריפת שומן זה.

מאקרו אורז החום

ב1 / 2 כוס:

קלוריות: 109

שומן: 0g

פחמימות: 23 ז

חלבון: 2g

5 שמן דגים

אומגה 3 ואומגה 6 שמני דגים יש כמה תכונות מדהימות. הן מגדילים תרמוגנזה, גורמת לך לשרוף יותר קלוריות, יש להם אפקט אנטי קטבולי, המונע פירוק שריר, והם אנטי lipogenics, מה שאומר שהם להפחית שומן אחסון. איזו סיבה יותר אתה צריך לכלול אותם בתכנית התזונה שלך?

מאקרו שמן דגים

ב1 כף:

קלוריות: 113

שומן: 12g

פחמימות: 0g

חלבון: 0g

6 אספרגוס

אספרגוס מכיל asparagine כימי הצמח, אלקלואיד המשפיע ישירות על תאים ומפרק את השומן. הוא מכיל גם חומר כימי שמסייע להסיר פסולת מהגוף, אשר בתורו מסייע בהפחתת שומן.

מאקרו אספרגוס

ב 4 חניתות (מבושל):

קלוריות: 13

שומן: 0g

פחמימות: 2g

חלבון: 1g

7 שקדים

עמוס אומגה-3 שומנים, שקדים הוכחו להגדיל את תכונות שריפת שומן בגוף האדם.

מאקרו שקדים

ב 2 חופנים:

קלוריות: 216

שומן: 19g

פחמימות: 8G

חלבון: 8G

8 שום

אחד המרכיבים הטובים ביותר של שום, מלבד טעמו, הוא אליצין. אליצין הוא תרכובת המסייעת שומן סומק מהגוף. שום גם כבר ידוע כדי לעזור לשמור על רמות תקינות, לחצו דם.

מאקרו שום

ב1 שן:

קלוריות: 4

שומן: 0g

פחמימות: 0g

חלבון: 0g

9 עגבניות

עגבניות הן חיילים במלחמה כדי להישאר בריאים! לא רק שהם מחמצנים וmetabolizers של שומן גוף גדולים, אך הם עשויים גם לסייע בהורדת לחץ דם ולהילחם סוגים מסוימים של סרטן.

מאקרו עגבניות

בעגבניות 1:

קלוריות: 15

שומן: 0g

פחמימות: 3G

חלבון: 0g

10 תפוחים

תפוחים הם פרי שריפת שומן רב, בין השאר משום שהם עשירים בסיבים. יתר על כן, הפקטין בתפוחים מגביל ספיגת שומן ומעודד את ספיגת מים בתאי הגוף. פרותי שריפת שומן גדולים אחרים הם תפוזים, אפרסקים, אשכוליות ופרי הדר אחר.

מאקרו אפל

בתפוח 1:

קלוריות: 91

שומן: 0g

פחמימות: 24G

חלבון: 0g

זכרו, 80 אחוזים מהשגת יעדי הכושר שלך מגיעים מהתזונה שלך, אז שים לב למה שאתה מכניס לגוף שלך. כולנו שמענו את האמרה, "אתה מה שאתה אוכל". לאכול מזונות שריפת שומן המדהימים האלה ולהפוך לשומן מבער עצמך!


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 קובי עזרא Ph.D יעקב מומחה לרפואה נטורופטית

קובי עזרא Ph.D מומחה לרפואה נטורופטית, ומאמן כושר. מרצה במכון מור (לאוסטאופורוזיס) ובבית הספר להסמכות מאמנים של וינגייט - באוניברסיטת ת"א (אימונים לפיתוח הגוף ותזונה).

כתב את הספרים:
1. אבן הפינה בתחום פיתוח הגוף.
2. ספורטולוגיה - המדריך לספורטאי.
3. סטרואידים-כל מה שרצית לדעת? ולא העזת לשאות!

בעל קליניקה לרפואה נטורופטית ונותן שרותים:
* טיפול במחלות שונות (כולסטרול, מחלות לב, סוכרת ועוד...).
* דיאטות הרזייה ועיצוב הגוף.
* פיתוח גוף - עיצוב וחיטוב הגוף.
לפגישת יעוץ בקליניקה: 0528567140
אתר: פיתוח גוף, אתר: דיאטה מהירה

דיאטה מהירה1, סוכרת הריון, אנטי אייג'ינג

פיתוח גוף

דיאטה מהירה | דיאטה אישית 


מאמרים נוספים מאת קובי עזרא Ph.D יעקב מומחה לרפואה נטורופטית
 
קובי עזרא ויוסי אדרי תחרות מר ישראל, פיתוח גוף, פיתוח שרירים
קובי עזרא, יוסי אדרי, פיתוח גוף, פיתוח שרירים, תחרות מר ישראל, תחרות מר ישראל יוסי אדרי מנתניה הוא אלוף האלופים בתחרות מר ישראל: "עשור אני מחכה לגביע", היה שווה לחכות 40 שנה כדי להגיע ליום הזה", הוא אומר וחושף את הדיאטה המיוחדת שלו

דיאטה מנצחת תרופות לאנטי-אייגינג ובריאות מטבולית, קובי עזרא חוות דעת
21/11/21 | השמנת יתר
דיאטה מנצחת תרופות לאנטי-אייגינג ובריאות מטבולית, קובי עזרא חוות דעת. המחקר, שנערך בעכברים, הראה שלתזונה (כולל קלוריות כללית ומאזן מאקרו-נוטריינטים) הייתה השפעה גדולה יותר על ההזדקנות והבריאות המטבולית מאשר לשלוש תרופות הנפוצות לטיפול בסוכרת ולהאטת ההזדקנות. הממצאים מתפרסמים ב- Cell Metabolism.

איך להיות גבוה יותר? קובי עזרא
איך להיות גבוה יותר? קובי עזרא. ישנו הורמון בגוף האדם הידוע כהורמון גדילה אנושי (HGH, Human Growth Hormone) המווסת את הגובה. הורמון הגדילה מיוצר ע"י בלוטת יותרת המוח וחיוני ביותר לצמיחה של עצמות ארוכות וסחוס.

איך להיות גבוה יותר? קובי עזרא
איך להיות גבוה יותר? קובי עזרא. ישנו הורמון בגוף האדם הידוע כהורמון גדילה אנושי (HGH, Human Growth Hormone) המווסת את הגובה. הורמון הגדילה מיוצר ע"י בלוטת יותרת המוח וחיוני ביותר לצמיחה של עצמות ארוכות וסחוס.

צמיחה וגדילה בגובה - קובי עזרא PhD
צמיחה וגדילה בגובה - קובי עזרא PhD, צמיחה וגדילה בגובה נוצרת ע"י התארכות עצמות הארוכות, כתוצאה מכונדרוגנזה בצלחות האפיפיזאליות, המכונות גם צלחות הגדילה. תהליך זה נובע מהתרבות כונדרוציטים, היפרטרופיה והפרשת מטריקס חוץ תאית. המאורגן על ידי רשתות מורכבות של גורמים תזונתיים, תאיים, פרצרין ואנדוקריניים. ניתן להגדיר את גיל ההתבגרות כתקופת המעבר מילדות דרך התפתחות מאפיינים מיניים משניים ועד השגת הגובה הסופי בבגרות. מהירות הצמיחה מוגברת בתחילת המוקדמות או באמצע החיים, ידועה כגידול הפוברטלי.

קריאטין - קובי עזרא
קריאטין - קובי עזרא היא חומצה אורגנית חנקנית הנוצרת באופן טבעי. תפקידו העיקרי של הקריאטין הוא להקל על מיחזור של אדנוזין טריפוספט (ATP), מטבע האנרגיה של התא, בעיקר ברקמת השריר והמוח.

דיאטה מהירה מאוד
05/04/15 | דיאטה
דיאטה מהירה. דיאטות לירידה במשקל. ישנן סיבות שונות לאיזון המשקל ודיאטות שונות: החל ממראה חיצוני, עיסוק בספורט ובריאות, לרבות בריאות הלב וכלי הדם ומניעת סרטן....

חיטוב הגוף - קובי עזרא
21/06/14 | דיאטה
בדיאטת דיאט2אול אוכלים כמעט הכל! אך לרוב הדיאטה נקבעת בהתאם למה שהמטופל אוכל באורח ה"נורמאלי" שיגרתי. וכמובן בשילוב המזונות הייחודי! מניב את התוצאות האופטימאליות לחיטוב הגוף באופן מקסימאלי ומהיר ביותר.

מניעת סוכרת מסוג 2
יש חוקרים הטוענים שניתן למנוע סוכרת מסוג 2, זאת ע"י שינוי בהרגלי החיים. היות ותוכנית תזונה ודיאטה נכונה המותאמים לפרט בשילוב תוכנית אימונים אכן עשויים למנוע את התפתחות הסוכרת מסוג 2. סוכרת מסוג 2 או סוכרת מבוגרים בלשון העם, בעלת מרכיב גנטי חזק יותר, תזונה ואורח חיים משפיעים על הסיכוי שהמחלה תתרחש בגיל צעיר יותר-40 או מבוגר יותר 60 ומעלה או אולי לעולם לא?!. הסיכון לסוג להופעת סוכרת מסוג 2 וסוכרת הריונית יכול להיות ירידה ע"י בשמירה על משקל תקין – כלומר השמנה יתרה ותזונה לא בריאה.

ויטמין d אוסטאופורוזיס
ויטמין d אוסטאופורוזיס ויטמין D או (Cholecalciferol) הוא ויטמין מסיס בשומן העוזר לגוף לספוג סידן. ויטמינים מסיסים בשומן מאוחסן ברקמות השומן של הגוף. בנוסף לסיוע לגוף לספוג סידן, ויטמין D גם מסייעת לגוף לשמור על כמות של סידן וזרחן בדם הנכונה. תוספת סידן וויטמין D מהווה טיפול הכרחי באוסטיאופורוזיס. מחלת האוסטאופורוזיס נמצאה מלווה באבחון שכיחות גבוהה של חסר בויטמין D. מקורות מזון ויטמין D מצויה במזונות הבאים: מוצרי חלב גבינה חמאה חלב מועשר (כל חלב בארה"ב הוא מועשר בויטמין D) דגים צדפות דגני בוקר
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI