דף הבית בידור ופנאי הפקת אירועים שירותי השכרת ציוד לאירועים לא סוגרים עם כל אחד
שירותי השכרת ציוד לאירועים לא סוגרים עם כל אחד
מה רוצה 27/11/12 |  צפיות: 1633

משחר ילדותי קיוויתי לקיים אירוע חתונה חד פעמי. רציתי לעטות שמלת כלולות רומנטית ותכננתי למצוא מתחם טבעי ומוריק. בוודאי שעם השנים הרצונות שלי השתנו מאוד לא פעם, אך בכל זאת לא הייתה מחלוקת שהיום שלי יהא יחודי! ודאי, יש המון אנשים שרוצים לערוך אוונט מופלא וקסום שיעשה רושם על קהל החוגגים, אך כיצדמיישמים את זה? התשובה ברורה - פונים למפיק אירועים שבאמת מסוגל לגרום לזה לקרות.

השכרת ציוד לאירועים

נכון כנכון היום, הפקת ארוע זה תפקיד מסורבל אשר דורש השקעה רצינית בהרבה דברים לדוגמה שכירת גן ורב. אך למרות זאת, למרות שאנשים רבים נוטים לחשוב שלקיחת מפיק תייקר את העלויות, נהפוך הוא. הלכה למעשה, מפיק ארועים חוסך לנו הרבה מהעלויות עקב העובדה שהוא מכיר את בעלי העסקים האיכותיים ביותר ולכן מסוגל להשיג הנחות משמעותיות.

כמו לדוגמה כשנפגשים עם נציגי גן ברצון לעשות אצלם המאורע, בהמון מקרים נלמד לצערנו שהסכום אותו דורשים הוא גדול עלינו. אך, למרות שתמיד נאלצנו לוותר ולשכור אולם אירועים שונה, הודות למפיק הארועים אין כל סיבה לוותר. הלכה למעשה, אפשרי ביותר שאם המפיק ידבר עם הנציגים, הם יעניקו לו עלות גמישה ומשתלמת, וזאת משום הקשרים, הניסיון ודרך הפעולה שלו.

אודות תכנון ועיצוב אירועים

תהליך ההפקה מרכז תחתיו את ההיבטים השונים של ארגון הערב המושלם, החל מהעיצוב ועד הצלם. המקצוען מתייחס ברצינות לעדפותיהם של בעלי השמחה ומעבר לזה נוהג בהתאם לדעה המקצועית. וככה אפשר ליצור ולהפיק ערב מושלם.

איך לבחור איש הפקות?

בימים אלה, לא קשה למצוא בלי סוף מעצבי ארועים. אך הקושי הינו לשכור מארגנים שמסוגלים לתת הכל. ועקב זה, בטרם בוחרים צוות הפקות כלשהו, מומלץ לבחון מספר היבטים:

ותק - למרות שיש מעצבי ומתכנני אירועים שמתהדרים בותק מוכח בעיצוב וארגון סוגי אירועים שונים לדוגמה אירועי שטח, חגיגות קטנות וחגיגות יוקרה, יש עסקים שמתמחים בהפקת סוג אירועים מסוים. עקב כך בטרם קובעים עם צוות הפקת אירועים כלשהו, מומלץ לוודא את המסוגלות שלו להפיק קונספטים שונים.

היבט מהותי נוסף זה מקצועיות - על מנת לקבל שירות מעולה, כדאי לקחת מארגן אירועים עם קבלות ולכן, כדאי לראות הערכות והמלצות מלקוחות שונים.

מעוניינים גם להשיג וודינג פלנר? זקוקים להכוונה איך אפשר לברור שלמות? מתנפחים וזכו במבוקשכם.

לסיכומו של עניין

הפקת חתונות זה תחום עיסוק של בעלי ניסיון, היודעים כיצד לשוות ללקוחותיהם את המיטב. למען האמת, קיימים אין ספור עוסקים בהפקה, ובכל זאת מומלץ שלא לשכור מפיק חתונות בטרם בוחנים הערכות ובטרם בודקים פורטפוליו של כל מיני ארועים מגוונים. כך תדעו שבחרתם מארגן חתונות מקצועי ואיכותי שאכן ישווה לזוגות את הטוב ביותר.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 מה רוצה


 


מאמרים נוספים מאת מה רוצה
 
לימוד קורס דיג'יי חיפה
הרצון במשכורת רצינית התחיל לקונן בי והגעתי למסקנה כי אם אני מבקש באמת להצליח בעולם המוסיקה

הכל על עיצוב חתונות מטורפות
פקת אירוע זה ענף מסובך המצריך התעמקות בגורמים שונים כגון חיפוש אולם ורב. עם זה, אפילו שרבים חשים שלקיחת מפיק תייקר את העניין, זו לא המציאות

מתנפחים לבריכה ענקית
אם בעבר נאלצנו לסגת ולסגור עם מתחם שונה, הודות למתכנן השמחות באמת שאין סיבה להתאכזב. בעצם, הגיוני מאוד שאם המתכנן ידבר עם הנציגים, הם יעניקו לו הצעה הגיונית יותר

שירותי השכרת ציוד לאירועים לא סוגרים עם כל אחד
הפקת ארוע זה תפקיד מסורבל אשר דורש השקעה רצינית בהרבה דברים לדוגמה שכירת גן ורב. אך למרות זאת, למרות שאנשים רבים נוטים לחשוב שלקיחת מפיק תייקר את העלויות, נהפוך הוא.

הפקת חתונה גדולה ומיוחדת
כולי תקווה שכול מאורע בו אהיה, יהיה כמו אז, מבדר וייחודי, שלא נתבאס על ההוצאות, מהערב בחוץ וכל הנלווה לכך - לנהוג בלילה וכדומה. הצחיקה אותי העובדה שאישיות אפורה כמו בן דודי ארגן לעצמו אירוע כה מיוחד

סנדביצ'ים לכל מאורע
במידה ואתם מעוניינים במענה שיהיה אלגנטי, לדוגמא לאירוע עסקי, כדאי לשקול את האפשרות לשכור שירות קייטרינג אסאדו או סלסלת פירות.

הדברת פשפשים בשרון
איך וכיצד מרחיקים אותם? הפתרון לסוגיה הזו מסובך. הנושא תלוי בזן של המזיק ועומק המטרד. אך הדבר העיקרי שהכי חשוב לקחת בחשבון הוא פשוט, כדאי עוד בהתחלה לשמור ולהימנע ממטרד זה.

מקרן להשכרה לאירוע
גם ענף האירועים השתנה מאד ובעידננו, המון אנשים מעוניינים לשכור אטרקציות לאירוע. בגלל זה שוכרים גימיקים ולדוג' רקדנים, זיקוקים וכיו''ב.

עיצוב הזמנה לבר מצווה
לטיב הנייר וההדפסה יש השפעה גדולה על התוצאות הסופיות כך למעשה - הזמנות לחתונה שעיצבו אותם באותו העיצוב בדיוק, אולם נוצרו ע"י נותני שירות אחרים ומפאת זאת יוצרו באיכויות אחרות כך שכל מוצר יותיר אפקט אחר לחלוטין.

מתנפחים לאירועים של ילדים
שולחנות המשחק - יש אטרקציות משחק כגון מתקנים מתנפחים, משטחי ריקוד וכיוצא בזה. בעצם, כולם יצליחו למצוא את שהם אוהבים מתוך כול הברירות.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI