דף הבית עבודה וקריירה עבודה וקריירה - אחר לפני שטסים לעבוד בעגלות
לפני שטסים לעבוד בעגלות
אריאל 26/07/12 |  צפיות: 1937


עבודה בעגלות היא מילה נרדפת לעבודה בעגלות מכירה- הכוונה היא- דוכנים זעירים, שנקראים "עגלות" כי במקרים רבים יש להם גלגלים בחלק התחתון וניתן להזיז את הדוכן מקניון לקניון. העגלה ממוקמת במרכזו של קניון פופולרי בחוץ-לארץ ועליו מוצרים שנחשבים לפופולרים במיוחד. יש מספר תחומים מרכזיים של מוצרים שעם הזמן נמצאו כרווחיים במידה מרובה בשיטת מכירה זו. אלו מוצרים קוסמטיקה: לפנים, מוצרי ידיים, לציפורניים בעיקר של מוצרי ים המלח (בהם יש יתרון לזה שאתם מישראל כנציגי הים המדובר), משחקים: פעמים רבים מהבהבים ועפים בדרך זו שהם מושכים את תשומת הלב הרבה של כל מי שחולף באותה ההזדמנות בקניון, כריות חימום ו"מושן פיקצ'רס" - תמונות נעות המרתקות את לקוחות העגלה. מתקופה לתקופה יש מוצר מסויים שמצליח מאד בעגלות, כעת למשל מוצר רווחי באופן מיוחד הוא מחליק השיער.

כיצד זה עובד?


הרעיון אינו מורכב: בעבודה בעגלות אתם המוכרים לא נמצאים מאחורי דוכן או יושבים בלי מעש על כיסא בחנות רגילה. אתם מתמקמים במסדרון של הקניון ושמים לב לתגובות של לקוחות הקניון. בחלק הארי של העגלות, העמידה מחוץ לעגלה כרוכה גם ב"ספיץ'"- פנייה אטרקטיבית ללקוחות המדגימה את המוצר בצורה מזמינה ומיוחדת. את ה"נאום'" הינכם משננים ביום הראשון בעגלות בעל-פה ואחר כך מתרגלים פעם אחר פעם על לקוחות שחולפים בקניון. תשכחו את המבוכה בבית. במקום זה תרכשו ידע כיצד לפנות לכל אחד ולפצוח בשיחה כך שהוא יחפוץ לשמוע עוד... ניתן למצוא עגלות בהם המוצרים הם אטרקטיביים או בולטים ולכן אין הכרח ב"פיץ'" על מנת להביא את הלקוחות אך בהחלט דרוש ממך המוכר לתת הסבר הסבר מקצועי ומקיף על המוצר כשהלקוח מגיע אל העגלה.

היכן ניתן לעבוד בעגלות?


בניגוד לעבר, כיום ניתן לראות עגלות של ישראלים בכל מקום כמעט בעולם המערבי. בנוסף, אפילו במזרח מתחילים עגלות בקניונים. מכל המקומות באירופה בהם רוצים ישראלים לעבוד בעגלות, עבודה באנגליה נתפסת לפופולארית באופן בולט, ולו רק מפני שעות העבודה הקצרות יחסית בקניון וריבוי האטרקציות במידינה. למעשה, ניתן לעבוד בערך בכל מדינה בעגלות, אבל קיימות ארצות שיותר מורכב מבחינה חוקית לעבוד בהם. כך לדוגמא, הרבה מבקשים עבודה בארה"בורצים לעבוד בעגלות בארצות הברית אבל אלו בדרך כלל ישראלים שאין להם אשרת עבודה או אזרחות אמריקאית, וטמונה הסכנה שמשטרת ההגירה תדאג שלא יועסקו בארה"ב ואפילו לא יוכלו להימצא שם עוד.

כיצד מרוויחים כיצד?


הכל נשמע טוב ויפה, רק כיצד מרוויחים מזה כסף? הרי מסיבה זו טסנו במשך שעות לחו"ל עד לקניון המדובר. התשלום הבסיסי משתנה מחברה לחברה וממדינה למדינה אך הבסיס הוא ברוב המקרים זהה: אחוזים. על כל מכירה אתה מקבל אחוז כלשהו קבוע מהמחיר. מכרת מוצר יקר יותר? תרוויח יותר כסף. בהרבה חברות האחוזים גדלים ככל שאתה מוכר יותר מוצרים. ראוי לברר בצורה רצינית את כל הנתונים בטרם בוחרים לטוס רחוק לעבוד בחברה מסויימת, על אף שזו גם לא תסבוכת לעבור לחברה נוספת באיזור במידה ותקבלו החלטה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אריאל


 


מאמרים נוספים מאת אריאל
 
תמונות מצחיקות - כל הצחוקים כל הזמן
מרגישים מעט מדוכדכים או משועממים? בא לכם להרים קצת את מצב הרוח, לחייך או אפילו ליפול מצחוק? לא סתם הפך המשפט "תמונה אחת שווה אלף מילים" כה שגור. לא תאמינו מה תמונה אחת מקורית ומצחיקה יכולה לעשות.

משלוחי פרחים - מתנה נהדרת ליולדת
משלוחי פרחים הם מתנה נהדרת ליולדות, לנשים ביום האישה ולחוגגים ימי הולדת. השירות הנפוץ ביותר הוא שמתקשרים לחנויות שעושות משלוחי פרחים, מבררים לגבי עלויות וגדלים של הזרים, ומזמינים טלפונית.

לימודים אקדמאיים- לא לכל אחד
התואר ראשון מוענק לאלו שסיימו את תקופת הלימודים שלהם בהצלחה (בציון הנדרש), התואר מוענק בדרך כלל במסגרת לימודים שנמשכת לאורך שלוש שנים. יחד עם זאת- ישנם לימודים לתואר ראשון שנמשכים גם ארבע שנים ואף חמש שנים כמו במקרה של לימודי עיצוב ואדריכלות.

תואר שני- כל המידע המעודכן על לימודים מתקדמים
לימודים לתואר שני הם לימודי התמחות והעמקה בכל מיני נושאי לימוד, עליכם להכיר כי לימודי התואר הראשון לא חייבים להיות מקבילים לתואר השני ולמעשה מותר ללמוד תחום התמחות שונה לחלוטין מהלימודים בתואר הראשון.

תואר שני- כל המידע המעודכן על לימודים מתקדמים
לימודים לתואר שני הם לימודי התמחות והעמקה בכל מיני נושאי לימוד, עליכם להכיר כי לימודי התואר הראשון לא חייבים להיות מקבילים לתואר השני ולמעשה מותר ללמוד תחום התמחות שונה לחלוטין מהלימודים בתואר הראשון.

כל מה שרצית לדעת על לימודי שוק ההון
במהלך לימודי שוק ההון התלמידים בקורס זה רוכשים ידע עצום במקצוע הכלכלה, מנה"ע, החוק והמשפט והשיווק. ההתמחות בלימודים מגוונים בתחום הזה מתפקדת כנקודת מפתח לאנשים ששואפים להתקדם בעולם הזה והיות שכך הם מומלצים אף לאלו שכבר עובדים בתחום.

ההרשמה לפסיכומטרי דורשת בדיקה מעמיקה ויעילה
המודעות לציוני פסיכומטרי גבוהה מאוד כיום, משום כך, בכל עיר כמעט יהיה באפשרותכם למצוא כמה בתי ספר ללימוד פסיכומטרי, אך כיצד יש לבחור בניהם? ראשית לבחון את סגל המורים והאם יש להם ניסיון בלימודים מסוג זה.

הסמכה בלימודי משפטים לאקדמאיים
בעלי תואר אקדמי במקצועות שונים שמעניין אותם להגדיל את ידיעותיהם באופן שיהיה בו דברים גם מהעולם החוקי מסוגלים להתעניין במסלול אקדמי זה, שנועד לאנשים שכבר מחזיקים תואר אקדמי.

לעשות שיחות מארה"ב לישראל ולא לשלם בהגזמה
השתדרגות מעניינת וזריזה של התשתית ותחרות בין חברות טובה לצרכן בין הרבה ספקיות אמצעי תקשורת, אין יותר סינדיקט של ספקית סלולר יחידה. בימינו אפשר לעשות שיחות לארץ בכל מקום בעולם כולו, בכל שעה בלי פחד ממחירי ביצוע שיחה רמים באופן קיצוני ואינם הגיוניים.

שירות ענן מחשוב - רלוונטי עבור כל עסק
כדי שהלקוח לא יציב בבית העסק שלו שרת מחשב ממשי, בעל העסק קונה מוצרי שרתים ומשאבים של שרתים, כמו שמזמינים שירות מספקית אחרת, היא למעשה הספקית של מחשוב הענן.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI