דף הבית חינוך ולימודים לימודים אקדמאיים ההרשמה לפסיכומטרי דורשת בדיקה מעמיקה ויעילה
ההרשמה לפסיכומטרי דורשת בדיקה מעמיקה ויעילה
אריאל 31/07/12 |  צפיות: 5577


מבחן הפסיכומטרי הוא מבחן אותו כל המתעתד ללמוד באוניברסיטה צריך לעשות וזאת בכדי שמוסדות הלימוד יוכלו להעריך מי מתאים ללימודים גבוהים ומי לא. במוסדות לימוד רבים ישנה דרישה לשקלול ציוני הפסיכומטרי והבגרות כאשר ציוני הפסיכומטרי הם אלו אשר משפיעים באמת על גובה הציונים. עבור להשיג את הציונים הטובים ביותר במבחן הפסיכומטרי עדיף ללמוד במסגרתקורס פסיכומטרי. לימודי פסיכומטרי נמשכים כמה חודשים והם כוללים תרגול רב של חומר הלימוד למבחן בהסתמך על מבחני העבר.

איך בוחרים איפה כדאי ללמוד לפסיכומטרי?


המודעות לציוני פסיכומטרי גבוהה מאוד כיום, משום כך, בכל עיר כמעט יהיה באפשרותכם למצוא כמה בתי ספר ללימוד פסיכומטרי, אך כיצד יש לבחור בניהם? ראשית לבחון את סגל המורים והאם יש להם ניסיון בלימודים מסוג זה. שם, רצוי לבחון את כיתות הלימוד, האם הכיתות גדולות ומרווחות, האם מספר התלמידים בכיתה מקנה יחס אישי וכדומה. נושא חשוב שיש לבדוק בטרם בחירת מוסד הלימודים הוא נושא שעות הלימוד.

בחלק ממוסדות הלימוד שעת לימודים אחת היא שעה עגולה ובחלק ממוסדות הלימוד שעת לימודים מתבססת על שעות לימוד אקדמאיות (45 דקות).


דבר נוסף שיש לקחת בחשבון, הוא פרמטר המחיר. מוסדות פסיכומטרי רבים מעניקים מלגות לנרשמים מסיבות שונות בעת ה הרשמה לפסיכומטרי, וכדאי לברר אם יש הטבות חדשות ומהם התנאים לקבלתם. זאת ועוד, ישנם בתי ספר לפסיכומטרי שיאפשרו לקבל יחד עם הקורס פסיכומטרי שני קורסי השלמת בגרויות ללא תמורה בעת ההרשמה, הטבה טובה למדי לאלו שצריכים גם להשלים מספר בגרויות בשביל להתקבל ללימודים אקדמיים.


צריך לקלוט כי לימודי פסיכומטרי הם לא לימודים זולים לכן ראוי לערוך השוואת מחירים בניהם. כמו כן, צריך לקבל כמה שיותר המלצות על בתי הספר השונים לפני שבוחרים. מאחר וה הכנה לפסיכומטרי אינטנסיבית וקשה במיוחד, כדאי לבחור מוסד לימודים שיכין אותך כראוי למבחן על מנת שלא תצטרך לגשת בשנית על מנת לשפר את ציונך. בזמן שהמבחן נתפס בעיני רבים כמפחיד ובלתי אפשרי, יש לזכור שבעזרת התמדה והשקעהכל מטרה הופכת לנגישה יותר.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אריאל


 


מאמרים נוספים מאת אריאל
 
תמונות מצחיקות - כל הצחוקים כל הזמן
מרגישים מעט מדוכדכים או משועממים? בא לכם להרים קצת את מצב הרוח, לחייך או אפילו ליפול מצחוק? לא סתם הפך המשפט "תמונה אחת שווה אלף מילים" כה שגור. לא תאמינו מה תמונה אחת מקורית ומצחיקה יכולה לעשות.

משלוחי פרחים - מתנה נהדרת ליולדת
משלוחי פרחים הם מתנה נהדרת ליולדות, לנשים ביום האישה ולחוגגים ימי הולדת. השירות הנפוץ ביותר הוא שמתקשרים לחנויות שעושות משלוחי פרחים, מבררים לגבי עלויות וגדלים של הזרים, ומזמינים טלפונית.

לימודים אקדמאיים- לא לכל אחד
התואר ראשון מוענק לאלו שסיימו את תקופת הלימודים שלהם בהצלחה (בציון הנדרש), התואר מוענק בדרך כלל במסגרת לימודים שנמשכת לאורך שלוש שנים. יחד עם זאת- ישנם לימודים לתואר ראשון שנמשכים גם ארבע שנים ואף חמש שנים כמו במקרה של לימודי עיצוב ואדריכלות.

תואר שני- כל המידע המעודכן על לימודים מתקדמים
לימודים לתואר שני הם לימודי התמחות והעמקה בכל מיני נושאי לימוד, עליכם להכיר כי לימודי התואר הראשון לא חייבים להיות מקבילים לתואר השני ולמעשה מותר ללמוד תחום התמחות שונה לחלוטין מהלימודים בתואר הראשון.

תואר שני- כל המידע המעודכן על לימודים מתקדמים
לימודים לתואר שני הם לימודי התמחות והעמקה בכל מיני נושאי לימוד, עליכם להכיר כי לימודי התואר הראשון לא חייבים להיות מקבילים לתואר השני ולמעשה מותר ללמוד תחום התמחות שונה לחלוטין מהלימודים בתואר הראשון.

כל מה שרצית לדעת על לימודי שוק ההון
במהלך לימודי שוק ההון התלמידים בקורס זה רוכשים ידע עצום במקצוע הכלכלה, מנה"ע, החוק והמשפט והשיווק. ההתמחות בלימודים מגוונים בתחום הזה מתפקדת כנקודת מפתח לאנשים ששואפים להתקדם בעולם הזה והיות שכך הם מומלצים אף לאלו שכבר עובדים בתחום.

ההרשמה לפסיכומטרי דורשת בדיקה מעמיקה ויעילה
המודעות לציוני פסיכומטרי גבוהה מאוד כיום, משום כך, בכל עיר כמעט יהיה באפשרותכם למצוא כמה בתי ספר ללימוד פסיכומטרי, אך כיצד יש לבחור בניהם? ראשית לבחון את סגל המורים והאם יש להם ניסיון בלימודים מסוג זה.

הסמכה בלימודי משפטים לאקדמאיים
בעלי תואר אקדמי במקצועות שונים שמעניין אותם להגדיל את ידיעותיהם באופן שיהיה בו דברים גם מהעולם החוקי מסוגלים להתעניין במסלול אקדמי זה, שנועד לאנשים שכבר מחזיקים תואר אקדמי.

לעשות שיחות מארה"ב לישראל ולא לשלם בהגזמה
השתדרגות מעניינת וזריזה של התשתית ותחרות בין חברות טובה לצרכן בין הרבה ספקיות אמצעי תקשורת, אין יותר סינדיקט של ספקית סלולר יחידה. בימינו אפשר לעשות שיחות לארץ בכל מקום בעולם כולו, בכל שעה בלי פחד ממחירי ביצוע שיחה רמים באופן קיצוני ואינם הגיוניים.

שירות ענן מחשוב - רלוונטי עבור כל עסק
כדי שהלקוח לא יציב בבית העסק שלו שרת מחשב ממשי, בעל העסק קונה מוצרי שרתים ומשאבים של שרתים, כמו שמזמינים שירות מספקית אחרת, היא למעשה הספקית של מחשוב הענן.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI