דף הבית חוק ומשפט נזיקין עורך דין נכי צה"ל
עורך דין נכי צה"ל
אופיר בן צור 13/06/12 |  צפיות: 2640

עורך דין נכי צה"ל

עורך דין נכי צה"ל עוסק בהליכי הייצוג של נכי צה"ל מול משרד הביטחון וכל הרשויות ואף בתביעות משפטיות כאלה ואחרות, הקשורות בנכותם ובזכאותם לפיצויים שונים בגין נכות זו. עורך דין נכי צה"ל בקיא בחוק הנכים (תגמולים ושיקום) והוא בקיא בתקנות אגף השיקום השונות, והוא ידע לממש את זכויותיו של נכה צה"ל עד למלואן. התמחותו ונסיונו בתחום זה מעניקים לו יתרון משמעותי על פני כל עורך דין אחר בייצוג נכי צה"ל.

עורך דין נכי צה"ל – החמרת מצב ונכות מוסבת

נכי צה"ל יכולים לחוות החמרה במצבם גם לאחר שנקבעו להם אחוזי נכות מסויימים. עורך דין נכי צה"ל ידע לטפל במצבים כאלה, שבהם מרגיש הנכה כי מצבו משתנה לרעה ומוגבלותו גדלה, וכי הוא סובל באופן הרבה יותר משמעותי ממה שנקבע לו בועדה הרפואית הקודמת.

במקרים כאלה יוכל עורך דין נכי צה"ל לבקש בדיקה חוזרת שבה יציג הנכה מסמכים רפואיים חדשים ורלוונטים להחמרה במצבו. ועדה רפואית של משרד הבטחון תדון בממצאים החדשים ותוכל בעצמה לערוך לנכה בדיקה רפואית, שבסיומה יוחלט האם אכן יש מקום להעלות את אחוזי הנכות שלו. עורך דין נכי צה"ל ידע לארגן את החומר המבוקש, ולעגן זאת במומחים ובממצאים רפואיים שיתמכו בטענת הנכה להחמרה במצבו.

לאחר שהוכר הנפגע כנכה בסוג מסוים של ליקוי, ומאחר שבעקבות נכות זו התגלתה אצלו נכות מסוג נוסף הקשורה בנכות זו, תוכר נכות זו כנכות מוסבת, כאמור בתקנה 9 לחוק. גם במקרים אלו יידרש הנכה להציג מסמכים רפואיים רלוונטיים בגין נכות מוסבת, וכן לעבור ועדה רפואית של משרד הביטחון, על מנת לממש את זכאותו לכך. עורך דין נכי צה"ל הוא המתמחה בתחומים אלו ומומלץ לפנות אליו בכל ייצוג הקשור לנכי צה"ל.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אופיר בן צור


 


מאמרים נוספים מאת אופיר בן צור
 
רעיונות לטיולי סוסים
01/12/12 | אטרקציות
אם בא לכם להפתיע את עצמכם ואת המכרים, חברים ואהובים שלכם אולי תבחרו בטיול סוסים אתגרי עמם. מערכת היחסים הקוסמית בין בן האדם לסוס הולכת שנים רבות אחורה ולכן טיולי סוסים גורמים לאנשים להרגיש בנוח וברגיעה מוחלטת.

חוויות מהנות בשילוב אטרקציות
28/11/12 | אטרקציות
זוגות בינונו אשר מחפשים אחר אטרקציות תיירותיות חדשות ומבוקשות. ניתן למצוא מגוון רחב של אטרקציות מסוג זה כגון: הפלגות רמנטיות, טיסות רומנטיות, ספא סוגי רומנטי ומפנק, טיולי סוסים וכ'ו. כמו כן, אופיוציות שונות אלה של חוויות מדהימות ניתן גם לשלב כמו למשל שילוב של ספא רומנטי זוגי והפלגה מפנקת ועוד ועוד...

שעוני ברייטלינג
19/11/12 | קניות
כחובב מושבע של שענות ושעונים, הייתי בטוח שאני מכיר את כל מגוון השוק הקיים בתחום, ובוודאי ובוודאי, שבצחום שעוני היוקרה כבר אין לאף אחד מה לחדש לי. נתקלתי לאחרונה במותג שעוני יוקרה שאינו חדש, בלשון המעטה, אולם תרם נתקלתי בו מקרוב. אני מדבר, כמובן, על שעוני ברייטלינג. אני יודע הרבה על שעונים ועל אופן הפעולה שלהם, ולכן הייתי מופע מאוד על כך שאני לא מכיר לעומק את שעוני ברייטלינג.

שינויים בתחום מכשירי שמיעה
17/11/12 | צרכנות
במאמר שה נעסוק בשאלות ונושאים כגון: כיצד נדע איזה מכשיר מתאים לנו באופן אופטימאלי? ואיזה חידושים אחרונים קיימים בתחום מכשירים אלה. בתחילת שנת 2011 החל משרד הבריאות לממן את רכישת מכשירי שמיעה, ולכן שימוש בהם הפך נגיש ואפשרי עבור אנשים רבים.

טלפון חכם העונה לשם סמארטפון
כיום ניתן לראות בשוק הסלולר יותר ויותר טלפונים חכמים המוגדרים ופחות מכשירי סלולר המשמשים אך ורק לביצוע שיחות. והרי שבעידן שבו קיימים יותר ויותר סמארטפונים מתקדמים כמו למשל נקסוס וואן, אייפון ועוד אשר תופסים נתח שוק רחב קיים הצורך בפורטלים אשר יסייעו וייספקו אינפורמציה אודות מכשירים אלה ולאו דווקא פורטלים אשר יסכמו מהם החידושים בנושא אלה שייתן מענה במונחי ייסוד הקשורים לתחום זה.

חשפניות למסיבת רווקים – משדרגים את ההנאה
16/11/12 | נשים - אחר
את אלפי מסיבות הרווקים המתקיימות ברחבי הארץ מדי יום, ניתן לחלק לשניים: לא, לא התכוונו לכאלו שיש בהם בשר לעומת אלו בהם מסתפקים בפיצות; גם לא דיברנו על וילות לעומת לופטים. הכוונה היא לכאלו אליהן הוזמנו חשפניות, לעומת אלו בהן העדיפו החבר'ה ערב גברי משעמם ופשוט למדי.

הפקת מסיבת רווקים מוצלחת
לא כל יום חבר מתחתן וזו בהחלט סיבה למסיבה, כדי לציין את השינוי המשמעותי הזה צריך לתכנן. כמה נקודות חשובות שצריך להתחשב בהן כדי לארגן מסיבת רווקים מוצלחת. כי גם אם אתם יודעים מהן האטרקציות שתשלבו באירוע , מסיבת רווקים איכותית תלויה במידה רבה בבחירת מקום שמתאים לאופי האירוע ומספר המשתתפים, הכול שאלה של איך אתם והחתן בפרט אוהבים לחגוג.

חשפנית לאירוע
אם חשבתם שלבחור רכב חדש או מלון לחופשה זה עניין מסובך, כנראה שמעולם עוד לא יצא לכם להזמין חשפניות. ההחלטה להזמין חשפנית למסיבת הרווקים או ליום ההולדת שלכם היא בהחלט החלטה חכמה ומהנה, אבל הדרך אל האושר עוד רצופה בהתלבטויות ארוכות.

כיצד להרכיב עדשות מגע בצורה נכונה
בקרב אנשים אשר מרכיבים עדשות מגע עולה תהייה נפוצה והיא השאלה מתי וכל כמה זמן צריך להחליף את עדשות המגע. כמו כן, חשוב מאוד לבצע את החלפת העדשות בהתאם ללוח הזמנים הנכון. וזאת על מנת שהעיניים תהיינה בריאות ויחושו בנוח.

תכשיטים איכותיים אפשר גם מחרוזים
15/11/12 | עיצוב
לייצר תכשיטים או יותר נכון לומר, לעצב תכשיטים, היה בעבר תחום עיסוק שעבר מדור לדור, או שהיה נחלתם של אומנים בלבד. שכן דרוש דיוק רב ומומחיות גדולה בטכניקות של ייצור תכשיטים, מעבר לפן האסתטי העיצובי.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI